Jump to content
Dogomania

Elwira1992

Members
  • Posts

    413
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elwira1992

  1. tak Zojce można pokryć pierwszy miesiąc potem myślę że będzie już mniej jak już akcja się rozwinie [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] a Szamanowi może 200 ?
  2. tez popieram żeby była już bezpieczna w hoteliku a tam już pani umówi ją na zabieg nie ma co zwlekać ... jeszcze ostatnie za i przeciw ale wszystko wskazuje że sparpeta owczarkowa pokryje brakujący koszta za hotel na ten miesiąc co by sunia była już bezpieczna (100-150 zł)
  3. Rojku co tam u Ciebie ?? kurczę że wcześniej nie mogłam pójśc na prawo jazdy :( tak może by się dojeżdżało do Ciebie :) bo tak niestety nie opłaca się o 16 wyjazd (rowerem) za nim bym przyjechała potem znów wracać do domku szybko ... :( bym z chęcią pomogła ale brak transportu :(
  4. jeśli pozostali członkowie skarpety się zgodzą ( a myślę że to pewne hihi) to skarpeta może Zojce jak Zojka z małą będzie bezpieczna w hoteliku można ruszyć z ogłaszaniem bo wtedy będzie pewne że nigdzie nie przepadnie :) gdzieś jest pani na dogo ( ja ogłaszałam mojego tymczasa) 15 zł pakiet chyba 150 ogłoszeń :)
  5. co do koszulek zaznaczam iż kupione zostałe nie które ;) W koszu bazarkowym mamy obecnie : koszulki 2szt i smyczki 3szt dariex - (100zł) smyczka dla Toscany - (15zł) smyczka dla Nesy - (15zł) koszulka błękitna L i smyczka dla anki.k - (41zł) smyczka dla egradski - (15zł) smyczka dla Kamili - (15zł) smyczka i koszulka biała M dla Elwiry - (41zł) smyczka i koszulka błękitna L dla Luizy126 - (41zł) smyczka dla agaton85 - (15zł) Smyczka została jedna,koszulek zostało jeszcze troszkę.Zapraszamy,zapraszamy [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
  6. wow super :) ja też nie długo wpłacę pieniążki za bazarek i koszulkę :)
  7. no zawsze można bazarki każdy coś ma jakieś fanty które może przeznaczyć :) Zojka na pewno da radę a małą :) to jak sunia będzie już w hoteliku dajcie znać to się ruszy z ogłoszeniami itp.
  8. dlatego tak ważne są umowy adopcyjne gdzie właściciel przyszyły ma pewne obowiązki ( sterylizacja) i np. warunki ( nie na łańcuch itp.) wtedy gdy np. pies jednak trafił na łańcuch łatwiej psa odebrać bo została naruszona umowa
  9. dobre wieści :) że dobrze przyjął osocze :) Rojku bym z chęcią Cie odwiedziła i wymiziała ale brak transportu :( a rowerem nie wyrobie się bo brak całego dnia wolnego
  10. no to niech ktoś podliczy deklaracje kto ile i ile w razie coś mamy kaski :) resztę w tedy można ze skarpety o ile reszta rady skarpetowej się zgodzi :)
  11. odwiedzam Rojka i ściskam
  12. Dunaj week spędził ze mną na działce z moją sunia Perłą waruj-zostań [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9fmgTLoQ0qk/UCfI0Hsf1SI/AAAAAAAAGxo/q2oTmr9FjiE/s800/DSCN3909.jpg[/IMG] siad-zostań [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zPEhbxy9XJI/UCfI0u-WieI/AAAAAAAAGxs/H2_SjGrIQo4/s800/DSCN3929.jpg[/IMG] gonitwy [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-22CihU82Oo4/UCfI2j1IZ6I/AAAAAAAAGyk/ygIHqbt9vH4/s800/DSCN3939.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-i4b3PBHDzBE/UCfI3e4Z4hI/AAAAAAAAGy0/VVUWMb-INWg/s800/DSCN3940.jpg[/IMG] portretowo [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PoGSF32MYzI/UCfI6vR3tJI/AAAAAAAAGzk/Gq7tvW72G68/s800/DSCN4052.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IlJRfJKL184/UCfI7J10wbI/AAAAAAAAGzs/-3ZUohBREao/s800/DSCN4054.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b_q-vs_wBGM/UCfJBhq_txI/AAAAAAAAG1I/tQNc3qUZIl4/s800/RSCN4097.jpg[/IMG]
  13. nie ma sprawy :) najważniejsze że ludzi chcą wpłacać i pomagać owczarkom :)
