-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
Dobranoc Amisiu :)
-
[quote name='asiuniab']mam nadzieję, ale teraz czekam na spokojnie, ufff;[/QUOTE] A my razem z Tobą ;) Spokojnie, to tylko troszkę ponad tydzień.
-
Napisałam do dr Bieżyńskiego maila, opisałam całą sytuację z nadzieją, że sobie przypomni i poprosiłam o kontakt. Jeśli nie będzie odzewu to przedzwonię i poproszę, żeby odczytał wiadomość, może się uda bez dodatkowej konsultacji... Edit: dostałam maila zwrotnego, nie ma takiego adresu, pomimo tego, że na stronie uniwersytetu widnieje. No nic, jutro do dr przedzwonię.
-
Jeżeli mniej więcej wiedzą czego mają szukać, nie muszą się jakoś bardzo wnikliwie przyglądać, zastanawiać, nie jest to bardzo duży obszar itd., to ten niższy pułap, który występuje najczęściej-tak mi powiedzieli. Ja też się postaram coś na początku miesiąca dorzucić.
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
OGŁOSZENIA SZYMUSIOWE: - gumtree: podlaskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie (aktywowałam, ale jeszcze się nie pojawiły-mają 24h) - tablica.pl: udało mi się wstawić jedno, resztę skasowali, ale pokombinuję jeszcze - adopcjapsa.pl: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58590,aW5kZXgucGhw.html[/URL] (podlaskie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58591,aW5kZXgucGhw.html[/URL] (mazowieckie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58592,aW5kZXgucGhw.html[/URL] (pomorskie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58593,aW5kZXgucGhw.html[/URL] (warmińsko-mazurskie) - przygarnijzwierzaka.pl: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Domek-dla-niewielkiego-psiaka-pilnie-poszukiwany-id45838.html[/URL] (warmińsko-mazurskie), [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pilnie-poszukiwany-domek-dla-niewielkiego-psiaka-id45835.html[/URL] (mazowieckie), [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Poszukiwany-dom-dla-niewielkiego-psiaka-id45836.html[/URL] (podlaskie), [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pilnie-poszukujemy-domu-dla-malego-psiaka-id45837.html[/URL] (pomorskie) - morusek.pl (pojawia się też na doadopcji.pl) : [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/116945/Pilnie-poszukiwany-dom-dla-malego-pieska/[/URL] (mazowieckie), [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/116944/Pilnie-poszukiwany-domek-dla-malego-psiaka/[/URL] (podlaskie), [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/116946/Poszukiwany-wspanialy-dom-dla-malego-psiaka/[/URL] (warmińsko-mazurskie), [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/116947/Szukamy-wspanialego-domu-dla-niewielkiego-psiaka/[/URL] (pomorskie) + na całą Polskę - adopcjapsa.pl: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58591,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsYmxpJUJGZWolMjBuaWVva3JlJUI2bG9uYSUyMCUzQiUyOSxtYSVCM3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] (mazowieckie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58590,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWoscG9kbGFza2llLGJsaSVCRmVqJTIwbmllb2tyZSVCNmxvbmElMjAlM0IlMjksbWElQjN5LHAwLmh0bWw=.html[/URL] (podlaskie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58592,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWoscG9tb3Jza2llLGJsaSVCRmVqJTIwbmllb2tyZSVCNmxvbmElMjAlM0IlMjksbWElQjN5LHAwLmh0bWw=.html[/URL] (pomorskie), [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58593,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosd2FybWklRjFza28lMjAtJTIwbWF6dXJza2llLGJsaSVCRmVqJTIwbmllb2tyZSVCNmxvbmElMjAlM0IlMjksbWElQjN5LHAwLmh0bWw=.html[/URL] (warmińsko-mazurskie) Jak znacie więcej stron odwiedzanych często, to podrzućcie, dorobię :) Podałam swojego maila, bo niestety trzeba podawać. Gdyby ktoś nie kontaktował się przez telefon, tylko mailowo to będę Wam przekazywała wiadomości :) -
[quote name='MTD']żałuję, że nie mogę na stałe, ale jak już Ci się zdążyłam wyżalić będę bezrobotna lada chwila :flaming: Pani Maja napisała mi, że 14-tego może z Marianem pojechać dopiero, ale kwas :([/QUOTE] Przestań się tłumaczyć, bo uduszę-nawet nie masz z czego :mad: I nie gadaj tak, tylko bądź dobrej myśli, jeszcze troszkę czasu masz na poszukiwania-wysyłaj, wysyłaj i jeszcze raz wysyłaj CV! Kurczę, to niedobrze :( Muszę kombinować co innego...anusiab mogłaby pojechać, tylko ze względu na dzidziusia w drodze ktoś inny musiałby wejść z Mariankiem do weta...
