dziewczyny,ratunku!!!
jutro muszę zabrać Bąbla,bo u Ani rozegrała się krwawa masakra.Bąbla zaatakował Ani kot,chyba wyczuł,że Bąbel się go boi.Mama Ani jest cała pocięta i pogryziona,bo rozdzielała tego kocura, więc wszystko skupiło się na niej.Nie chcę nawet pisać jak kobita wygląda.Potrzebujemy DT pilnie!!!