[URL="http://www.dogomania.../members/21921-IKA-amp-SONIA"][B]IKA & SONIA[/B][/URL] nabiłas mi ćwieka tym pytaniem.. niewiem jakim cudem natknęłam się na informację o Igorze ale to było dzisiaj ;-)
przepraszam, ale nie potrafię sobie przypomnieć, bo bardzo dużo dziś się działo.
jeśli uda nam się wziąć Igorka jutro to oczywiście poinformuję Was.
A później na bieżąco mogę informować o jego samopoczuciu, klimatyzacji, wybrykach, do których sama będę go zachęcała ;-)
A poza tym, mimo tego, że będzie mieszkał we własnym mieszkanku to jeszcze ja z nim cały czas będę, więc mam nadzieję, że szybciej się oswoi i mnie pokocha