-
Posts
2771 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hankasanok
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Pies z Myczkowiec jest cuuuudny!! Jak dobrze, że się udało go zabrać! Kurcze, szkoda, że mój szwagier dopiero buduje dom:( on całe życie miał DON-ki i ma do nich wspaniałe podejście...a w tym cudzie zakochałby się na amen...no nic, za rok, dwa, pewnie też znajdzie się jakaś bieda w tym typie dla niego...Trzymam kciuki za socjalizację cuda...[/QUOTE] trzymaj Marys, chociaz mysle ze jak sie chłopak oswoi to szybko znajdzie dom, bo na żywo jest na prawde pieknym psem! Ma takie piekne brązowe oczeta, choc bardzo smutne i wystraszone na razie! -
rozmawiałam dzisiaj z Panią Eleną, Panstwo wybieraja sie do Nerusia wraz z psiakami w połowie marca, wiec mozna powiedziec ze zbliza sie godzina Zero! juz sie denerwuje, tak bym chciała zeby psiaki sie dogadały, lepszego domu dla Nero nie widze! To swietni ludzie, z duza wiedza i oooogromna miłosicia do psiaków! Panstwo oczywiscie nie dopuszczaja mysli ze wrócą bez Nero, nawet kupili juz mu kocyki, zabawki i całała resztę!!!!! Oj oby wszystko poszło dobrze!
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Migiem powinien dom znaleźć! Cudny jest uwielbiam duże psy.:loveu:[/QUOTE] na pewno tylko najpierw musimy go troche oswoic, przekonac ze teraz juz mu nic nie grozi! Najwazniejsze że mimo tego wielkiego starchu nie ma w nim cienia agresji! To duuzy psiak! Na peno wiemy tez ze dogaduje sie z psami, bo nawet miał swojego małego przyjaciela tam na miejscu i chodziła za nim jak cien! -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
zobaczcie jaki pieny z niego pies, to zdjecie robione w sobote, dzien przed przywiezieniem go do Sanoka! Wyobraźcie sobie jaki jest piekny jak sie go wykapie, wyczesze, zadba o niego! [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/7815/sdc12946z.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Matko 1,5 miesiąca:shake:. Skrzywdzona bida z niego, mam nadzieję, że szybko wyjdzie na prostą.[/QUOTE] my tez mamy taka nadzieje! a tu nasza Tinka,wiecie ta od rzucania moneta! tak nas opuszczała!!!!! Ze swoim Panem...... [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1746/img0601wg.jpg[/IMG] nie mogła sie doczekac kiedy pójdzie juz do domku!!! [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7461/img0594a.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4548/img0603jj.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
a tutaj owczarek, przywiozłysmy go w niedziele z Myczkowiec. Podobno został tam porzucony(niedaleko zapory) jakies 1,5 miesiaca temu! Pies jest niesamowicie wystarszony! ale zero w nim agresji. To piekny owczarek, taki misiek. Jest dobrze odzywiony, opiekowała sie nim Pani o ogromnym sercu, dokarmiała Royalem i miesna karmą!!!!!, ale podobno ludzie chcieli sie go pozbyc, non stop urzadzali łapanki na niego, na szcezscie skutecznie udawało mu sie uciekac. Nam tez nie udało sie do niego podejsc, ale nasz wet. była tak dobry ze przyjechał w niedziel i odstrzelił chłopka srodkiem usypiajacym. Musiałysmy go zabrac w tym dniu bo nie wiadomo czy nie dopadli by go INNI! Wrzucam jego zdjecie juz z naszego boksu, jeszcze był pod wpływem srodka usypiajacego, wiec taki niewyraźny troche....... teraz czeka nas resocializacja tego piekengo chłopaka, to młody ok 2 letni pies, ale ze starchu przed ludzmi to gdyby mógł to zakopał by sie pod deski w kojcu.......... [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/167/dsc00860empqy.jpg[/IMG] i jeszcze nasza Lady [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6455/img0628gc.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9773/img0630pp.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']O rany jak dobrze, że Lady w DT!!!! też o niej nie mogłam przestać myśleć. Ja myślę, że to kwestia kilku dni i Lady się otworzy i stanie odważną sunieczką:) Dziewczyny odwalacie kawalisko dobrej roboty!! Jakby potrzeba było plakacików to moja siostra czeka:)[/QUOTE] dzieki Marys na pewno sie do niej odezwiemy! Gdybys zobaczyła Lady! to inny psiak zupełnie, a taka chwilka dosłownie mineła! jak ona sie cieszyła jak weszła do domu! jakby inny psiak! tak jak mówisz, jej nie trzeba wiele czasu! moze te wszystkie psiaki, kojce itd tak na nia działały! sama widziałaś! i ta jej uroda, to sliczna sunia!Taka młodziutka, całe zycie przed nia! -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Haniu, które psy ogłaszać? A ta malota śliczna i biedna...