-
Posts
9210 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beat2010
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
nic nie wiem :( czekam -
w ten weekend można go wyciągac, tj dziewczyny będa w sb czyli podróż w nd? tylko koszt tego transportu nie różni się prawie od zwrotu za benzynę, drogo :( Za to super wiadomości o Bartu-zaskoczył w sb swoją wolontariuszkę ( ja go nie znam :) ) :ookazało się, że minęła depresja i zachowywał się po raz pierwszy jak zwykły psiak-biegał na spacerze, tj na tyle ile staruszek może biegać na smyczy i poszczekiwal na kumpli :)
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
staruszek kolejny Szaruś-506/13- mały pies,około 12lat, 10 kg. Wyjątkowo smutny. Jego oczy pełne rezygnacji i beznadziei zdają się mówić "nie chce mi się żyć". Szaruś jest na ścisłej diecie, bo ma uczulenie pokarmowe, więc na rzadkich spacerach nie może liczyć nawet na przysmaki, które innym psiakom sprawiają tyle radości i z tego samego powodu mieszka sam. W stosunku do innych zwierząt usposobiony jest łagodnie, wręcz obojętnie. Na spacerach jest grzeczny, można powiedzieć niezauważalny. W sprawie adopcji prosi o kontakt Ania. Tel 516 702 232 [IMG]http://images64.fotosik.pl/984/4739b387ef5b3d87gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/983/342be80f64e3b38agen.jpg[/IMG] -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Dziuniek, bardzo, bardzo przykro..... -
[quote name='Maruda666']Beat, chyba nikt nie zgłaszał. Zgłoś jak tylko dasz radę - ja już wolę na fb niczego nie tykać :evil_lol: Dokładnie to szukamy z Warszawy do Inowrocławia?[/QUOTE] chyba masz racje-nie nagłasniamy , tak Warszawa-Inowrocław gdzies tu był wątek transportowy, jakoś nie mogę znaleźć, żeby popytać się o transport, tylko tu wrzuciłam ( bo muszę już wychodzić :( ) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=22146247#post22146247[/url] a czy do Inowrocławia dochodzą pociągi bez przesiadki z Warszawy?
-
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Wiadomości o Poldusiu ( ma jakieś inne imię, ale dla nas będzie Poldusiem :) ). Ma szczęscie, bo ominąl go los Soni. W domku, lekarz stwierdził raka prostaty, jednej nerki, prącia., bez przerzutów.Prawdobodobnie serce jest Ok ( wg tego lekarza, osłuchowo, niedomykalność zastawek, natomiast ludzki lekarz powiedział, że szybkie tętno wystepuje u ludzi z nowotworami -czyli pewnie też u psów-osłuchochowo wychodzą jakieś wady serca, ale po badaniach wychodzi, że jest Ok). Gdy Poldusia się odchucha i postawi na nogi, będzie podjęta decyzja czy będzie operowany, są duże szanse, że się uda. Juz po pierwszym dniu , nakarmiony domowo i nawodniony, zacząl chodzić lepiej, jakby wyprostował mu się kręgosłup. -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuje wszystkim za dobre słowa, nie moge się z tym pogodzić.....chodziła na spacery, było ok, ale nie wiadomo, czy nie cierpiała, już się nie dowiemy, ponoć miala wpisane mnóstwo chorób w karcie, może czegoś się dowiem w sb -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Maruda,narazie nie przenoszę deklaracji na inne psinki :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Beat2010 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maruda666']Ładna waga, a jeszcze czarny :loveu: Nie masz fotki? Nasz Gucio w dobrych czasach też tyle ważył, a teraz ledwo 4 kg kota :([/QUOTE] mam fotki, bo on ma tu wątek :) [IMG]http://images62.fotosik.pl/750/edb331a90340d687.jpg[/IMG] -
POLDUS - psiaczek w ogromnej potrzebie JUŻ W DS :) :) :)
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
POoduś jest w dziale"adoptowani" czyli pojechał do domku :) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Kurcze, Sonia...:( a gdybyśmy tak od razu wyciągnely, to by zyla... :( :( :( trzymam kciuki z calych sil............[/QUOTE] nie daliby, po pytaniu o adopcje była decyzja o operacji -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dziś Karlos pojechał na operację, przepuklina, Trzymajcie mocna kciuki -
[quote name='ariete2503']Merlduję się u biedaka i przenoszę stałą od Soni - 25 zł/miesiąc. Poproszę o nr konta na priv + info, co wpisać w przelewie.[/QUOTE] dziękuję, przelewy dopiero jak będzie w hoteliku :) pytam się, szukam, z suczkami nie miał kontaktu, kiedyś, jak jeszcze widział, przebywal w boksie z dużym, łagodnym samcem, dominował go, ale bez zębów i gryzienia, jak stracił wzrok, reaguje szczekaniem i rzucaniem się na kraty sąsiednich boksów wracając ze spaceru, rzuca się, bo się boi, nie wie co dzieje się naokoło. Pyram się o miejsca dla niego, czekam na 2 odpowiedzi. Uczciwie opisuję jego zachowanie, żeby nie robić problemów hotelikowi. Diagnoza od tutejszych lekarzy, więcej nie będzie badań sprawdzających czy to prawda.