-
Jak cudownie Masajku!!! (po cichutku się cieszę, nic na to nie poradzę...) Trzeba być dobrej myśli! Jak Pani powiedziała, że zadzwoni na 200%, to zadzwoni, ja w to wierzę! A Pani go tak po prostu wyłapała, czy czarnuszek miał jakieś wyróżnienie?
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noelle']taaak, pomimo swojego wieku "Gruby" wylatać się lubi :loveu: Maks już nie raz, nie dwa był ogłaszany w gazecie... jestem zdziwiona, ale ciągle cisza :([/QUOTE] KURDE!!!!:placz: Maksiu, jak Cię stamtąd wyciągnąć...? Gdyby chociaż się DT znalazło jakieś... -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
paula_t replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='AtaO']No i nastał piątek - co teraz będzie z Antrą....chyba nie musi wrócić do schronu:-([/QUOTE] Nie, będzie jechać/pojechała do DT, tylko, że za leczenie brakuje jeszcze 43zł, a DT to 200zł miesięcznie. -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
To super, że chłopaczek może się przynajmniej parę razy w tygodniu wylatać, bo on to chyba z tych bardziej energicznych :D Wiem, nie mogę przestać o tym myśleć...Boże, tyle lat bez domku :( A myślałyście o ogłoszeniu w gazecie? Już sama nie wiem, co tu więcej zrobić-ogłoszenia są, plakaty też... -
Super,bardzo się cieszę, dzięki:)
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Pipi mówiła ze namiary moga byc jak najbardziej na nią tel, kom. jest u niej w podpisie.Dodaj do tekstu,że Szymuś ma ok roku. Maila to:[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pala_t bardzo dziękuję.[/QUOTE] Ok, dzięki, to zaraz się biorę za ogłoszenia :) -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vicky62']Co prawda za dużego wyboru zdjęć nie ma,ale moze to pierwsze na trawie i to jak śpi na tym łóżku( bez ręki ludzkiej)...no ja tak myślę. A ten tekst nie mozesz z fotkami wziąć z wątku? Jeśli kłopot to poczekaj do niedzieli syn wróci to Ci prześlę na maila.[/QUOTE] Jasne, że mogę, nie ma problemu :) Chodziło mi tylko o wybór zdjęć i kontakt do kogoś (maila+telefon), żeby można było wstawić do ogłoszenia. -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
paula_t replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
To na szczęście nie są zachowania, które będą wymagały ogromu pracy i wielkiego korygowania- to bardzo dobrze. Nie wiem skąd im się wzięła ta agresja, cały czas mnie to zastanawia :shake: Wyciąganie rzeczy z kosza, to akurat normalka, psiaki cały czas coś kombinują ;) A na smyczy po prostu musi nauczyć się chodzić. Napisz proszę, jak tam psiurek zareagował na nowych, obcych ludzi w domu jak będziesz miała chwilkę czasu wieczorkiem -
Ringo znalazł DT i transport Teraz zostało spokojne szukanie DS
paula_t replied to Monika89's topic in Już w nowym domu
I jak tam Ringuś się miewa? Dalej spokojny i wszystko ok? -
[quote name='asiuniab']Klaudus, a co jeśli można wiedzieć było w tej rozmowie i skąd Ci ludzie? Ja też miałam tel. i bardzo się boję, że się obudzę, a to tylko będzie pozostałość po śnie..... ale to dopiero się coś wyklaruje po 5 lub 6 sierpnia (choć gdyby to była jawa nie sen, to i do grudnia bym poczekała).[/QUOTE] Naprawdę był telefon o Masajka?! Gdzie go znaleźli? Opowiadaj wszystko!! :)
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
paula_t replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Ciotka, wyślij mi proszę na maila ten tekst, zdjęcia, które chcecie dołączyć do ogłoszenia i dane kontaktowe i się bierę ;) Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Ponawiam prośbę, bo nie mam kontaktu i nie wiem, które zdjęcia chcecie wykorzystać :/ -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
A to kto? :D -
[quote name='michelle04']Na ogrodzie pod drzewami nie odczuwa się takiego żaru :) Jak wrócę do domu to policzę przeciwbólowe, bo najważniejsze.[/QUOTE] Ty wiesz, ile zostało tabletek i wiesz mniej więcej kiedy mogłaby być operacja, dlatego dobrze by było, żebyś sprawdziła, bo w razie czego trzeba będzie szukać (całego opakowania nie będzie raczej sensu kupować, może ktoś będzie miał parę tabletek na zbyciu, po prostu). Dziękuję :)
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
paula_t replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Może któraś z cioteczek pokusiłaby się o zrobienie bazarku, uzbierałaby się wtedy jakaś, moża fajna, kwota na sunię? Ja póki co jeszcze z poprzednim się bawię :/