Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Super DIF,że jesteś. :) Najchętniej wysłalibyśmy go do Ciebie już,ale widzisz sama jak jest z deklaracjami.Od 2h siedzę i wysłam PW.
  2. Czesterku i ja Cię witam :) Kochana cioteczka napisała Ci wierszyk :)
  3. [quote name='_Goldenek2']Jestem na zaproszenie beatkaa. Niestety zadeklarowana po czubek głowy.[/QUOTE] Rozumiem,tyle tych psiaków w potrzebie. :(
  4. [quote name='Kalva']aha, dziękuję Mysiu! No to bardzo dobrze mu się trafiło, dotąd woli się przytulać niż cokolwiek innego na świecie, ale apetycik nie taki zły na szczęście - widocznie trzyma linię z natury:) Chciałam się upewnić i w razie czego wiedzieć. Kruczek bawi się coraz więcej i zachowuje wzorowo nawet teraz - Linka ma cieczkę, a on jest gentlemanem i broni jej na spacerach - ale nie agresywnie, z klasą! Oznajmia, że jesteśmy stadem i lepiej nie ruszać damy:) ma bardzo ładny niski głos! Do tego pokazał nam, że umie tańczyć :D jak się bardzo rozbawi, przesyłamy serdeczności dla cioteczek:) Trzymamy też kciuki za Pimpusia![/QUOTE] No pewnie,gentleman pierwsza klasa ! udane z nich małżeństwo :cool3:
  5. [quote name='Mysza2']Koło Częstochowy w Żarkach jest DT u Ulka12. Napiszcie może gdyby trzeba było zabierać psa natychmiast to mógłby przeczekać u Uli do czwartku, piątku[/QUOTE] Super ! Jestem jednak za tym,żeby jeśli się uda od razu trafił do DIF,jeśli nie to przynajmniej mamy jakiś punkt zaczepienia. Te koszty związane z Pimpusiem są ogromne :( Poza DT,trzeba jeszcze opłacić karmę,weta,dojazdy do weta,transport.Może jakiś bazarek przynajmniej na jakąś część pokrycia kosztów związanych z transportem ? no i jeszcze te deklaracje.:shake: Ja się trochę rozchorowałam więc porozsyłam zaraz PW z prośbami do ciotek :oops:
  6. Tak i to jest właśnie to,na dniach musimy go stamtąd zabrać,zebrać deklaracje i jeszcze dać do hoteliku w którym najlepiej żeby był od początku do końca uczony prawidłowego zachowywania się. Czekamy na DIF,aż się odezwie jak tam z miejscem...kurcze, strasznie liczę,że uda jej się wykombinować to jedno miejsce dla Pimpka...błagam :-( Uciekam z dogo,będę jutro w godzinach popołudniowo-wieczornych.
  7. [quote name='Bjuta']Bardzo dziękujemy! To szansa staje się realna! Beatkoo, potrzebujemy około 440 zł (karma). Jeszcze jeden duszek nam troszkę pomoże. :) Ale teraz trzeba się skupić na szukaniu deklaracji. Oby się udało. Domowy hotel z socjalizacją to olbrzymia szansa dla tego gagatka![/QUOTE] Ok,to wpiszę,że 440 :)
  8. [quote name='winter7']Może w pisz w temacie, że szukamy deklaracji. To zawsze lepiej działa.[/QUOTE] Zmieniłam.
  9. [quote name='winter7']Tylko błagam, zdecydujcie się już na coś, bo nie daj Boże dojdzie do jakiegoś nieszczęścia. Porozsyłam wątek teraz, a Wy jutro zadzwońcie z decyzją. Bo pewnie z transportem też będzie problem. Gdzie jest hotel DIF?[/QUOTE] No ja też jestem za hotelem DIF,tam będzie przynajmniej szybciej się resocjalizował no i wtedy rośnie szansa na domek,bo gdzie indziej będzie tylko siedział w hoteliku i nic nic nic,a wiadomo,że wszystko to koszta. A Wy cioteczki jak sądzicie'?Mysiu,Bjutko? Wstępnie zaznaczam na pierwszej stronie,że potrzebujemy 390 zł...na DT,jakby co to zmienię.
  10. [quote name='Bjuta']Winter7, nie do końca rozumiem - 200 miesięcznie??? 200 Jednorazowo??[/QUOTE] Wcześniej miała 50zł/miesięcznie,więc zaznaczyłam w stałych,że teraz 200...
  11. [quote name='winter7']Mogę zmienić swoją deklarację na 200zł maksymalnie. Różnica w cenie nie jest duża (kwestia karmy), więc może wybrać hotel domowy u DIF.[/QUOTE] Jesteś pewna? :-o:-o:-o super...:multi::multi: Zapisuje :):):)
  12. Załamka...:( Czarno to wszystko widzę.
  13. [quote name='olalolaa']Czy wiadomo co tym ludziom zostało pwiedziane? Kiedy on zostanie zabrany itd?[/QUOTE] Też właśnie jestem ciekawa..na czym stanęło jak już stamtąd poszłyście?
