w tych szalkach gdzie jest 150 gram nie ma dużo mięsa,to są produkty z niższej półki,Gran Carno,Rinti to są w tej chwili jedne z lepszych puszek,nie mówię już o evangersie,bo to jest rewelacja.Evangersa produkuje Acana,ta sama firma która produkuje Orijena