-
Posts
9210 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beat2010
-
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
dobre, dobre :) uszy się da wyleczyć, reszta też ok , jest świetnie -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Polduś jedzie do prywatnej osoby, czeka na niego juz cała wyprawka, łóżeczko, umówiony jest lekarz, fundacja, nie wiem jaka, ale to nieistotne, będzie tylko pomagać finansowo opiekunom Poldusia. Polduś będzie jedynym psem w domu. Nie tylko my byłyśmy wzruszone losem malucha, jeszcze jedna osoba szukała mu domu i znalazła :) . Wzięłam Poldusia w sb na spacer. Pokrecił się po trawce, nawąchał, ale ciągle podchodził na głaskanie, to wzięłam go na ręce-tak krecil sie, kokosil, wtulal w szyje az sie wygodnie ułozyl i tak sobie lezał, aż szkoda było go odkładać do boksu :(, Dostał od Dorci nowy kocyk , bo , niestety, siusia pod siebie przez sen.Jak tylko pojawią się jego zdjęcia z nowego domu, to tutaj wkleję. Wklejałam link do opisu Karlos na jego wątku nie ma podanej wagi, głową sięga tak do kolan, co też widać na jednym zezdjęc na jego wątku. -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nadal nic, pewnie dowiemy się czegokolwiek jak wróci do schronu, prosze nie dzwonić, nie dowiadywać się, nie nagłaśniać zainteresowania sunią -
niestety, Zuzia to szantażysta szczekowy, jak czegoś chce-to głośnym szczekiem wzywa człowieka do natychmiastowego przyjścia :) u mnie rano, po 1 nocy na wolności, rano zaczeła wędrować po całym domu, najfajniej było w kuchni:mad:,sama weszła z ogródka po 3 schodkach do domu, troszkę nie chce chodzić, łapki ją bolą, ale na zawołanie przychodzi, posłuszna malutka. Dostała 10.05.14 odrobaczanie 1,5 tabl cestalu ( wydane ze schronu), kolejne za 2 tygodnie. Nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek była leczona na te łapki, przydałby się tym zająć, żeby jej nie bolało. Po nocy było sucho na posłanku i w domu :). Mam pierwsze zdjęcia , to wkleję. Dziękuję Dorci i Jej Rodzinie za pomoc :iloveyou: [IMG]http://images64.fotosik.pl/970/7e6ef3956e51bdb9.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/970/42f175e426ab4576.jpg[/IMG]
-
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tylko będę coś wiedziała to napiszę, narazie cisza -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Kasia ma kłopoty z komputerem, to tu podaję wiadomość z sms :) Aramis był u veta, bo coś prawe uszko bolała, wyniki krwi OK,, pięknie poprawila się watroba-wyniki w normie :) , na uszy dostał Otomax, do zakraplania, razem 81zł, wysyłam dziś lącznie z hotelikiem, czyli 360+81=441zł :) -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Ja z myngey rozmawiałam, Urgo teraz jest innym psem, sporo się nauczył u niej.[/QUOTE] też tak mi powiedziała -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zaglądam do Poldusia bo mam słabość do kudłatych. Myngey , Ty na swoim wątku piszesz że bierzesz na bdt tylko suczki bo masz dużego samca w domu, to jak to widzisz z Poldusiem i Barłomiejem ?[/QUOTE] też się o to bardzo martwię, szczególnie, że Polduś miał niedawno niefajne przeżycia i nie kawała jednego ucha, nie wiem, czy nie boi sie dużych psów -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i dalej nic, czekamy -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
własnie pojechała na operację, trzymajcie kciuki -
Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.
Beat2010 replied to dziuniek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='dziuniek']To, Beatko, nie ta Savana, o której pewnie myślisz.[/QUOTE] a to się pomyliłam, ale dla wszystkich-najlepszego zdrowia i życia, cieszą wiadomości o Gracji, tylko te łapinki poranne -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mam jeszcze informacji o Soni, jak coś będe wiedziała-to napiszę. Na stronie schroniska, w dziale psy do adopcji, opisy są dodawane sukcesywnie, jak dochodzą nowe - to stare zajmują miejsce na dalszych stronach, nie ma mowy o kręceniu :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']a może nie daje sobie dotknąć pupy, bo Go boli??? to czekam na inf. od Deksterki;[/QUOTE] niedotykalski z niego chłopak, ale pewnie i boli jak kupa sie zestaliła -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Poldus w paru ujeciach [IMG]http://images64.fotosik.pl/907/0ebd804c480ffa80.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/907/799490aa26c13b19.jpg[/IMG] -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
wbrew rozumowi-15zł miesięcznie daję na Poldusia, on wyjątkowo zapada w serce -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
Beat2010 replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Wspaniała informacjas z hoteliku-trocoxil działa-Aramis chodzi po ogrodzie, najważniejsze, że sam podnosi się z posłania :Dog_run: -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Marudo, bardzo Ci dziekuje! tyle robisz dla psiaków, skarbnik i jeszcze bazarki... Ja chora, z goraczka pod koldra leze...... Leczony kardiologicznie tzn co dokladniej mu dolega ?[/QUOTE] oj, biedna jesteś . zdrowia :) leczony-tyle wiem , wiesz jak to było z Maksiem, nie będę drązyć tematu -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Karlos miał mieć dziś kąpiel, ale mu się upiekło, bo była awaria wody, szczęściarz z niego:evil_lol: -
uzgadniamy :) jutro powiem , która sobota
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Jakiej wielkości jest Karlos ? ile waży ? Skontaktuje sie z dexterką w jego sprawie.[/QUOTE] [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/000800127[/URL] nie ma wpisanej wagi, ale nie jest taki duży jak na tym zdjęciu, pewnie sięga kłebem do kolan tu jeszcze zdjęcia Karlosa [url]http://www.psyzpalucha.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=2&sobi2Id=751&Itemid=[/url] -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Kolejny dziadzio :-( Doda, dużo ich jeszcze masz ? :-([/QUOTE] to tylko jedna sala z geriatrii, maluszków z Karlosem :( :(, Maksio, Orinka, dwie pinczerki -te już w domach, zostały Zuzia, Sonia, Karlos i jeszcze dwa -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Doda_']Beato, a czy nie mozemy wyciagnac Sonie w takim stanie w jakim jest ? Mozesz im powiedziec np. ze chcemy zrobic operacje juz w DS.[/QUOTE] też o tym myślę , zorientuję się. już wiem: w czwartek Sonia jedzie na operację na uczelnię