[/QUOTE] a wiec jesli chodzi o szceniaki to na razie szukamy ich włascicieli, sa na esanok i beda w tygodniku sanockim, miejmy nadzieje ze własciciele sie odnajda! podobnie jest z owczarkowatym pogryzionym psem i tym staruszkiem. Na pewno szukamy nowego domu dla [B]Lady![/B] [B]Lady [/B]wczoraj pojechała do DT naszego bo była tak wystraszona i bojaca sie wszystkiego ze po wyciagnieciu jej z kojca sikała pod siebie, ale w domu okazała sie fantastyczna sunia! Kotos bedzie miał piekna i bardzo wesołą i przyjacielską towarzyszke! Lady moze zamieszkac z innymi psami, kotami, dziecmi i wogóle ze wszytskimi! Ma ok 1,5 roku wieczorkiem wrzuce jeszcze pare jej fotek ok? Dziekuje Ci moja kochana!:loveu: -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']sporadycznie zaglądam do Was, bo czasu malusieńko, ale widze, że jakies adopcje macie, ciesze się bardzo, u nas straszna posucha niestety...i widzę, że zaczyna się wysyp szczeniaków:shake:[/QUOTE] wysyp szczenikaów to fakt, a adopcje po woli ruszyły ale na miejsce jednego psa który znlazał dm przybywyja kolejne 2! wiec ogólnie nie jest wesoło. My jestesmy przepełnieni, zreszta podobnie jak Wy, ciezka sytuacja! a tu kolejni nasi podopieczni! [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Młody pies ok. 2 letni, taki trochę winkowaty, pogryziony przez psy(już po opatrzeniu i zszyciu ran na szyi i łapie, która jest bardzo opuchnięta) przywieziony został z jednej z podsanockich miejscowości. Mimo tego co przeszedł jest to bardzo wesoły i przyjazny, garnący do ludzi pies.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://a.imageshack.us/img542/2299/img0619l.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img163/9131/img0639vr.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Starszy piesek, wielkości jamnika, piesek niedowidzi [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [IMG]http://a.imageshack.us/img849/5918/img0653ko.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
kolejny szczeniaczek, to malutki paro miesieczny piesek, który nie wyrosnie na duzego pieska. Czarny z brazowymi łapkami, przybłąkał sie na posesje w oloicach ul. Młynarskiej w Sanoku. Poiesek miał obróżke skórzana. Równiez w tym wypadku mamy nadzieje ze własciciel sie odnajdzie! Piesek jest juz ogłoszony na portalu esanok, oraz podobnie jak szczeniaki powyzej ukaze sie w wydaniu piątkowym tygodnika sanockiego! [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2839/dsc00878nh.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6741/dsc00879q.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
a wiec tak: [B]PILNIE SZUKAMY WŁAŚCICIELI TYCH SZCZENIAKÓW!!!!![/B] szczeniaki zostały przywiezione do nas w niedziele tj 04 marca , błakały sie w okolicach Olchowiec, miejmy nadzieje ze przeszły gdzies przez jakies ogrodzenie a właściciel sie szybko odnajdzie.To piekne bardzo wesołe szczeniaki z których wyrosna duuuze psiaki. Sa to 2 samce. Cecha bardzo chararkterystyczna jednego z nich (tego z krótsza sierścią) jest to ze ma jedno oko niebieskie a drugie bazowe. To 2 samce i obydwaj mieli na szyjach obróżki. oto nasze sliczosci! [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8328/dsc00866v.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4232/dsc00876w.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1222/dsc00875ty.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4941/dsc00864e.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Karolciu wiem od Hani że [B]Lisek [/B]pojechał wczoraj do domu więc jemu ogłoszeń nie trzeba. :lol:[/QUOTE] [quote name='masza44']Ale fajnie:) ostatnio niosłam kruszynkę bidną wystraszoną na spacerek i tak mi odtąd siedział w głowie...[/QUOTE] tak dokładnie moje drogie, Lisek juz w nowym domku! Ale mamy kolejne biedaki, juz je wrzucam! -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankasanok']i kolejni nasi podopieczni!!!! [B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]TINA[/FONT][/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][IMG]http://a.imageshack.us/img338/4258/tinaqo.jpg[/IMG][/FONT] [/QUOTE] Nasza Tinka w sobotę poszła do nowego domku! Powiem Wam szczerze ze takiej sytuacji jeszcze nie mielismy!!!!! Były 3 rodziny zainteresowane Tiną! Jedni Panstwo sie spoźnili, wiec dylemat sie zmniejszył komu wydac sunie ale z dwoma pozostałymi miałysmy mały problem. Obydwa domy dobre a i Panstwo nie chcieli ustapic i wybrac innego psa wiec........ rzucałysmy monetą! Potem wrzuce zdjecia jak nas dziewczyna opuszczała.... Domek tez znalazła nasza 8 miesięczna sunia 2 udane adopcje a na to miejsce kolejne 4 bidy! oj ciezka mamy sytuacje, juz nam wolnych boksów brakuje!!!!!! -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[B]ZAPRASZAM NA BAZAREK MYDEŁKOWY![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223964-Szybki-bazarek-mydełkowy-na-hotelik-dla-Nero!-Do-08.03[/URL] O PODRZUCANIE RÓWNIEZ! -
[B]ZAPRASZAM NA BAZAREK MYDEŁKOWY![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223964-Szybki-bazarek-mydełkowy-na-hotelik-dla-Nero!-Do-08.03[/URL] O PODRZUCANIE RÓWNIEZ!