  14. [quote name='Bjuta']Huso się tak do mnie kleił! :) Fajny gość z niego. A czy my mamy do pożyczenia klatkę dla kota, jakby co? A z Pimpusiem - to ja jestem zdziebko przerażona. Koszty u DIF są chyba poza zasięgiem - a czy jest sens go dawać do klatkowego hoteliku? Czy nie lepiej, żeby - sorry że tak walę - wrócił do siebie...? Celowo nie piszę na wątku Pimpusia - tylko tu, żeby zamętu nie siać. Ale jak my mamy 90 zł stałych dekl. - to jakim cudem mamy nazbierać 390 + karmę? :oops:[/QUOTE] Wiem Bjutko...smutne to jest :( Ale co my teraz tak na szybko możemy ???!!! :(:(:(
  15. [quote name='Ingrid44']Nie mialam mozliwosci zeby w ciagu ostatnich dni wejsc na watek a tu takie okropne wiadomosci. [B]Prosze zapisac mnie na stala deklaracje 20 zl[/B] . Bardzo zal mi Pimpusia ze musi odejsc z tego DS. A juz wszyscy sie cieszyli ze Pimpus na domek :([/QUOTE] Dziękujemy ! Już zapisuję.... Boże Pimpus...Ty nie mozesz wrócić do schronu :(
  16. [quote name='Bjuta']Ach, faktycznie! Jeszcze karma. No to nie ma o czym mówić. Nie stać nas niestety.[/QUOTE] Właśnie :(:(Jestem załamana.
  17. No jasne,rozumiem,to może Czerta to najlepszy wybór. Jeszcze mogę tylko polecić Reksia (6549),jest młody,taki średni,żywy jak nie wiem. Początkowo jak z nim wychodziłam to wystarczyło podniesienie głosu typu "nie wolno" a kładł się na ziemi :( z czasem się oswoił.Biedak z niego,taki młody,może był bity :( Teraz już wielka miłość i tulenie się tylko na spacerkach.Tak tylko sobie o nim wspominam,wybór należy do Was,no i oczywiscie jak Filip zareaguje na drugiego psiaka. :)
  18. [quote name='Bjuta']Pimpuś na pewno nie waży 20 kg, więc to by było 390 / miesięcznie. Co prawda mamy 70, więc w sumie to o czym my marzymy... :([/QUOTE] Tak to racja,ale jeszcze karma,wet i dojazdy.W sumie to z tym wszystkim musimy się liczyć. :shake: A u DIF mamy przynajmniej zapewnione,ze zna się na takich przypadkach jak Pimpuś,więc myślę,że to będzie dla niego dobry hotelik.Tylko teraz te deklaracje :-( [quote name='bela51']Hotel u Agnieszki juz odpadl. Zapytam jeszcze w Terierze.[/QUOTE] OK.
  19. Rozumiem rozumiem,ciężko wybrać szczególnie jak już ma się jednego psiaka.A może Rudy? No nie wygląda obronnie,jest mały,ale na pewno na wycieczkach dawałby radę bo jest dośc żywy,z innym psiakami się dogaduje,a ludzi kocha całym sercem. No i może Ibisek?Najlepiej jak sami zobaczycie jak dogadują się z Filipem. ;)
  20. [quote name='bela51']Czy nie lepiej zaklepac miejsce u Jamora ? Jednak u DIF jest spory koszt, a jak widze piesek nie ma na razie deklaracji. Za 450 zl miesiacznie moze tez byc hotel u Agnieszki k. Tarnowskich Gór. Trzeba zapytac o miejsca, moge to zrobic. Czy pytaliscie tez w hotelu Terier k. Mielca? Tam są wspaniałe warunki i koszt 300 + karma.[/QUOTE] Popytać nie za szkodzi :) A te hoteliki o jakich piszesz są domowe?( mam na myśli hotel u Agnieszki i hotel Terier k.Mielca) No i wiadomo,że trzeba zająć się szkoleniem Pimpka.
  21. [quote name='Bjuta']tylko się okazało, że ciocia wróci ze szpitala za 3 tygodnie, więc jeszcze tą Sabę będziemy musieli przetrzymywać. Ciągle się ta decyzja o drugim psie odwleka.[/QUOTE] A macie już jakiegoś pieska na oku?
  22. Myślę tak jak pisze Bjutka ,że jeśli rozciągnie się to w czasie,bo zależy kiedy u DIF będzie miejsce,tymczasowo mógłby iść do LILUtosi.Trzeba się skontaktować z domkiem Pimpusia,bo trzeba się zorientować kiedy go zabieramy,czy mamy jeszcze czas. Ma ktoś do tych Państwa telefon?
  23. [quote name='jola_li']Myślisz o problemach ze zbiórką deklaracji?[/QUOTE] Tak to na pewno,szczególnie,że ostatnio z zabrzańskiego schroniska - Pimpuś,który znalazł dom,nie może tam dłużej zostać i DT pilnie potrzebny :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-DRAMAT.Pimpuś-nie-może-dłużej-zostać-w-domu.Nie-chce-wracać-do-schronu.Błaga-o-DT-!"]http://www.dogomania.pl/threads/199799-DRAMAT.Pimpuś-nie-może-dłużej-zostać-w-domu.Nie-chce-wracać-do-schronu.Błaga-o-DT-![/URL]
  24. [quote name='Mysia_']no niestety Majkuś znowu sam w boskie.... :-([/QUOTE] Szkoda szkoda biedaka :(
  25. Super Czesterku,będziesz miał full zestaw :):):)
×
×
  • Create New...