Oby weszła ta ustawa...
Co do zachowanie pewnego nicka to dla mnie szok..wątek cały prześledziłam..mnie też ostrzegano przed ta Panią, ale nie lubię oceniać, więc nie chciałam...
Ja tylko dam przykład z mojego życia...3 psy w domu i każde problemowe..niszczy, w nocy szczeka, załatwia się(pies, który od urodzenia przez 4 lata był w schronie)nie raz mu mówiłam..oddam Cię łosiu:eviltong::eviltong::eviltong:ale na mysl mi nie przyszło zrobić to na prawdę, dodatkowo praca po kilkanaście godzin i syn w wieku buntu(dodam, że sama go wychowuje)..mieszkam w bloku, więc trzeba z Nimi wychodzić i sąsiedzi się tez czepiają. Sama również popełniałam błędy, ale trzeba sie umieć przyznać, jak to Zosia zrobiła..wielki szacunek..jesteśmy tylko ludźmi...nie komentuje więcej...