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']czyli co dziewczyny Sonia jedzie z Bartłomiejem, a Karloskowi zbieramy na hotelik?[/QUOTE] Sonia nie żyje, uśpili ją po otwarciu brzucha, guzy -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
Beat2010 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Sania za TM, Zuzia w domku, Polduś dziś ma jechać do domku [B][SIZE=3][COLOR=#000080] sala nr 11[/COLOR][/SIZE][/B] 1440/13, strasznie pyskaty, troszkę sznaucerowaty, 11 lat, 12kg, imię schroniskowe Sonar,na jednym oczku jakby bielmo to samo co Miłek, psy na wybiegu są ok, w boksie już nie, zdjęcia nędzne, bo darł ryja, kontakt, Beata, 501 388 121 [IMG]http://images63.fotosik.pl/983/bd7ea06acdbb9a35.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/985/324bd52de7da3aaf.jpg[/IMG] 899/13, czarny, mały, 13lat, 12 kg, fajny :), tylko innych samców nie lubi,choc na wybiegu, bez smyczy, nie jest nimi zainteresowany, imię schroniskowe Miłek, kontakt, Beata, 501 388 121 [IMG]http://images63.fotosik.pl/983/4f48db8dfd484b2a.jpg[/IMG][IMG]http://images62.fotosik.pl/985/d16cda58883b1616.jpg[/IMG] 2436/11, imię schroniskowe-Knopers, 11 lat, mały, bardzo kontaktowy, lubi ludzi, nadaje się do innych psów :), z mordki jakby jamnik:evil_lol:, szczekaniem i skokami na kraty wymusza spacery, kontakt, Beata, 501 388 121 [IMG]http://images64.fotosik.pl/984/1fa51e292bbe4465gen.jpg[/IMG][IMG]http://images63.fotosik.pl/983/d0bfe37dd397d9f3.jpg[/IMG] sunia 2472/12, 10kg, 14lat [URL]http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011203466[/URL] -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie daruję sobie, ze ją ogłaszałam, gdyby nie to, nie byłoby operacji -
SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
SONIA NIE ŻYJE.............................. po otwarciu brzucha stwierdzili koniecznośc eutanacji......................guzy....................... -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Beat2010 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Karlos [IMG]http://www.psyzpalucha.pl/images/com_sobi2/gallery/751/751_image_1.jpg[/IMG] Sonia[IMG]http://images63.fotosik.pl/945/18c1a2d053649e9d.jpg[/IMG] ja głownie pod opieką mam naprawdę duże psy ( największy był kaukaz-90cm w kłębie, który z radości lubil skoczyć mi na plecy z rozbiegu :) lub wpaśc między nogi i nagle się podnieść :), teraz, za karę za głupie żarty jest w domu pod pantoflem u kotów :evil_lol:, najpierw one jedzą z jego miski, on cierpliwie czeka, potem , jak sie już nalezy kotu odpoczynek, śpią u niego na futrze lub między łapami,a w schronie był uważany za agresora:angryy: , mój słodziak), tak więc, dla mnie Karlos to chudy maleńtas. Na zdjęciu Karlos jeszcze dobrze wyglądał, teraz jest cieńszy. -
[quote name='Myngey']I taki opis potrzebowałam do Karlosa, ale Sonia jest mniejsza od niego ?[/QUOTE] Wiesz, co myślałam, że Sonia jest taka 25-30cm , jak została pomierzona to się zdziwiłam. Pewnie Sonia jest mniejsza, ale on wychudzony, to pewnie mało waży, jak potrzeba, to w sb pomierzę, chyba, że zawiozą go już na operację. Na watek Karlosa wkleje zdjęcia z człowiekiem będzie widać wielkość.