Jump to content
Dogomania

skrzeli

Members
  • Posts

    1219
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by skrzeli

  1. Cudne są chłopaki :) Odświeżyłam im gumtree. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczne-szczeniaczki-Pszczyna-Pilny-dom-W0QQAdIdZ242200160[/url]
  2. Portos zagląda ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN703rwG5-I/AAAAAAAAECY/owd4FhwuH6k/s512/394.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN708co5G0I/AAAAAAAAECg/svEE8PQDANA/387.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TL2jet8SQjI/AAAAAAAADww/hbXYWcuLYOc/moto_0104_resize_0.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN71gcupPxI/AAAAAAAAECk/aLBQ7q5qeyI/377.JPG[/IMG]
  3. [quote name='Klaudus__'][I] 2) szczeniaki niestety na miesiąc zostały odebrane przez powiatowego... Muszą warunki poprawić... I wtedy wrócą...[/I][/QUOTE] Czyli przynajmniej na miesiąc sprawa Chłopaków zawisła ? :shake:
  4. Też jestem zdania, że to karma lecznicza i ma sens podawanie jej przez określony okres czasu. Czasami szczeniak ma problemy z powodu źle dobranej karmy, a na rynku jest ich taki ogrom, że zanim się trafi to potrwa - nam się wreszcie udało :) Oczywiście warto też porobić maluchowi badania, czy takie problemy to nie wynik jakiegoś konkretnego schorzenia.
  5. No tak - każdy myślał, ale tylko jedna osoba z imienia napisała :eviltong:
  6. [quote name='karusiap']Pirania, a raczej teraz Kaja:)[/QUOTE] No i któż wygrał konkurs wraz ze wspaniałą nagrodą :evil_lol:
  7. [quote name='Jagienka']No ta taka ryba z zębami, mała, ale w kilka sekund kilka tych ryb obeżre z mięcha każdy gnat... taka na P.[/QUOTE] Podejrzewałam, że to ta Wasza "ulubienica", ale nie sądziłam że z niej takie wielkie i piękne bydle :crazyeye:
  8. [quote name='Jagienka']Przy takiej nagrodzie, wszyscy wiedzą kto to a nikt nie powie hihihi[/QUOTE] Dobra-ja nie wiem, która to ze szczeniorów jest ta wielka baba :p
  9. [URL]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,8499011,Schronisko_w_Dyminach_zamkniete_do_odwolania.html[/URL] Jeśli ten link był już podany wcześniej to przepraszam za zaśmiecanie.
  10. Co słychać u Chłopaków? Wrzuciłam ich na gumtree na Warszawę, wcześniej był Kraków ale ciszaaaa ...... [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczne-szczeniaczki-Pszczyna-Pilny-dom-W0QQAdIdZ234145028[/url] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=234145028&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ234145028MXGuidMZ12b79699-3da0-a20b-2730-1cc2fffed668"] [/URL]
  11. Przepiękna dziewczyna i wcale nie wygląda na 9 lat !!
  12. Oczy i uszy jak u kuzyna Portosa dlatego taki cudny ;) I z paszczaka też wygląda na niezłą szelmę :)
  13. Sikanie Kastorka to pewnie reakcja na zmianę miejsca, a że do zoologa nie chciał wejść cóż - Portos też do najodważniejszych psów nie należy :eviltong: W stosunku do niektórych nowości jest mocno nieufny bym powiedziała, a od malucha przecież bywa z nami w różnych miejscach. A co właściwie jest powodem, że Leda musi zmienić dom? :shake:
  14. Dziękuję za ogłoszenia :) Na podanym do kontaktu e-mailu powinno sie znajdowac okolo 15 linkow wymagajacych aktywacji, więc proszę osobę kontaktową o aktywowanie :)
  15. Taki bywam poważny czasem [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3mltnUHI/AAAAAAAADmQ/Vck17drBjSw/115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJczRUvIZbI/AAAAAAAADn4/zowcYlIR4OM/176.JPG[/IMG] I obrażony [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TMiVT8fvyMI/AAAAAAAAEAQ/yJMXw1rIbf0/096.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJczJDL4PAI/AAAAAAAADn0/fCy3atwP9P0/096.JPG[/IMG] I w pana wpatrzony [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY395PO-xI/AAAAAAAADmQ/YGuuAeoshd0/139.JPG[/IMG]
