Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Wreszcie mi się udało...Tak całkiem po prawej masz taki wichajsterek ;) Choć nie zawsze go widać :mad:
  2. [quote name='Mani2000']to twoja mama?[/QUOTE] tak tak :evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='olalolaa']Ciekawe czy Pimpus już dojechał :) Słuchajcie napisała do mnie PW Dif, z tego co pisała to do Beatki tez, ale myślę że musimy tutaj na wątku wspólnie pewne sprawy ustalić. Chodzi o odpowiedzialność za finanse Pimpka. Oczywiście ze mną bezpośrednio Dif może pisać o płatnościach , wysyłać faktury jakie będą (choć miejmy nadzieje że nie) u weta itp. a ja będę wszystko regulowała i pisała na wątku o każdym wydatku jaki wyszedł z konta Pimpka, oczywiście wcześniej to będzie ustalone ile itd. Ale czy potrzebna jest osoba która będzie odpowiadać jeśli np zabraknie tfu tfu pieniędzy? Rachunków ani faktur chyba nam za hotelowanie nie potrzeba co nie? Jedynie za weta, tak jak Dif pisałaś, kiedy będziesz wysyłała skan ile jest do uregulowania bezpośrednio na konto lecznicy , tak? Na te faktury potrzebne sa dane kogos z Nas?[/QUOTE] Rachunki i faktury to wiadomo,że za leczenie,leki itp czyli wszystko poza hotelikowaniem,bo koszt hotelikowania jest stały,niezmienny i nie ma sensu żadnych faktur.Z fakturami na kogo itd nie wiem jak to jest,może ktoś na wątku nas poratuje i coś wspólnie ustalimy :evil_lol: Co do osoby odpowiedzialnej jeśli np.zabraknie pieniędzy no to moim zdaniem nie można po prostu obciążyć tym jedną osobę,bo w końcu jest całe "Grono" deklarowiczów,no i nikt nie będzie z własnej kieszeni wykładać. Cioteczki wypowiedzcie się ;) [quote name='Bjuta']Ale można go zwinąć takim czymś - jest taki wichajsterek z prawej i się zamyka[/QUOTE] Eee ja dalej nie umiem sobie poradzić,ja tu nic nie widzę :evil_lol:
  4. No to pięknie :multi::multi::multi: Takie wydarzenie,a mnie w schronie nie ma. :placz:Wstyd i hańba :evil_lol: Sience bardzo należał się domek,tak bardzo się cieszę.
  5. No Aniu...wzbudzasz nieukrywaną radość tym co piszesz :) Czyżby Sienka znalazła już swój domek? :) Bjutko czy Ty coś o tym wiesz? :evil_lol:
  6. [quote name='Mysia_']też mi sie bardzo podoba, krótko i na temat ;)[/QUOTE] Moja mama trafia w sedno :razz:
  7. [quote name='Mysia_']Beatko, brakuje 30 zł, bo Ada będzie wpłacała 20 zł, nie 30 ;)[/QUOTE] Oj dzięki,to przez nieuwagę :oops:
  8. [quote name='Mysia_']cioteczki czy Wam też wyskoczył po prawej ten serwis ogłoszeniowy? Mi sie wszystko na siebie ponakładało, nie mogę oglądać zdjeć i czytać całego tekstu :-( Ma ktoś jakąś radę na to? Mam dobrą wiadomość ;) kochana Ada :loveu: podnosi swoją deklaracje do 20 zł miesięcznie, jutro ma przelać pierwszą deklarację :loveu:[/QUOTE] Tak,wkurza mnie ten serwis ogłoszeniowy...wszystko nie jest takie przejrzyste :( Zapisuję deklarację :)
  9. [quote name='Bjuta']Dziś będziemy z Anią Csernak u Sienki, więc plan minimum to piękne zdjęcia! :) Pan Bóg zadbał o pogodę, smaczki i aparaty gotowe! :)[/QUOTE] Super !!! Już się nie mogę doczekać zdjęć :)
  10. Wszystkie zdjęcia z Mikołajem..są zawsze takie pełne optymizmu !
  11. Dziękujemy serdecznie Gosi !!!!! :multi::multi: Pimpuś to ma kochane ciocie i kochanych wujków !!!! :loveu::loveu: Myślę,że kłopotów z Pimpkiem jako takich być nie powinno,bo już widać dużą poprawę.Co do oczka to w schronie też zauważyłam coś dziwnego...jednak to chyba nic aż tak poważnego..mam nadzieję :-( Wet go obejrzy i się wypowie.
  12. [quote name='PACZEK']Przepraszam a gdzie Pimpuchna jedzie u Cioci Uii było super[/QUOTE] Pimpuś jedzie do hoteliku do DIF :) Ula przyjęła go tak ekspresowo,ale ogólnie i na stałe to nie ma miejsca.
  13. [quote name='Bjuta']Oj super! Dziękujemy!!! :) :) Porozmawiam ze schroniskiem, żeby te psiaki które są w hotelikach, a ciągle mają deklaracje stałe w schronisku, żeby miały stale wyróżnione allegro - to jest wielka pomoc i szansa na adopcję, a skoro te pieniądze nie są już potrzebne żeby dokładać do jedzenia, szczepień itd - to takie rozwiązanie wydaje mi się bardzo uczciwe. To akurat wychodzi ok 26 zł.[/QUOTE] To bardzo dobry pomysł !!!
  14. [quote name='dangos19']Rozumiem, wobec tego prosze mnie zapisać do stałych na 20 zł[/QUOTE] Ok,zapisuję :):) Dziękujemy !!!!!!!
  15. Jeszcze tylko 60zł...kochani prosimy o deklaracje.
  16. Ale jej dobrze !!!! Tak trzymaj "maleńka" :)
  17. Wituś ale Ci się uda,Twoja ukochana pani zawiezie Cię do domku,w którym już będziesz zawsze szczęśliwy.
  18. [quote name='olalolaa']No tak myslałam :)[/QUOTE] To cieszę się,że wszystko już się wyjaśniło :) Dziękujemy Bjutko za 5zł nadwyżkę :) [quote name='paulinken']A jest wrzucony na Reklamy Bazarków?[/QUOTE] Nie,nie jest tam wrzucony.
  19. Tak Bjutko,ale gdyby nie Ty..to nie wiem.Szukanie domu to też współpraca z DT,której tu brakuje,choćby te zdjęcia dobre do ogłoszeń,które są potrzebne bardzo bardzo.No i kwestia obserwacji psiaka..oraz wiadomości jakichkolwiek.
  20. Moim zdaniem 2 lata w DT i zero szukania Grince jakiegoś domu stałego..to po prostu strata najlepszych lat psiaka,tych najbardziej adopcyjnych a po drugie strata kasy...i tyle.
  21. Wiadomo,że nie wymyślili,bo same to widziałyście kochane...jednak moim zdaniem państwo źle podeszli do psiaka,bo pies się tak nagle nie zmienia.. Dobrze,że jest już u Uli :)
  22. Ale przynajmniej nie gryzie ani nic... nie chcę robić teorii spiskowych,ale z tamtym domem coś było nie tak,pies zmienił otoczenie i od razu taka zmiana.Cieszę się,na początek nie jest źle !
  23. Byłoby miło dla wszystkich :evil_lol:
×
×
  • Create New...