-
Posts
413 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elwira1992
-
ja tez się i tutaj zgłaszam jak i na owczarku a Kamila ( z owczarek.pl ) zrobiła banerek taki na bazarek zachęcający :) jak będą takie ewentualne [IMG]http://i46.tinypic.com/51wr5e.jpg[/IMG] aaaa i można np. też zrobić wykaz osób które mogą na DT brać owczarkeczki np. :D :D :D można też kasę zbierać na różne sposoby czy też makulatura itp. :) czy ktoś np. ma jakieś znajomości i na aukcje wystawiać jakieś koszulki z podobizną owczarka kubki breloczki myślę że skarpeta to dobry początek ludzie się dogadają itp.jak będzie dobrze prosperować będzie łatwiej założyć fundację :)
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
niestety teraz ciężko o dom a jak już to każdy chce idealnego psa :( :( a jak tylko usłyszy że agresywny to już go skreśla... :( :( -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
zajrzałam do Arona i podniosłam do góry na owczarku ( rozgłoszę gdzie mogę ) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki i jak coś zdradź niecny plan :D :D fajnie że w lecznicy tam chociaż ma opiekę taką jaka musi mieć :) ja kończę robienie zdjęć i opisywanie rzeczy na bazarek :) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
hal halo ja w sprawie bazarku otóż ja mam też rzeczy zdjęcia im zrobiłam to tam na Pw dogadam się z ludwa jak napisała zdjęcia się wystawi a jak coś się sprzeda wtedy odbierze ode mnie lub ja dostarczę te rzeczy :) i się porozsyła w sumie to dobre bo po co tyle jeździć przekazywać a potem jak się nie sprzeda znów jeździć :) ja wierze że Roj stanie na łapy :) nie ma innej opcji :) co do tego innego miejsca co ma być Roj może ale dopiero jak tamten psiak znajdzie właściciela ( czy tamten pies ma wątek ? itp. bo jak nie trzeba rozgłosić go wtedy może szybciej znajdzie domek ) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
trzeba walczyć chyba że naprawdę nic nie będzie się poprawiało wtedy dopiero rozważyć ostateczną decyzję !!! ale skoro osoby podejmują się leczenia itp. to widać że jest szansa :) a jeszcze jak Roj przebiera pomału łapkami to też super teraz tylko kaska kaska kaska :( :( trzeba się brać już teraz co by było na zaś to kto podejmie się bazarku ? jak coś mam te różne rzeczy na bazarek tylko ktoś by musiał je odebrać ode mnie ...chyba że w miarę blisko to bym jakoś podwiozła -
wczoraj byliśmy w Warszawie u dr. Czerwieckiego Dunaj grzecznie siedział i obserwował widoki przez szybę a jednym samochodzie były 3 psiaki i nic to nie zawadzało mu :) wszystkie grzecznie siedziały :) potem wysiadka przez lecznica stał pan z nowofunlandem ( wielki jak lew ) a Dunaj wyglądał przy nim jak jamnik hihi :D ale wielkość Dunajowi nie przeszkadza poszedł się przywitać hihi i do środka na stół stan Dunaja jest wyśmienity , młody psiak, zdrowiutki , uszka czyste wszystko jak powinno być :) Dunaj został zaszczepiony i dostał czipa :) Dunaj jak zaufa człowiekowi jest bardzo mądrym psiakiem i z chęcią uczy się nowych komend :) umie nawet aportować łyżki :) jest bardzo przyjazny do innych zwierząt z moją świnką morską chodzą sobie razem po domku :) a tutaj wodny Dunaj :) [video=youtube;1uJk2EiydRU]http://www.youtube.com/watch?v=1uJk2EiydRU&feature=g-upl[/video]
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
[quote name='RudziaPaula']mysle ze nie z ciebie tylko do ciebie:) z tego co wiem na allegro od tych cegiełek trzeba zapłacic prowizję.wiec może niech ci z dogo wpłacają od razu do Was a ci z allegro niech tam płacą.....[/QUOTE] dobrze napisane niech wpłacają na konto od razu bo allegro zedrze kasę :( :( jako cenną rzecz znaczy się cenną taką droższą przeznaczona na licytacje ( bazarek) mogę zaproponować ułożone puzzle które są w antyramie wymiary 70x50 jest to stado biegnących koni po lesniej ścieżce zdjęcie wrzucę później :) tylko wtedy by ktoś musiał odebrać to ode mnie z domu bo to troszkę waży a ja nie miałabym jak to przetransportować jak ktoś chętny mogę i to przeznaczyć :) można powieść na ścianę wygląda to pięknie jak obraz :) albo można na biórko wtedy szybka z antyramy będzie jako podkładka :) pozdrawiam o w necie znalazłam hihih [IMG]http://merlin.pl/Trefl-Ogiery-pelnej-krwi-angielskiej-Stadnina-koni-Widzow-puzzle_Trefl,images_big,0,PT-10168.JPG[/IMG] -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
ludzi an bazarek to potem sie porozsyła że taki bazarek jest z różnymi rzeczmi :) co do pieniążków hmmm przydałby się jakiś sponsor ( ale jak go znaleźć.... :( ) bazarek raz wpłaty co teraz przybywają 2 można by coś zrobić na cegiełki dla Roja ?? albo jakiś fajny przedmiot ( np. szkic psa lub Roja jest wiele uzdolnionych osób ) i wtedy licytacja by była ? albo namówić kogoś kto szkicuje maluje by zrobić właśnie licytacje i kto więcej da będzie miał szkic swojego psa ( tylko trzeba znaleźć osobę która maluje , szkicuje i się zgodzi na to ) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika_85']Elwira, a ktoś z Tobą jedzie??? na instruktarz, że tak powiem... ;)[/QUOTE] pani ma się ze mną skontaktowac i omówić szczegóły za pewne ktoś będzie bo jak było napisane potrzeba 2 osób :) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
ja mam też jakieś rzeczy na bazarek ale to bym właśnie przywiozła do Rojka np. ? tam by ktoś je wtedy wziął i się zajął tym :) -
hop hop oczko od Dunaja hihi [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E3FA8MYGXYE/UArALt4kjmI/AAAAAAAAGZo/B2EtPwqeeoE/s800/DSCN3331.jpg[/IMG]
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
hop hop kochaniutki :) do roja potrzebne są 2 osoby na raz czy to oznacza że Roj nawet nie ma siły ustać tylko na przednich łapach tak by np. jedna osoba tylko wtedy trzymała np. prześcieradło itp. po brzuchem ? jak coś ja już zgłoszona do wizyt w poniedziałek mam ustalić szczegóły by jeszcze była jakaś druga osoba ( bo jak wyżej potrzebne 2 na raz) ściskam Rojka -
hop do góry
-
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
Witam melduje się że od wtorku (24 lipca) będę mogła przyjeżdżać w ciągu tygodnia ( poniedziałek,wtorek,środa, czwartek piątek) dopiero od wtorku bo w poniedziałek jak pisałam jadę z Dunajem( jest u mnie na Dt do weta ) a tak bez przeszkód będę mogła przyjeżdżać w godzinach 17-19 :) :) czy deszcz czy słońce czy by się waliło wsiadam na rower i pędzę :) tylko tu pytanie czy będzie ktoś kto mi pokaże co dokładnie robić ( żebym nie zaszkodziła ) czyli jak masować jak ćwiczyć itp. no i dokładny adres ale to już na Pw :) no oczywiście uprzedzić właścicielkę o moim przyjeździe bo jak było napisane ( pani zbytnio nie chce dużo obcych osób ) więc proszę o szczegółowe informacje pozdrawiam Justyna -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
to znaczy się że jest ktoś jutro na 7 ? Ekiana proszę bardzo dla szczeniaczków oh gdybym ja miała więcej miejsca to bym wzięła :D ( ps. jak coś pisać zawsze służę pomocą może i podobne filmiki nie są oryginalne ale to chyba nie ma znaczenia ) tutaj link do filmiku [URL]http://www.youtube.com/watch?v=vi36RI9jjQU&feature=youtu.be[/URL] -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
