ej, Tofisiu, jakby Cię kto pytał 3 miesiące temu, co dalej z Tobą będzie, to byś tylko cichutko zapłakał... a tu zobacz kochanie jak cudnie wszystko się odmieniło w Twoim życiu, ból i strach odeszły w zapomnienie, zwiedziłeś kawał świata :-), tylu wspaniałych ludzi na swojej drodze spotkałeś, teraz będziesz już wiedział, że nigdy nie wolno tracić nadziei
tak bardzo się cieszę, bardzo
martwi mnie tylko to oczko, chciałabym wiedzieć co to jest?