-
zobacz tutaj...... nadmienię ze wtedy mieliśmy sprzatać! RAZEM! TZ. I JA!!!!!! .......i sprzatała! JA!!!! Córeczka Tatusia [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2197/dsc00686zb.jpg[/IMG] [B]zero pozytku! Z żadnego!!!![/B]
-
[quote name='karolciasz28']Haha cwaniara jedna. Suczka mojej babci jak tylko wyjdzie na mróz to przebiera łapkami, żeby jej przypadkiem nie zmarzły.:cool3:[/QUOTE] ...no wdzisz, ja nie kłamie! Takie typy sie zdazają TO KOMBINATORKA JEST..... dobrze ze nie ona jedna :evil_lol: [quote name='karolciasz28']Na cudzej może wygodniej.:razz:;)[/QUOTE] ......hmmm, musze zobaczyc w takim razie jak sie spi na Bellusiowych :evil_lol:
-
[quote name='karolciasz28']Haniu jak zmarzła to zmarzła, nie ma co dyskutować:cool3::lol:.[/QUOTE] ta jasne! Ona to troche kłamczucha jest, bo lubi jak ktos sie nad nia lituje.:cool3:Wykorzystywacz jeden! Widziałas kiedys psa który przez całą zime maszeruje na 3 łapach! bo w 4 mu zimno!:roll: [B]a poduszka to moja jest!!!!Ona ma swoje!!!![/B]
-
...i bardziej aktualne zdjecia, robione jakies półtora tygodnia temu..... [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3483/dsc00771bx.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/761/dsc00782gh.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4462/dsc00788yu.jpg[/IMG] [SIZE=3].....a taki widok zastałam ostanio jak wróciłam z pracy.......:crazyeye:[/SIZE] [SIZE=3]na pytanie co jej jest otrzymałam [B]odpowiedz od TŻ ze Belluska zmarzła......na spacerze......:roll:[/B][/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]TŻ dba o Belluske......[/SIZE] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6815/dsc00790yo.jpg[/IMG] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]...a wczesniej było tak........[/SIZE] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8941/dsc00107ll.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]....a mnie osądzaja ze przesadzam......[/B][/SIZE]
-
[SIZE=3][B]a pamietacie to zdjęcie?[/B][/SIZE] Tym którzy nie wiedza, to powiem ze to jedno ze zdjec któro było umieszczone w ogłoszeniach jak Belluska jeszcze szukała domku.... [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1876/bella6u.png[/IMG] [SIZE=3]ten jezyk juz tak jej został......:evil_lol:[/SIZE] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7784/img0234hp.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1505/img0235gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6479/dsc00666wp.jpg[/IMG]
-
[CENTER][SIZE=3]Wykopałam pare starych zdjęć, jeszcze z późnej jesieni[/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3][B]ULUBIONE MIEJSCE OBSERWACYJNE BELLUCHNY NAD SANEM[/B][/SIZE][/CENTER] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6627/dsc00084yo.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9696/dsc00085khe.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5951/dsc00091u.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5397/dsc00093nn.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/580/dsc00092o.jpg[/IMG]
-
[quote name='fioneczka']no i dlaczego tu nie ma zdjęć ? chcemy Belluśkę widzieć ... migiem :)[/QUOTE] NO WIEM, WIEM :oops: juz cosik wrzuce....., co bys nie myslała ze sie rudej na wiosne pozbyłam :evil_lol: