-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
[quote name='wojtuś']Kochani Pakujemy Dziewczyny:):) Agata69 mi odpisała: [B][I][COLOR=red]Dobry żart. Wieźcie sunie w ciemno. Znam Kaśke osobiście. Pozdrawiam. Agata [/COLOR][/I][/B] Dzięki za odzew o telefon do Agaty, bo dostałem aż 3 sms:)[/QUOTE] Wspaniała wiadomość :loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='anula42']dziewczyny ju tro prześlę 300zł- pozdrawiam[/QUOTE] Wow :crazyeye::crazyeye: Pięknie dziękujemy :loveu::loveu: Dostałaś już nr z kontem? [quote name='arim']Tak to arim[/QUOTE] OK,dzięki. [B]Martiko[/B],zapisz w rozliczeniu arim - 30zł ;)
-
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Śliczne foteczki - dzięki :) Zdrówka dla siostrzyczki ! I mizianko dla wszystkich :) -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kagome19']U Toffisia dalej to samo z oczkami, weterynarz powiedział, że trzeba czekać aż organizm sam to zwalczy i dopiero wtedy można operować. Siostrzyczka ma się lepiej, miała koci katar i straszne nadżerki ale polepszyło jej się. U reszty rodzinki wszystko w porządku ;][/QUOTE] SUPER ! Masz może jakieś zdjęcia? :) Z przyjemnością byśmy obejrzeli. -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Beatkaa replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Kajusiu !!! :) -
[quote name='caldien']ja wysłałam dzisiaj, do jutra powinno dojść :) Juz pisałam domince, przypomnijcie mi za miesiąc, to też dołożę wedle mozliwości :) (nie chce deklarowac stalej, zeby nie musiec sie wycofywac gdyby byl gorszy miesiac)[/QUOTE] Dziękujemy ślicznie :) Jak tylko przelew dojdzie dam znać na wątku i będzie w rozliczeniu.
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Myślę, że posikiwanie mogło być taką strategią - wymówką dla chętnych... Ale może nie. Joaaa nam napisze co tam w tym Dziadziu siedzi. Już się okazało, że to mega przytulas, o czym Arktyka jakoś nie wspomniała....[/QUOTE] Też racja,w tym przypadku zdanie Arktyki jest bez znaczenia.Ale jeśli chodzi o posikiwanie to Furciaczek coś pisała,że Rambuś nie sygnalizuje potrzeb... -
Super :):) Wnioskuję,że się już bardzo otworzyła,choć jednak jakieś tam wydarzenia z przeszłości musi pamiętać,że tak się ręki boi. Cieszę się,że się Wam tak dobrze układa,a Sienka wnosi dużo radości w życie :) Kurczę,teraz zauważyłam,że napisałam na wątku Sienki,a ona przecież przeniosła się już na wątek Filpa,no nic - mój błąd ;)
-
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
I jak tam wiadomo kiedy transport tam do niej :):)? [B]Sylu[/B] Rambuś tam pojedzie do BDT! Więc po prostu cioteczka spada nam jak z nieba... A już tak się bałam...co z naszym dziadkiem będzie.[B]Mysiu[/B],a joaaa jest przygotowana na posikiwanie Rambusia? -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Beatkaa replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='kagome19']U Toffisia to jest teraz na zmianę, raz 'oczka' są czyściutkie, a raz zaropiałe. W najbliższym czasie chcielibyśmy go dać na wycięcie gruczołów łzowych, ale jego 'siostrzyczka' jest bardziej potrzebująca i Toffiś powiedział, że może poczekać.[/QUOTE] Biedaczyska... :( Trzymam kciuki za Toffisia,napisz co u niego i siostrzyczki. -
[quote name='__Lara']A mnie znowu nie było w schronie w ten weekend, niestety :( ale będę już za tydzień. U Meguli wszystko w porządku, wczoraj była z nami na wiosennym spacerku w lesie, potem wkleję zdjęcia :)[/QUOTE] A mnie to już ho ho długo nie było :( :(. Tęsknie za psiakami niesamowicie ! No i oczywiście za całą ekpią psitula ! postaram się wyrwać jakoś w przyszłym tygodniu,jak będą rekolekcje :cool3:
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']karma juz nadana, wiec DIF powinna wiedziec kiedy jej sie spodziewac, bo Abra ma przy najblizszej bytnosci przekazac dla Pimpuli 15 kg karmy[/QUOTE] Wielkie dzięki :):):) Póki co mamy zapas jedzonka dla Pimpka tak na ok 4 miesiące! -
Przyszły wpłaty od : Melka - 15zł :loveu: bzdziakwa91 - 10zł :loveu: Renata T. - 30zł :loveu: Dziękujemy w imieniu dziewczynek :multi::multi::multi: PS.Prosze wpisywać w tytule przelewu ,poza tym,że to dla suń to jeszcze nick dogo ;) Gdyby się tak suniom udało z tym domkiem u Kasi,byłoby super.Zaciskam kciuki:thumbs::thumbs:
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Filmik rzeczywiście fantastyczne :):) Przy okazji hopam Pimpka ;) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']Monika, brawo! Bardzo dziękujemy :) Cioteczki, joaaa przyjmie do siebie Rambusia - jesteśmy w kontakcie telefonicznym ;) myślę, że powoli możemy się rozglądać za jakimś transportem :)[/QUOTE] Super wiadomości...oby Dziadek był ugodliwy :)