-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wreszcie mi się udało...Tak całkiem po prawej masz taki wichajsterek ;) Choć nie zawsze go widać :mad: -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mani2000']to twoja mama?[/QUOTE] tak tak :evil_lol::evil_lol: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Ciekawe czy Pimpus już dojechał :) Słuchajcie napisała do mnie PW Dif, z tego co pisała to do Beatki tez, ale myślę że musimy tutaj na wątku wspólnie pewne sprawy ustalić. Chodzi o odpowiedzialność za finanse Pimpka. Oczywiście ze mną bezpośrednio Dif może pisać o płatnościach , wysyłać faktury jakie będą (choć miejmy nadzieje że nie) u weta itp. a ja będę wszystko regulowała i pisała na wątku o każdym wydatku jaki wyszedł z konta Pimpka, oczywiście wcześniej to będzie ustalone ile itd. Ale czy potrzebna jest osoba która będzie odpowiadać jeśli np zabraknie tfu tfu pieniędzy? Rachunków ani faktur chyba nam za hotelowanie nie potrzeba co nie? Jedynie za weta, tak jak Dif pisałaś, kiedy będziesz wysyłała skan ile jest do uregulowania bezpośrednio na konto lecznicy , tak? Na te faktury potrzebne sa dane kogos z Nas?[/QUOTE] Rachunki i faktury to wiadomo,że za leczenie,leki itp czyli wszystko poza hotelikowaniem,bo koszt hotelikowania jest stały,niezmienny i nie ma sensu żadnych faktur.Z fakturami na kogo itd nie wiem jak to jest,może ktoś na wątku nas poratuje i coś wspólnie ustalimy :evil_lol: Co do osoby odpowiedzialnej jeśli np.zabraknie pieniędzy no to moim zdaniem nie można po prostu obciążyć tym jedną osobę,bo w końcu jest całe "Grono" deklarowiczów,no i nikt nie będzie z własnej kieszeni wykładać. Cioteczki wypowiedzcie się ;) [quote name='Bjuta']Ale można go zwinąć takim czymś - jest taki wichajsterek z prawej i się zamyka[/QUOTE] Eee ja dalej nie umiem sobie poradzić,ja tu nic nie widzę :evil_lol: -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']też mi sie bardzo podoba, krótko i na temat ;)[/QUOTE] Moja mama trafia w sedno :razz: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Beatko, brakuje 30 zł, bo Ada będzie wpłacała 20 zł, nie 30 ;)[/QUOTE] Oj dzięki,to przez nieuwagę :oops: -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']cioteczki czy Wam też wyskoczył po prawej ten serwis ogłoszeniowy? Mi sie wszystko na siebie ponakładało, nie mogę oglądać zdjeć i czytać całego tekstu :-( Ma ktoś jakąś radę na to? Mam dobrą wiadomość ;) kochana Ada :loveu: podnosi swoją deklaracje do 20 zł miesięcznie, jutro ma przelać pierwszą deklarację :loveu:[/QUOTE] Tak,wkurza mnie ten serwis ogłoszeniowy...wszystko nie jest takie przejrzyste :( Zapisuję deklarację :) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Hop na górę Czesterku :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy serdecznie Gosi !!!!! :multi::multi: Pimpuś to ma kochane ciocie i kochanych wujków !!!! :loveu::loveu: Myślę,że kłopotów z Pimpkiem jako takich być nie powinno,bo już widać dużą poprawę.Co do oczka to w schronie też zauważyłam coś dziwnego...jednak to chyba nic aż tak poważnego..mam nadzieję :-( Wet go obejrzy i się wypowie. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='PACZEK']Przepraszam a gdzie Pimpuchna jedzie u Cioci Uii było super[/QUOTE] Pimpuś jedzie do hoteliku do DIF :) Ula przyjęła go tak ekspresowo,ale ogólnie i na stałe to nie ma miejsca. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Oj super! Dziękujemy!!! :) :) Porozmawiam ze schroniskiem, żeby te psiaki które są w hotelikach, a ciągle mają deklaracje stałe w schronisku, żeby miały stale wyróżnione allegro - to jest wielka pomoc i szansa na adopcję, a skoro te pieniądze nie są już potrzebne żeby dokładać do jedzenia, szczepień itd - to takie rozwiązanie wydaje mi się bardzo uczciwe. To akurat wychodzi ok 26 zł.[/QUOTE] To bardzo dobry pomysł !!! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='dangos19']Rozumiem, wobec tego prosze mnie zapisać do stałych na 20 zł[/QUOTE] Ok,zapisuję :):) Dziękujemy !!!!!!! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tylko 60zł...kochani prosimy o deklaracje. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
OK,dzięki :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']No tak myslałam :)[/QUOTE] To cieszę się,że wszystko już się wyjaśniło :) Dziękujemy Bjutko za 5zł nadwyżkę :) [quote name='paulinken']A jest wrzucony na Reklamy Bazarków?[/QUOTE] Nie,nie jest tam wrzucony. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Wiadomo,że nie wymyślili,bo same to widziałyście kochane...jednak moim zdaniem państwo źle podeszli do psiaka,bo pies się tak nagle nie zmienia.. Dobrze,że jest już u Uli :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Ale przynajmniej nie gryzie ani nic... nie chcę robić teorii spiskowych,ale z tamtym domem coś było nie tak,pies zmienił otoczenie i od razu taka zmiana.Cieszę się,na początek nie jest źle ! -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Byłoby miło dla wszystkich :evil_lol: