Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Czesterek ma już pierwsze ogłoszonka,juhu ! :multi::multi:
  2. Cioteczki Gabuni i Ty Gabuniu nie gniewaj się na mnie,że piszę na Waszym wątku z prośbą o odwiedzenie bazarku Pimpusia z zabrzańskiego schroniska,Pimpuś potrzebuje teraz ogromnego wsparcia finansowego i każda złotówka się liczy : http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03
  3. [quote name='Mysia_']Myślę, że zbieramy... Wczoraj Ola napisała, że może udostępnić konto :) Beatko jakoś damy radę :)[/QUOTE] Dobrze,okey.To będzie trzeba jakiś post na rozliczenia ;) Cały dochód z bazarku prześlę wtedy na wskazane konto ;)
  4. [quote name='Mysia_']Teraz to tylko pozostaje nam czekać co o Pimpku napisze Ula... Mam nadzieje, że wszystko się uda bez większych komplikacji, trzymam mocno kciuki! Już patrzę na bazarek. edit: [B]posyłam 50 zł jako jednorazową włatę dla Pimpusia[/B].[/QUOTE] Zapisuję na 1 stronie.Zbieramy już pieniążki na konto czy jak?Brakuje jeszcze 100stałych deklaracji :(
  5. Kruczku nie gniewaj się,że zaproszę cioteczki z Twojego wątku na bazarek Pimpusia :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03"]http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03[/URL]
  6. Zapraszam na cudny bazarek dla Pimpusia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03"]http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03[/URL]
  7. Bazarek dla Pimpusia :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03"]http://www.dogomania.pl/threads/203811-Śliczne-różności-dla-Pimpusia-któremu-grozi-powrót-do-schronu.-Do-17.03[/URL] PS.Są jeszcze wolne posty.. to mogę coś dodać jeśli ktoś by coś miał.
  8. [quote name='Mysia_']ja ją znam osobiście tylko przez chwilkę, bo teraz jestem na urlopie... ale ona to jest chyba jeszcze trochę taki dzieciuch :)[/QUOTE] Czyli będzie ciągnąć jak reszta tych ciągników :D:D
  9. [quote name='PACZEK']Witam wszystkie Pimpusiowe Cioteczki wydaje mi sie ze jesli pies zle sie zachowuje to zawsze jest to wina człowieka.Moze jednak nie schron a chotelik lub inne miejsce gdzie osoba doswiadczona bedzie mogła choc kilka dni psiaka poobserwowac moze zachowanie psa jest tylko (jak twierdza madrzejsi o demnie)reakcja na niewłasciwe zachowania ludzi w domu adopcyjnym.Kasy nie mam ale chetnie dam fanty na bazarek jesli bedzie taka koniecznosc.Uwazam ze schron to ostatecznosc bo tam wiadomo moze byc OK ale psina moze miec problemy nie tylko z soba ale i z innymi psami.[/QUOTE] Ja właśnie robie bazarek :):):)
  10. Kochane cioteczki moim zdaniem,powrót do schronu wywoła w nim jeszcze większą agresję,spotęguje ją i ciężko będzie mu już zaufać człowiekowi.Jak chodziłam z nim na spacerki okazywał dużo czułości,nie było jakiegoś problemu żeby wszedł do boksu po spacerku - był uległy,bo wiedział,że tak musi być.Ci ludzie być może za bardzo go rozpieścili lub stworzyli nerwową atmosferę,a on poczuł się panem domu i teraz chce wszystko trzymać w ryzach.Ktoś doświadczony na pewno go naprowadzi na dobrą drogę ...tylko musimy mu dać szansę.
  11. Super,że są jakieś rozwiązania,trzymam kciuki za Was i za Pimpka. Muszę uciekać z dogo.Bazarek w trakcie realizacji (mamy baaaardzo duzo rzeczy za co serdecze podziękowania Havance i oleńce1987 !!! ) będzie na jutro ;);)
  12. [quote name='winter7']Rozmawiałąm z ULKA12 - w nadzwyczajnej sytuacji mogłaby podjechać po niego jutro i przetrzymać do niedzieli w kojcu z budą. (Ula - serdecznie dziękuję:modla::modla::modla: ) Jestem wstępnie umówiona na transport do DIF w niedzielę. Czekam jeszcze na telefon do Tarnowskich Gór. Macie jeszcze jakieś inne pomysły?[/QUOTE] A co na to państwo od Pimpka?Ktoś do nich dzwonił? Oni zapewne myślą,że ktoś przyjedzie dziś :shake:
  13. Dziękujemy ślicznie :loveu::loveu:
  14. O jeny...strasznie strasznie się zrobiło :( Boże Pimpuś to jest niemożliwe,chyba mi się to śni.Co robić?!
  15. A jakie jest jej usposobienie?Dogadują się z Majkiem?
  16. [quote name='olalolaa']Tylko wydaje mi sie, że on może ważyć koło 17 nawet, ja porównuje do swoich foksterierek które tak około 13 wazą, a Pimpek jest dosyc dużo większy. Zapytam. Wiadomo juz kiedy i jak Pimpek będzie jechał?[/QUOTE] No tak,w sumie masz rację,Pimpek to taki lekki i mały nie jest.Wet na pewno dobrze Ci poradzi :)
  17. [quote name='olalolaa']Jak dostaje, to tabletke na 10kg, to może dwie dla niego? Troche więcej nie zaszkodzi a za mało nie pomoże, mam racje?[/QUOTE] Poradź się weta,może wystarczy 1,5 tabletki?
