-
Posts
1219 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by skrzeli
-
Takie prezenty od Ciotki to my lubimy [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TCEYBZ6P1FI/AAAAAAAADCA/7Pprcg4_MBM/015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TCEX23PqZaI/AAAAAAAADBY/vgZ0csoUXxc/005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TCEX4Ssf2OI/AAAAAAAADBc/sz7C31SpKm0/006.JPG[/IMG] Tak się dzisiaj zmęczyłem [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TCEcgKCtSJI/AAAAAAAADDo/rr2rzTjhgmg/010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TCEcg2dwODI/AAAAAAAADDw/taG5OlmGph8/012.JPG[/IMG]
-
[quote name='karusiap']Sa telefony o Portoslawa, oj sa.... Oprocz dwoch, ktore na bank bedziemy sprawdzac w tym tyg i dwoch spoza Krakowa wiec nie wiem kiedy mialam tez telefon od osoby,ktora ma niesterylizowana dobke i nie chce kastrowac psa,bo maja osobne kojce .....a na noc sa wypuszczane i nie wiem...moze sie rozbiegaja w rozne strony,.... Oraz od osoby,ktorej dobermanka miala 11 szczeniat i wlasciwie to wzialby tego psa na podworko tylko,zeby smieci nie roznosil, bo sie mama wkurza..... hmmm Julka...oddajemy malego??:)[/QUOTE] taaa - oddajemy :P. Tylko teraz to mam dylemat - czy do tej pani z sunią niesterylizowaną coby Porto miał rozrywkę czy do tej co to się mama tak wkurza:P A poważnie oddajemy oddajemy, ale tylko w najlepsze ręce :P
-
[quote name='karusiap']mialam znowu pare tel,jeden o Ginger....nie wiem czemu ludzie upatruja sobie te psy do budy, kojca....albo teraz dom,a jak dorosnie kojec....[/QUOTE] Nie ma co - wspaniała perspektywa ;/ [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TBySZhlWGNI/AAAAAAAAC_M/7qJcE1t-664/003.JPG[/IMG] Pobawimy się? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TByQDq-OhUI/AAAAAAAAC-Q/iu1kSsdPVz0/004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TByQRfPNYUI/AAAAAAAAC-Y/Q0nElsqBryQ/006.JPG[/IMG] Wygrałem :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TByQhr4CKYI/AAAAAAAAC-0/ROeruICPwQA/012.JPG[/IMG] Spacer w chmurach [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TByNX9ETbDI/AAAAAAAAC8w/ee8KYUStEdI/039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TByL0IjzBhI/AAAAAAAAC7k/4WwwwFk2e6c/019.JPG[/IMG]
-
My również dziękujemy wiadomej osobie za megapromocyjną cenę super karmy dla Portosa, która już została ze smakiem spałaszowana na kolację. Podeszła mu bardzoooo. O pozostałych prezentach - przysmakach nie wspomnę. Dziękujemy !! A Portosa u nas przybyło z 6,5 kg do 9 kg !! Rośnie jak na koksie :D Cieszy mnie karusiap, że są fajne telefony w sprawie chłopaków, bo są warci najlepszych chałup - skarby !!
-
[quote name='Aga-ta']pewnie, ze tak:multi: ja sie tylko zastanawiam, kiedy te maluszki tak urosly. Ja nie wiem, ale chyba DT powinny byc sprawdzone jeszcze raz i koniecznie trzeba do szafek zajrzec...mam podejrzenia, ze oni trzymaja tam koks;)[/QUOTE] Droga Aga-to - zapewniam Cię i bez koksu rosną :p Nasz Maluch przez 2 tygodnie u nas zmienił się bardzo. Co dzień oczywiście piękniejszy :loveu: Kawał Psa !!
-
A tu braciszek [IMG]http://lh6.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TBNEihpIz9I/AAAAAAAAC4Q/Rb1p6DNpxP8/022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TBNFI8_KOyI/AAAAAAAAC4Q/1yvMlFXu7jM/035.JPG[/IMG] [IMG]http://picasaweb.google.pl/kcichocki/Portos#5481802560459907746[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TBNGYokKIqI/AAAAAAAAC4c/zkHnGjIYnMU/008.JPG[/IMG] Chyba widziałem kotka :D [IMG]http://lh5.ggpht.com/_VURLKy3dNWE/TBNEOpGn9uI/AAAAAAAAC4Q/qqJZ0VQNtZc/014.JPG[/IMG]
-
Moja sunia za szczeniaka okupowała wszystkie łóżka. Z osiągnięciem dorosłości sama zdecydowała o ich porzuceniu, więc może nie będzie to wielki ból dla Mafii. Tu gumtree Portosa: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Do-adopcji-wspanialy-piesek-w-typie-dobermana-W0QQAdIdZ211086548[/url] A tu jeszcze album z fotkami - lekko zabałaganiony, ale gdyby ktoś miał ochotę przejrzeć to zapraszam: [url]http://picasaweb.google.pl/kcichocki[/url]
-
[quote name='Aga-ta'] Dzis w W-wie [B]sleepingbyday[/B] sprawdizla domek za co bardzo, BARDZO DZIEKUJE:Rose: Niestety prawdopodobnie nic z tego nie bedzie, bo niby jest wszystko ok, ale zona pana nie jest na 100% przekonana....[/QUOTE] No ja osobiście jestem zdania, że Państwo jeszcze nie są na jakiegokolwiek pieska gotowi, a choćby cień wątpliwości może zaowocować niepewnym losem psiaka. Tak jak trafnie napisała kiedyś karusiap - potrzeba najlepszych domków, a nie domków za wszelką cenę :) Lepiej poszukać dłużej, niż oddać w miejsce niepewne, a potem tfu tfu żałować. Aga-ta skrzynkę zdaje się masz pełną - nie mogłam wysłać PM :) pzdr
-
Widać państwo nie do końca byli zdecydowani na adopcję, więc lepiej teraz niż później żeby zmieniali zdanie. Portos się zaadoptuję wszędzie i w każdym czasie, byle by gdzie zęby było włożyć i z kim się pobawić, a najlepiej jeszcze jaki 4 nożny kumpel do zamęczenia to już szczyt luksusu:D A Mafia miała takie ładne ogłoszenie na gumtree - był jakiś odzew? A teraz dopiero doczytałam że dziś wizyta, więc trzymam kciuki żeby się udała:)
-
brit z jagniecina na allegro jest od 133 zl za 15 kg z kurierem [url]http://allegro.pl/listing.php/search?string=brit+lamb&from_showcat=1&category=0&from_showcat=1&sg=0&order=p&change_view=1[/url] a brit dla duzych ras ale z kurakiem od 95 za 17 kg [url]http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&from_showcat=1&sg=0&string=brit+large+breed&change_view=1&order=p[/url] a i muszę powiedzieć że my jak zamawialiśmy joserę dla naszego seniora to karmę mieliśmy z dnia na dzień pzdr
-
A nie można się co do tych sterylek dowiedzieć u źródła czyli u lekarzy co te sterylki robią? Zapewne wypowiedzieliby się co do szczepień i odrobaczań. A Mafia długaaaa dziewczyna. Portos waży podobnie , ale budowę ma bardziej zwartą. Pani Jagoda dziś też do mnie dzwoniła - zostawiają robocze imię Małej, jakoś tak mówią że pasuje. Dziewczyna podobno modelowy szczeniak - widać odpowiedni pies w odpowiednim miejscu:D Świetnie trafiła !!
-
My po domowej wizycie weta. Pani obejrzała sobie dokładnie Portosa i zdecydowała się jednak na szczepienie przeciw nosówce i parwowirozie. Wyjaśniłam jej całą sytuację - że inne maluchy mają z tym ciągle kłopot, ale Pani stwierdziła, że po 3dniowym odrobaczeniu aniprazolem nie ma potrzeby obciążać go kolejną dawką zwłaszcza, że brzuszek w porządku, nie wzdęty a sierść błyszcząca. Dodatkowo kupki też ok, więc wet stwierdziła, że można wykonać pierwsze szczepienie, a kolejne odrobaczenie dopiero za 3 miesiące, chyba że coś się będzie działo międzyczasie to wcześniej. Upierałam się trochę przy tym powtórnym odrobaczeniu, ale pani zapewniła nas, że to zbędne. Mamy już więc książeczkę, a w niej wpisane wszystko co było i powinno być zrobione. A i oczywiście byłem bardzo grzeczny, za co w nagrodę dostałem świńskie ucho - chyba nie za mały na taki gryzak?