czytałem gratulacje ... mam tylko jedno prośbe postarajcie sie zrobić zastrsyki na podniesienie odporności tym najbardziej mizernym psiakom po 3 dniach odrobaczcie i poszczepcie lepto ido mrozy a razem z tym wirusy stano sie bardziej aktywniejsze weście to pod uwage i nie kłućmy sie to niema sensu jak powiewdziano w faktach zmiana ustawy na tyle że nikt na psach niezarobi to i ludzie kochający tako prace tam pracować będo miejmy tako nadzieje pozdrawiam