  16. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY2xihNqZI/AAAAAAAADmQ/rj97mIgMnmk/s512/051.JPG[/IMG] To co tygryski lubią najbardziej czyli biegać biegać biegać :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7V3EKk6I/AAAAAAAADmo/X0aewm9LYPo/171.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7Im9RW8I/AAAAAAAADmg/VhawPNMoUtc/156.JPG[/IMG] Przez okienko tez lubię powyglądać - a coooo [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TMiVYz3SF0I/AAAAAAAAEAU/W8Mn9Crq60Q/185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7iFjqsQI/AAAAAAAADmw/k5Uxfo9eZQE/186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJctJ9SJ6xI/AAAAAAAADnw/73OY-U33sDU/188.JPG[/IMG]
  17. [quote name='DoPi']:-( pojechali- smutno, ale domek wydaje się trafiony. Skrzeli czy Twój Portos też taki śliczny jak Kastorino?[/QUOTE] Jak tak smutno to jeszcze ruda siostrzyczka czeka na DT :P Potofcio śliczny też i łazior z niego po górach przedni - nie do zajechania i nie do zamęczenia :p Portos kontemplujący Solinę [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJcnvyM9WBI/AAAAAAAADnY/ojNbQI7fd7M/003.JPG[/IMG] Może nawet wejdę? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3UvzR18I/AAAAAAAADmQ/M69VLViqLSM/110.JPG[/IMG] Eee - chyba nieee, jeszcze mnie ta baba utopi :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3O5DAfAI/AAAAAAAADmQ/4LRF0-7WFMw/114.JPG[/IMG]
  18. [quote name='wadercia']faktycznie uszka ma psiak przeslodkie :) Zrobilabym mu dzisiaj ogloszenia, tylko potrzebuje informacji dotyczacej miejsca pobytu. :) Moze ktos wie to byloby szybciej ? :)[/QUOTE] Dziękuję i czekamy z niecierpliwością na pakiecik dla Maluszka :)
  19. Dzięki - podesłałam tekst i zdjęcia do osoby robiącej ogłoszenia. Wrzucę info jak będą gotowe - mam nadzieję, że pomogą. Słodkie ma Biedak te uchole :)
  20. Ogromnie dziękujemy za informację - niech będzie Maluch szczęśliwy za TM [*] [*] [*] Będziemy o nim pamiętać ...
  21. Proszę o tekst do ogłoszenia na PW - przeznaczę na Malucha wykupiony pakiet ogłoszeń. Może są jakieś nowe zdjęcia?
  22. Bardzo proszę o info czy można jakoś pomóc Kajtusiowi.
  23. A jak układ pokarmowy Kastorka? Bo Portos to żywieniowy wrażliwiec - z dużą obawą przeszliśmy na acanę z drobiem. Skład ma rewelacyjny, dodatki na stawy i smakuje Małemu, ale po tygodniu mieszania z britem kupy zdecydowanie zbyt luźne ;/ Pamiętajcie proszę Dziewczyny, że mam pakiecik ogłoszeń dla Ginger, więc proszę Was o tekst i nowe zdjęcia - w miarę możliwości oczywiście :)
  24. [quote name='DoPi']Skrzeli droga , Ty masz Portosa? jeszcze?ale na pewno masz doswiadczenie. Czym tu zająć Kastorka, żeby nie robił demolki w domu jak nas nie ma. Lekkiej demolki nie jakieś niewiadomo co. No i czy jak oduczyc go zabawowego szczypania rąk ( i innych części ciała hihi). Nie mam doświadczenia w wychowywaniu młodych psiaków, bo moim pierwszym piesem jest Szantusia 10 letnia .[/QUOTE] Portos wygląda na to zatrzymał się u nas na dłużej :) Lekka demolka się sporadycznie zdarza, ale ogólnie jak zostaje sam to przesypia. Nauczyliśmy się tylko co bardziej delikatnych rzeczy nie zostawiać w zasięgu paszczy - zostawiamy za to z reguły ucho, kość, inne gryzaki w razie czego. O kongu myślimy też, ale potrzebujemy L lub XL a to wydatek nie mały, więc się chwilowo wstrzymaliśmy. Szczypanie lekko mu przeszło jak zmienił zęby, choć teraz też mu się czasem zdarza. Jak pisze Amiga próbowaliśmy piszczenia, ale z różnym skutkiem - raz pomagało, a raz dostawał szału na ten dźwięk. No i kuma, że nie znaczy nie, i wtedy przestaje, ale że ma pamięć złotej rybki to za jakiś czas mu się zapomina i podszszypuje znowu jak pinczer :evil_lol: No mam nadzieję wyrośnie kiedyś chyba :razz:
×
×
  • Create New...