-
Posts
1219 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by skrzeli
-
Portos zagląda ;) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN703rwG5-I/AAAAAAAAECY/owd4FhwuH6k/s512/394.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN708co5G0I/AAAAAAAAECg/svEE8PQDANA/387.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TL2jet8SQjI/AAAAAAAADww/hbXYWcuLYOc/moto_0104_resize_0.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TN71gcupPxI/AAAAAAAAECk/aLBQ7q5qeyI/377.JPG[/IMG]
-
Też jestem zdania, że to karma lecznicza i ma sens podawanie jej przez określony okres czasu. Czasami szczeniak ma problemy z powodu źle dobranej karmy, a na rynku jest ich taki ogrom, że zanim się trafi to potrwa - nam się wreszcie udało :) Oczywiście warto też porobić maluchowi badania, czy takie problemy to nie wynik jakiegoś konkretnego schorzenia.
-
Co słychać u Chłopaków? Wrzuciłam ich na gumtree na Warszawę, wcześniej był Kraków ale ciszaaaa ...... [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczne-szczeniaczki-Pszczyna-Pilny-dom-W0QQAdIdZ234145028[/url] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=234145028&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ234145028MXGuidMZ12b79699-3da0-a20b-2730-1cc2fffed668"] [/URL]
-
Sikanie Kastorka to pewnie reakcja na zmianę miejsca, a że do zoologa nie chciał wejść cóż - Portos też do najodważniejszych psów nie należy :eviltong: W stosunku do niektórych nowości jest mocno nieufny bym powiedziała, a od malucha przecież bywa z nami w różnych miejscach. A co właściwie jest powodem, że Leda musi zmienić dom? :shake:
-
Taki bywam poważny czasem [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3mltnUHI/AAAAAAAADmQ/Vck17drBjSw/115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJczRUvIZbI/AAAAAAAADn4/zowcYlIR4OM/176.JPG[/IMG] I obrażony [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TMiVT8fvyMI/AAAAAAAAEAQ/yJMXw1rIbf0/096.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJczJDL4PAI/AAAAAAAADn0/fCy3atwP9P0/096.JPG[/IMG] I w pana wpatrzony [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY395PO-xI/AAAAAAAADmQ/YGuuAeoshd0/139.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY2xihNqZI/AAAAAAAADmQ/rj97mIgMnmk/s512/051.JPG[/IMG] To co tygryski lubią najbardziej czyli biegać biegać biegać :) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7V3EKk6I/AAAAAAAADmo/X0aewm9LYPo/171.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7Im9RW8I/AAAAAAAADmg/VhawPNMoUtc/156.JPG[/IMG] Przez okienko tez lubię powyglądać - a coooo [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TMiVYz3SF0I/AAAAAAAAEAU/W8Mn9Crq60Q/185.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY7iFjqsQI/AAAAAAAADmw/k5Uxfo9eZQE/186.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJctJ9SJ6xI/AAAAAAAADnw/73OY-U33sDU/188.JPG[/IMG]
-
[quote name='DoPi']:-( pojechali- smutno, ale domek wydaje się trafiony. Skrzeli czy Twój Portos też taki śliczny jak Kastorino?[/QUOTE] Jak tak smutno to jeszcze ruda siostrzyczka czeka na DT :P Potofcio śliczny też i łazior z niego po górach przedni - nie do zajechania i nie do zamęczenia :p Portos kontemplujący Solinę [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJcnvyM9WBI/AAAAAAAADnY/ojNbQI7fd7M/003.JPG[/IMG] Może nawet wejdę? [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3UvzR18I/AAAAAAAADmQ/M69VLViqLSM/110.JPG[/IMG] Eee - chyba nieee, jeszcze mnie ta baba utopi :evil_lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TJY3O5DAfAI/AAAAAAAADmQ/4LRF0-7WFMw/114.JPG[/IMG]
-
Kajtuś za TM przegrał walke z chorobą:(
skrzeli replied to martaipieski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogromnie dziękujemy za informację - niech będzie Maluch szczęśliwy za TM [*] [*] [*] Będziemy o nim pamiętać ... -
Kajtuś za TM przegrał walke z chorobą:(
skrzeli replied to martaipieski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo proszę o info czy można jakoś pomóc Kajtusiowi. -
A jak układ pokarmowy Kastorka? Bo Portos to żywieniowy wrażliwiec - z dużą obawą przeszliśmy na acanę z drobiem. Skład ma rewelacyjny, dodatki na stawy i smakuje Małemu, ale po tygodniu mieszania z britem kupy zdecydowanie zbyt luźne ;/ Pamiętajcie proszę Dziewczyny, że mam pakiecik ogłoszeń dla Ginger, więc proszę Was o tekst i nowe zdjęcia - w miarę możliwości oczywiście :)
-
[quote name='DoPi']Skrzeli droga , Ty masz Portosa? jeszcze?ale na pewno masz doswiadczenie. Czym tu zająć Kastorka, żeby nie robił demolki w domu jak nas nie ma. Lekkiej demolki nie jakieś niewiadomo co. No i czy jak oduczyc go zabawowego szczypania rąk ( i innych części ciała hihi). Nie mam doświadczenia w wychowywaniu młodych psiaków, bo moim pierwszym piesem jest Szantusia 10 letnia .[/QUOTE] Portos wygląda na to zatrzymał się u nas na dłużej :) Lekka demolka się sporadycznie zdarza, ale ogólnie jak zostaje sam to przesypia. Nauczyliśmy się tylko co bardziej delikatnych rzeczy nie zostawiać w zasięgu paszczy - zostawiamy za to z reguły ucho, kość, inne gryzaki w razie czego. O kongu myślimy też, ale potrzebujemy L lub XL a to wydatek nie mały, więc się chwilowo wstrzymaliśmy. Szczypanie lekko mu przeszło jak zmienił zęby, choć teraz też mu się czasem zdarza. Jak pisze Amiga próbowaliśmy piszczenia, ale z różnym skutkiem - raz pomagało, a raz dostawał szału na ten dźwięk. No i kuma, że nie znaczy nie, i wtedy przestaje, ale że ma pamięć złotej rybki to za jakiś czas mu się zapomina i podszszypuje znowu jak pinczer :evil_lol: No mam nadzieję wyrośnie kiedyś chyba :razz: