Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Super,że Pimpek okazał się dzielny i odważny !! Ważne,że nie rzucał się z pazurami ;) Już notuję Olu.
  2. [URL="http://www.dogomania.../members/97306-Ingrid44"][B]Ingrid44 [/B][/URL]- kochana,Ty o tej godzinie nie śpisz? :): Czy to jakaś zmiana czasowa,bo ciekawośc mnie zżera ;) Majeczku hopamy Cię wysoko w górę !
  3. Pimpuś - łobuz z Ciebie,ale i tak Cię kochamy !!!!! Obyś jednak nie wystraszył swoim zachowaniem przyszłych właścicieli...bo chyba chcesz mieć swoich Pańciów ,hę??
  4. Ale Sarcia ma się fajnie ! To miłe,że niektórzy właściciela napiszą parę słów i dorzucą kilka zdjęć psiaka.Aż człowiekowi tak ciepło na duszy jak to widzi :):):)
  5. Odwiedzam Cię Ibisku - chociaż wirtualnie Nie mogę się doczekać jak już wyjdziemy na spacerek.Oby już niedługo...
  6. Wrzuciłam bazarek na reklamy bazarków,hop Pimpusiu :)
  7. [quote name='olalolaa']Zamówione na telekarmie. Kosztowała 155zł. Powinna dojść do Dif na czwartek.[/QUOTE] Zaznaczam w rozliczeniu,że za karmę 155zł :) [quote name='danavas']drogie cioteczki zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/204618-Na-utrzymanie-Pimpka-%29-Wypasione-fanty-na-bazarku-do-19.04-%2822-00%29?p=16543819#post16543819[/url] proszę ogłaszać ile sił!!![/QUOTE] Wielkie dzięki :loveu::loveu::loveu: Ale Pimpek ma wsparcie :razz:
  8. Na pewno kochany widok.Sienka jest tylko do kochania !!!! :)
  9. Fajnie,że Sienka ma się gdzie wybiegać,wszystkie psiaki wesoło biegają.Ile radości na tym wątku :):)
  10. No dziewczyny... a ja chce iść na rozszerzoną matmę - finanse i rachunkowość:evil_lol: Olu już zaraz zapisuję w wydatkach ile nas to wszystko kosztowało.;) Super,że wybraliśmy karmę - niech Pimpusiowi służy :loveu:
  11. Ostatnie zdanie niech należy do DIF.Zaproponowałam Regala,bo sama mówiła,że psiakom to daje więc myślę ,że jest za tym - ale ja tam nie wiem ;) z bazarku niedługo prześlę pieniążki - jak tylko wszyscy wpłacą. Będzie okrągła suma 120zł !!! :multi::multi::multi:
  12. To może tak jak już DIF wcześniej pisała [URL="http://www.telekarma.pl/p4880/regal.petfood.adult.15.kg.htm"]Regala[/URL] :)? No i tutaj na telekarmie dostawa bezpłatna. Na ile starczy te 15kg tak mniej więcej :)?
  13. No kuszące kuszące.... :D Fajny pomysł :):):) Wstawiam na nk ;)
  14. [quote name='Olena84']Ja juz nie mysle, to ode mnie[/QUOTE] Oj nic się nie stało,domyśliłam się :)
  15. No wspaniałe wręcz są :loveu: Ania cudeńka robi :loveu:No ale wiadomo,że Sienka + reszta gromadki mają urok wrodzony :razz:
  16. [quote name='DIF']To [URL="http://www.dogomania.pl/threads/79571-Ma%C5%82a-Pinia-wyrzucona-w-Radomiu-zostaje-u-kochanej-DIF"][U]Pinia vel Pinezka[/U][/URL] oraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201708-MLB-Witek-malutki-quot-kr%C3%B3wek-quot-%29-porzucona-zabawka."][U]Witek vel Witosław[/U][/URL] :loveu: Pimpula bardzo się uspokoił i "wygrzeczniał". Na początku nie chciał wchodzić do psiego pokoju, drapał w drzwi i ścianę, denerwował się i szczerzył paszczę bez wyraźnego powodu. Naprawdę bardzo się poprawił a jak wyszczerzy zęby, krzyczę "nie" i wywalam go z kuchni, ale nie łapiąc za obrożę, bo pamiętam jak chapnął swoją poprzednią opiekunkę, gdy chwyciła go za obrożę. Wycofuję go ciałem a jest to dla niego [I]potworna[/I] kara, bo niestety to pomieszczenie najbardziej sobie upodobał z całego domu (ku mojej rozpaczy) i naprawdę trudno go stamtąd wygonić :evil_lol:. Niestety jest wyprowadzany z domu na smyczy, bo się gubi i nie wie gdzie jest wyjście. Wchodzi np. do pokoju dzieci zamiast zejść na dół albo do naszej sypialni zamiast do wyjścia. Totalny brak orientu.:roll: Z dzieciakami ok (dwa zdjęcia poniżej), aczkolwiek nigdy nie zostawiam go z nimi samego i zabraniam machać mu nad głową łapami. Nienawidzi odosobnienia. Pisałam o tym już wcześniej. Cierpi na bardzo silny lęk separacyjny. Biega w kółko na środku pokoju, szczeka, wali w drzwi, dyszy i charcze. Wystarczy, że wpuszczę mu jednego psiaka do pokoju natychmiast się uspokaja. Także prosimy o domek ze zwierzakami! :eviltong: :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Trzeba po prostu nad nim zapanować w odpowiedni momencie,żeby nie pomyślał,że jest panem domu.Jest w dobrych rękach więc to droga do sukcesu. :loveu: Zrestą jak widać jest już poprawa.Oby tak dalej ! Bidulek jednak ze zdrówkiem...ani orientacja,ani wzrok,ani słuch już nie ten :shake: [quote name='olalolaa']Przyszło 10zł od Aleksandry P. za marzec.[/QUOTE] Hmm to Olena84 jak wnioskuję...:)
  17. No niesamowite zdjęcia,napatrzeć się nie mogę :loveu::loveu:
  18. Ja też juz zacieram ręce i czekam na zdjęcia :)
  19. No no ...Sienka wygląda na bardzo bystrą - tu spogląda,tam spogląda. :) Super :)
  20. No to wesoło teraz masz Bjutko ;) Sienka ma tam jak u Pana Boga za piecem...już widać,że czuje się coraz pewniej :)
  21. [quote name='DIF']Oluś! Mówiłam wcześniej, że rozliczamy się na koniec miesiąca, ale mam zapaść finansową i chyba nie dam rady dociągnąć finansowo do końca miesiąca.:oops: Podam Ci na pw nr konta. Jeśli chodzi o weta pobierzemy krew w poniedziałek u nas w halinowie. Zrobię profil rozszerzony za 90 zł, ok? Mam nadzieję, że nie zdrożało... Jak będą wyniki krwi, wstawię na wątek i będziemy myśleć co dalej. Aha i jeszcze jedno... [B]Pimpek na 100 % niedosłyszy![/B] Nie słyszy jak go wołam, nie słyszy jak wchodzę do pokoju - reaguje dopiero jak zapalę światło, nie reaguje na imię. Trzeba bardzo głośno krzyknąć lub klasnąć w ręce, żeby zwrócił na człowieka uwagę. Wydaje mi się też, że ma również problem ze wzrokiem, ale jeszcze muszę go poobserwować. :roll:[/QUOTE] Biedny Pimpek,to stąd wynika to,że nie reaguje na swoje imię,on go po prostu nie słyszy :-( [quote name='golf']Ciotki, ja sie z karma nie wykrecam, mam odlozona dla Pimpali, tylko nie ma kto podjechac. Ja mieszkam w Piasecznie, a wiem ze Abra miala byc wczoraj, ale dowiedzialam sie o tym przedwczoraj, i nie mialam jak jej dostarczyc karmy tym bardziej ze ona mieszka na drugim koncu Wawy. Pamietam i karma bedzie, tylko niech jakis trans sie znajdzie!!![/QUOTE] Jasne,trzeba coś pokombinować z transportem...tylko od czego zacząć :roll: Cieszymy się,że możemy liczyć na pomoc od Ciebie !!! ;)
  22. No co to się z naszej Kajusi zrobiło :diabloti: Malamut to jednak większy kaliber :evil_lol:
×
×
  • Create New...