Jump to content
Dogomania

paulaa.

Members
  • Posts

    4149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulaa.

  1. A w jakim to terminie, bo ja na tej stronie niczego nie ogarniam :D i jak wygląda dojazd ?
  2. Te pirackie norwegi boskie, nie kuście, miałam nic nie kupować do wakacji. :loveu::evil_lol:
  3. [quote name='Casablanca']Heh...czytam Wasze posty od dawna i nie chciałam się odzywać w ogóle w tym temacie, jednak stwierdziłam, że moje pytanie pasuje do TEMATU WĄTKU :) Czy może ktoś mi polecić jakieś obozy ukierunkowane bardziej na agility lub inne obozy z psem najlepiej w okolicy pomorza? :) Póki co nastawiam się na Wandrus, jednak wszystko do przemyślenia.[/QUOTE] DCAC na przykład, ale najlepiej zajrzeć na agilityinfo, tam są wszystkie aktualności. ;)
  4. Wydaje mi się, że jakość lepsza. ;)
  5. Co to za maleństwo ? :-o Czemu ja nic nie wiem ? :evil_lol:
  6. Tak, to szczenięcy puszek, możliwe że ma ok. pół roku. Niesamowicie zarośnięty jest na pyszczku, ale widziałam już kiedyś podobnego. ;)
  7. witamy, śliczny psiak. :smile:
  8. [B]Kaaasia[/B] jaka to szerokość ? :smile: Pasują mu. ;)
  9. [url]http://imageshack.us/photo/my-images/33/dscn1628j.jpg/[/url] piękna. :loveu:
  10. [URL]http://img62.imageshack.us/img62/1011/img7350n.jpg[/URL] uwielbiam ją, ślicznie tu wyszła. :loveu:
  11. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-AFdaDXEjvj8/TzaMhSvI05I/AAAAAAAAMiI/PAlMc7_CBug/s640/IMG_2511.jpg[/URL] piękny portrecik Mili. :smile:
  12. Piękne te tasiemki z AD, a ta smycz zielona czy raczej morska boska. :loveu: Tylko teraz mam dylemat czy tą zamówić na norwegi przed latem czy limonkową. :roll:
  13. [quote name='Cockermaniaczka']Przeczytaj to co napisalas i przemysl...Skoro lekarz odradza treningi to czemu chcesz byc madrzejsza? Pies nie zawsze pokaze ze mu cos jest,ba wiekszosc bedzie maskowac objawy wrecz...[/QUOTE] Cockermaniaczka narazie się nie zapowiada, żeby wgl w najbliższym czasie zajęcia ruszyły. Pewnie dopiero za tydzień, dwa, zależy od pogody tak na prawde. Zresztą dopiero zaczynajmy grupe średniozaawansowaną, on nie biega całych torków, tylko proste układy paru przeszkód, naprawde nie przemęczy się, szczególnie przy opuszczonych tyczkach. ;) Szczególnie, że w grupie jest 5 psów, więc mamy spore przerwy między przebiegami. Naprawde nie będzie miał jak się przemęczyć, jak i stawom nic się nie stanie.
  14. [quote name='Cockermaniaczka']Paula i powiedz sama...Nie mialam racji???:roll:;) Od poczatku mowilam zacznij od badania kalu i krwi...Wyszlo by odrazu co jest i pies by mniej chorowal... Szkoda ze masz jeszcze duzo uporu w sobie i malo pokory... Nauczysz sie tego jeszcze nie raz... Skoro ma stawy obciazone i oslabione to ja bym radzila mocno mu ograniczyc szalenstwa...Chyba nie chcesz calkiem mu stawow zalatwic na amen skoro myslisz o agi?:roll: Daj mu czas na regeneracje organizmu...Aglity nie ucieknie...[/QUOTE] Narazie będzie biegał na zrzuconych tyczkach, myśle że trenerka zrozumie. ;) A biegać to on biega po osiedlu tak samo, energii mu przez chorobe nie ubyło.
  15. [quote name='deer_1987']Nie wiem jak srodki na odrobaczanie u Was ale u nas nie ma takich co wybija KAZDEGO robaka, tak wiec mozna odrobaczac a pies moze miec i tak robaki bo na te pop prostu nie dostawal srodka :razz:[/QUOTE] Możliwe, bo lekarz powiedział, że był w szoku, to podobno bardzo żadkie pasożyty.. Dzięki bogu poszłam, do tej kliniki bo tu pewnie nadal by miał podawane następne leki w ciemno, bo robaki wykluczyli na początku, podobno nie takie objawy i pies był odrobaczany. -,-