okej dzięki :) mam info zdjęcia zarówno jak na fb itp. coś się zklici :) i super wieści że Rojek będzie miał wizyte domową :) u mnie już na 80 % że będę mogła od poniedziałku do piątku w godzinach 17-19 ( oprócz tego poniedziałku bo z moim DT Dunajem jedziemy na resztę szczepień, czipowanie i określenie terminu kastracji ) ostateczną decyzję czy na 100 % będę podam po 16 :) pozdrawiam i hop pięknisiu jak cioci się uda to tam wpadnie i będzie ci pomagać miziać i wyczesze :D sprzęt jest odpowiedni do owczareczków o takie sierści ( bo sama mam sunię ) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
co do szczeniaków zaraz poczytam oblukam i coś się zrobi :) tylko pytanko czy wszytskie nadal szukają domku czy któryś już znalazł bo nie chce brnac przez tyle stron :) jest jakiś tekst do ogłoszenia ? -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
ja wstawiłam :) prosze bardzo można rozsyłac gdzie się da :) trzymam kciuki i będę robić co w mojej mocy by pomóc -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
dam odpowiedź po południu :) bo muszę jeszcze porozmawiać z mamą a dzisiaj stworzyłam ten o to filmik na pewno się przyda i ruszy serca ( nie jest to jakiś profesjonalny ale zawierające to co potrzeba ) [URL]http://youtu.be/8_uTEzNec8o[/URL] [video=youtube_share;8_uTEzNec8o]http://youtu.be/8_uTEzNec8o[/video] -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
słuchajcie ja nie mam samochodu bo tak to chwilka i bym była na miejscu ( i bym jakoś wtedy znalazła czas) a tak jednak pociąg się nie opłaca jak już bym mogła podjechać rowerem oczywiście jakby deszcz nie padał ( mieszkam w Zielonce to 13.4 km od miejsca gdzie jest Roj) ale wtedy tylko bym mogła być po południu jakoś ( w godzinach 17-19 +dojazd rowerem ) ale to nie jest pewne :( dam znać jutro bo nie chce obiecywać muszę muszę z rodzinką pogadać bo u nas też na Dt psiak jest i jeszcze chory członek rodziny i trzeba jednak być ale myślę że się uda bo 16 wraca mama z pracy więc bym mogła wyjechać :) więc jutro dam znać jakby dobrze poszło bym mogła od poniedziałku do piątku w tych godzinkach -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
o jakie collie chodzi ? można jakieś info lub link do wątku bo jak piesek przeniesie się do Miedzylesia osoba mieszkająca na grochowie może by się podjęła jest taka pani to mogę jej wysłać info :) -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
to jak jest jeszcze na grochowie to można adres jakieś telefony ?? -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
dałam info na stronach na fb palucha i innej organizacji jest odzew osób pytających się o szczegóły ja przekazuje info co i jak i jak coś to wpadną tutaj coś napisać jeszcze nie wiem czy to pewne bo większość myślało że to z grochowa ( bo ogłoszenie jest takie zrobione) ale jak coś mają dalej info przesłać zobaczy się co z tego wyjdzie potrzebne jest dokładne info gdzie peisek przebywa ul. itp. -
Walka o zycie Roja!!! Potrzebna kazda pomoc!!!
Elwira1992 replied to niger's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję że ktoś znajdzie się żeby chociaż jeden dzień poświęcić w tygodniu bo jakby się znalazło osoby to tak żeby było zastępstwo wyznaczyć dni [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] a tak w ogóle można jeszcze ulicę ?? żeby tak zorientować się w której części Międzylesia to jest ? 14 dni trzeba pomagać ... teraz by trzeba było kogoś znaleźć ja może ale nie mogę zapewnić na 100 % w weekend bym mogła ( bo wtedy ktoś z rodziny ma wolne i wtedy bym mogła podjechać rowerem ) ale to dopiero okaże się bliżej week [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley5.gif[/IMG] takie niepewne wiem że to nic nie daje ale postaram się [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]