[quote name='milka10']Tak jutro jesteśmy!!! :)
A i spóźnione życzenia mikołajkowe dla psiaków!! :)[/QUOTE]
No i dla Was tez zyczenia Lalki .Nie pochwalilyscie sie co Wam przyniosl Sw.Mikolaj.
[quote name='giselle4']ciociu Paulo
to to jaminik jak nic
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi8596/bda925560010a38a50c0e667/sdc12290[/IMG]
Paula dziękuej za pamiec
w schronei nie ma jamnikow i bardzo dobrze
ale Tey tez moze byc jamnikiem...jest sliczny i to psie dziecko
moze pani pokocha jego i da domek na Swieta?[/QUOTE]
Tey juz w domku zdjecia pani wrzuci na fejsa.
[quote name='milka10']Tak z Kasią już gadałam :)
Ulcia poszła do domku???? A gdzie, do kogo i jak?? :) :)
To świetnie!!! :) :)))))
A i pani Basiu, może ktoś zrobić zdj szczeniaków i wstawić na dogo, albo wysłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to zaczełybysmy z Kasią je ogłaszać :)[/QUOTE]Kasiu wyslijcie do Kasi te pieski ktore same wybierzecie a zdjecia zrobi Grasia.Ulcia w Dz-wie.