hihihi do deklaracji mnie wpisałyście ale konta już nie dostałam ;-)
Wydaje mi się, że będzie już z górki- pod warunkiem, że dziewczyna stanie na wysokości zadania. Skoro nie udało nam się znależć sponsora to potrzebujemy więcej stałych deklaracji. A Magda tylko DT czy jest u niej nikła szansa na DS???