[quote name='Marycha35']gratulacje, pycha robota madziku!!!!! Smoki dumne z Pańci;)
madziku looknij tu proszę, kojarzysz tego psa z Bałut?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199052-Psia-bida-na-Bu%C5%82atach-zwana-Lucerem-%29/page5[/URL]
Jak mu pomóc? Chyba doopa....:(
tu tez looknij, Bałuty once again!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201997-Uwaga-%C5%81%C3%93D%C5%B9-bezdomniak-z-LUTOMIERSKIEJ%21%21%21%21-Czy-kto%C5%9B-co%C5%9B-wie.-Potrzebna-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/201997-Uwaga-%C5%81%C3%93D%C5%B9-bezdomniak-z-LUTOMIERSKIEJ!!!!-Czy-kto%C5%9B-co%C5%9B-wie.-Potrzebna-pomoc[/URL].[/QUOTE]
kurcze,czytałam o nich ale nie znam ani jednego ani drugiego.Z tym drugim to mniejszy chyba problem,bo można by go może wyłapać np.na sunię z cieczką,a z tym drugim trzeba pomyśleć.
Marycha,przyjedź dziś do mnie do sklepu z Borówką to może coś pomyślimy razem:)