  18. [quote name='olalolaa']Super że tutaj taki ruch, oby tak było do dnia aż znajdzie sie domek dla Pimpka ;) No własnie, on podobno wcale na to imie nie reaguje, myśle że można smiało zmieniac. pani pimpka teraźniejsza mówiłą że reaguje na Misiek.. może cos podobnego? Odrobaczenie mogę podwieźć, nie ma sprawy, i to będzie moja jednorazowa ;) hehe, bez przesady nie zwracajcie. Tylko ile on waży, myśle ze z 15kg?[/QUOTE] Nigdy jak go wołałam to nie reagował...więc zmienić można :) Wet pewnie da Ci tabletke dla psów od 10 do 20 kg więc on na pewno nie waży więcej niz 20 ani mniej niz 10 ;)
  19. [quote name='Mysia_']Można zapisać stałą deklarację ;) 15 zł - Ola z Krakowa (wolontariuszka, która kiedyś wychodziła na spacerki z Pimpkiem)[/QUOTE] OK,zapisuję ;) EDIT: Zapisałam siebie w jednorazowych deklaracjach...ze względu na to,że kupiłam już jedną rzecz z bazarku,który dopiero będzie.:D
  20. Bazarek w trakcie realizacji,kontaktuje się z dziewczynami(sama mam parę rzeczy) i jak wszystko będę mieć to od razu wystawiam.Dziś lub jutro powinien być :)
  21. Napisałam do dziewczyn co proponowały dać rzeczy na bazarek,jak otrzymam wszystkie informacje,zdjęcia + ceny to wystawiam bazarek.Jeśli ktoś jeszcze chciałby się dorzucić,zapraszamy ! :) EDIT:Też poszukam i coś dam od siebie :)
  22. [quote name='Olena84']Widze ze Pimpek na fb juz jest, bede wysylac, mam ponad 3000 ludzi;p, jeden pan zglaszal sie do mnie z checia zamieszczenia psa na swojej stronie z adopcjami wirtualnymi, moze zaczne od Pimpka i ktos sie zglosi i troche nas odciazy. Mnie prosze na 10zl miesiecznei zapisac, pojde z torbami, bo moje deklarowicze siedza i siedza w tych hotelach ale jak moge temu lobuzowi nie pomoc.[/QUOTE] Dzięki Olenko !!!!! :multi::multi: Zapisuję :loveu:
  23. [quote name='Mysia_']na stronie Poczty Polskie jest cennik, ja też się nie łapałam ale jakoś przy pomocy tej strony się udało :)[/QUOTE] OK,dzięki poczytam sobie :) w sumie i tak wysyłać będą Ci co mają fanty ja tylko zbiorę to w jedną całość,ale wiadomo,że trzeba wiedzieć ile kosztuje wysyłka. :)
  24. [quote name='winter7']Czy ktoś mądry w kwestii psów może napisać coś o przemianie Pimpusia. Żeby ludzie się nie przerazili :) Tylko mu wspólczuli. PS. Słuchałam dzisiaj w radiowej Trójce audycję - "Za a nawet przeciw". Dzisiaj był temat - czy zmieniać ustawę o ochronie zwierząt. Myślałam, że to radio jest dla inteligentnych ludzi. Ale wypowiedzi niektórych były żenujące. Jeden pan powiedział, że nie życzy sobie aby pieniądze z jego podatków szły na karmienie kundli. Inny, że chyba wszyscy powariowali,że teraz pies się stał ważniejszy niż człowiek i kazał się zajmować dziećmi, a wszystkie psy w schroniskach "uspać".... A jeszcze inna pani kazała zająć się ważniejszą sprawą - sprzątaniem psich kup, bo boi się wypuszczać dzieci z domu. Co za ludzie....[/QUOTE] a szkoda gadać z takimi ludźmi,zero jakiegokolwiek współczucia,wrażliwości i to ma być niby człowiek?:angryy: Przytaczanie szczegółów co ludzie mówią,a co gorzej robią (czego tyle się słyszy) przyprawia o ból głowy.Naprawdę czasem mam dość. :placz: [quote name='Szarotka']Rozeslalam. Pamietajcie, ze wydarzenie musi brzmiec dramatycznie. Nie tylko, ze jest dramatyczne, ale musi tak brzmiec.[/QUOTE] Nie mam FB to nawet nie mogę zobaczyć tekstu ani nic :roll:Ale na pewno w Waszym wykonaniu jest cudowne :loveu: Dobrze,że się tym zajęłyście bo Anita_happy nie odpisała... EDIT : Mogę zrobić bazarek,Ci co mają fanty przesyłają mi zdjęcia ( no i teraz najgorsza czesc dla mnie jeśli chodzi o koszta przesyłki bo trzeba się w tym orientować,a ja ciemna w tym jestem :() jeśli bym wszystko wiedziała to bez problemu wystawiam bazarek ;)
×
×
  • Create New...