  14. mnie nie było 2 dni a tu proszę jak najbardziej super że Szamankowi pomagamy :) :) Zojka to drugi psiak który potrzebuje pomocy ale najpierw potrzebne jest jej zabezpieczenie DT itp. bo tak to może się okazac że pomoc przyjdzie a jej nie będzie.. z tego co patrzyłam zojka 8 września ma miec sterylizacje ( darmowa ) więc ze skarpety by mozna było dorzucić na hotel
  15. ja dzisiaj wysłałam ale za pewne w pn dotrze...
  16. a na dogo nie ma wątku z domami tymczasowymi ? itp. by zobaczyć czy coś jest w pobliżu suni ? a ta pani co dokarmia i co jest właścicielką stodoły nie ma jakoś szans by u niej była sunia na jakiś czas do póki się coś nie wykombinuje ?? ( znajdzie się już hotelik czy dt i ruszy się coś )
  17. aktualizacja [B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów [B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B] 17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B] 18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów [B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B] 30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B] 31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B] 35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B] 36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B] 37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B] [COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów [/COLOR][/COLOR][B]39.[/B] [B]płocczanka z owczarkopedii [/B]- [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] owczarkowych dukatów [B]40. szafra[/B] - [COLOR=#ff0000][B]5[/B][/COLOR] owczarkowych dukatów [B]41. Hesperyda - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów razem: 475 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG]) wszytskim dziękujemy i czekamy na kolejnych owczarkarzy i nie tylko [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
  18. najważniejsze zabezpieczyć rodzinkę bo tak nawet ktoś przypadkiem tam pójdzie albo nawet jakiś inny pies i może być kłopot ...a jak mała podrośnie matka na pewno będzie już sobie spacerowała i mała też a jak to szczeniak może gdzieś wpaść :( najlepiej znaleźć dt ( wiem że trudno ale to chyba najważniejsze) np. jakaś dobra duszyczka z okolicy aby tylko było ogordzone podwórko jakaś buda czy też miejsce ciepłe gdzie nie na kapie deszcz a jedzenie już by się zebrało jakoś ( tylko tyle by ktoś dał im schronienie ) potem w razie coś dostaliśmy zgłoszenie właśnie Zojki na owczarkową skarpetę o ile reszta ludzi się zgodzi ( będzie głosowanie ) i jak suka by była juz zabezpieczona można by było wysterylizować sunie
  19. potwierdzam woda była cieplutka pluskałam się w morzu :D no i proszę troszkę nas się zebrało mam nadzieję że to grono będzie się powiększać moim zdaniem powinien być obowiązek kto ma owczarka chociaż 1 zł na skarpetę ahhahaha :D
  20. racja trzeba zapewnić im jakiś tymczas ... to chyba najważniejsze
  21. kurczę ja bym chciała pomóc ale troszkę daleko teraz a samochodu brak :( :( :( a da się jakoś dojechać komunikacją miejska itp. ??? z Marek czy cuś ?
  22. nie chodziło mi o budowanie budy i stawianie gdzie indziej :) ale tam gdzie sunia zrobiła legowisko tam zrobić prowizoryczne coś by tam nie kapało im :) wiadomo że sunia by nie zmieniła miejsca tylko chodzi o to że tam gdzie przebywa zrobić jej zadaszenie coś prowizorycznego ( przysłonić po prostu jakoś ) jeśli to stodoła na pewno coś się znajdzie :) i gdzie sunia dokładnie przebywa ?
  23. na owczarku i owczarkopedii już rozesłane Pw z danymi do przelewu i pierwsze pieniądze już poszły :) :)
  24. melduje się :) śliczna niunia jest rozsyłam gdzie mogę :0 a gdzie sunia przebywa dokładnie ?? myślę ze jak ona tam koczuje dobrze by było zrobić prowizoryczną budę by miała schronienie przed deszczem porządne ...
×
×
  • Create New...