[quote name='Edi100']Nie mam fot, bo mieli go odłowić. Sięga max do kolana, krótka sierść. Jasno brązowy. Ciemno szara kreska na grzbiecie i ogonek dość wyrazisty. Młody i pocieszny. Szłam na pkp nie miałam jak go złapać:(
zapraszam na naszo strone tu są wszystkie psy strona jest prowadzona na bierząco jak pies trafi to po 24 godzinach jest na naszej stronie http://krotoszyn.schronisko.net/