  16. Wczoraj nie pisałam, bo byłam padnięta, cały dzień jeżdżenia, chociaż miałam gorączke.. :roll: Więc, Scooby ma pasożyty, ale nie jest to lambia, tylko jakaś włosogłówka, nie zaraźliwa dla ludzi <uff>. I nie aż tak niebezpieczna. Lekarz powiedział, że musiała być już od długiego czasu, doprowadzając do aż takiego zapalenia całego układu pokarmowego. Możliwe, że nawet ma ją od małego, ale był przez te 1,5 roku ze 2-3 razy odrobaczany, więc nie wiem.. W każdym razie, mamy teraz lekarstwo, które ma zwalczyć te bestie i dostajemy nadal leki na złagodzenie tego stanu zapalnego. Spytałam, że po pozbyciu się tego paskudztwa, będzie już oki i będzie mógł dostawać normalną karme. Lekarz stwierdził, że trzeba czekać, jeśli jego stan i koopki się poprawią, możliwe, że już będzie okej i wszystko się zregeneruje, jeśli nie jak to ujął ' nie zrobiły mu już sita z układu pokarmowego '. Następna wizyta dopiero za 2 tyg. Lekarz powiedział, że jak będzie poprawa, to może iść na trening, ale żeby jeszcze go nie przemęczać zbytnio, bo jego stawy są strasznym stanie, przez to, że ostatnio jedzenie przez niego przelatywało. A śnieg topnieje, więc mam nadzieje, że szybko znowu wrócimy do zajęć. :smile: Bo normalnie szaleje z psami, nikt nie wierzy że jest chory. :D
  17. A zrobie z ciekawości taką fotke Scoobiemu to porównamy haha, bo ja nawet nie wiem gdzie on sięga, nie myślałam nad tym. ;) Ja mam 163cm a się na kurdupla nie uważam. :D
  18. [quote name='Silky123']O matko, ale to są te co wczoraj mówiłaś? :([/QUOTE] Dowiem się na miejscu, nie wiem dokładnie, bo tak naprawde to tata dzwonił, wiem tylko, że jednak pasożyty. Więcej napisze jak wróce. ;)
  19. Dzwoniłam, są już wyniki badań. Jednak pasożyty. Dzisiaj jedziemy koło.20-21 na wizyte i lekarz określi plan działania, bo potem przyjmuje dopiero w sobote, więc nie ma na co czekać... Szkoda gadać. :-(
  20. Bill- około roczny pies w typie ONka. Do przytuliska trafił wycieńczony i wygłodzony. To bystry, pełen energii pies-potrzebuje domu, który sprosta jego wymaganiom. Jest inteligentny, szybko się uczy, z pewnością trzeba to wykorzystać! Ideałem byłby dom, który wykorzystałby potencjał tego psa w psich sportach. Z pewnością może wiele osiągnąć :) Obecnie przebywa w przytulisku Znajdki koło Radzymina. link do fb i zdjęć: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.312761265428324.68407.100000833581639&type=1[/url] Szkoda, żeby taki energiczny młodziak z potencjałem marnował się w przytulisku... :roll:
  21. Świetne fotki. :loveu: A ja nadal nie rozumiem, czemu wszystkim spanielom blakną te noski. :evil_lol:
  22. Zaczynaj po kroku ( pies oczywiście ustawiony przy nodze ) jeśli ćwiczycie z klikerem to na początku klik po każdym kroku, z tym że zawsze zaczynaj od nogi przy której stoi pies. ;) Ja mam psa podobnego wzrostu i nie musze się schylać, trzymam smaka mniej więcej na wysokości klatki piersiowej/brzucha wtedy łapiemy kontakt wzrokowy. Nam pomaga cmokanie, chociaż mnie instruktorka za to opieprza. :D Powoli, a dokładnie i Neska zaraz będzie ładnie chodzić przy nodze. :smile: Scooby umie, ale tylko na zajęciach, albo w ramach ćwiczeń, na codzień niestety ciągnie jak parowóz..
  23. [B]Kirinna[/B] Musisz mu zrobić jakieś zdjęcie przy nodze, to będzie mniej więcej widać, bo na zdjęciach naprawde wychodzi jak mały On. :D
  24. [url]http://img825.imageshack.us/img825/267/q070.jpg[/url] o boże, haha, padłam. :roflt:
  25. Kurcze, ja bym się pisała na spacer, bo Moczydło mamy blosko, ale z moim rudym to chyba takie spokojne marszowe spacery odpadają, bo albo by się udusił na smyczy albo zadręczył psy. :D Więc my chyba na spacer z równie walniętymi psiakami. :smile:
×
×
  • Create New...