Jump to content
Dogomania

paulaa.

Members
  • Posts

    4149
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulaa.

  1. Nasze plany, z których jeszcze niestety nie wiadomo czy coś wyjdzie na 2012: maj- mini obóz agility z Tomkiem Jakubowskim - czekam na odp czy jakiś opiekun się znajdzie. lipiec - kosmiczny obóz Freexy sierpień - Letni Obóz Agility DCAC W tym czasie oczywiście treningi w grupie średniaków w KA Fort. Zapowiada się pracowity rok z kudłatym. :smile: ps. z naszym odwołaniem coraz lepiej, mam na niego nowy patent - gwizdanie. :smile:
  2. Norwegi Hurtta, moje marzenie, ale kasy brak niestety. :roll:
  3. wow, śliczny macie breloczek. :loveu: cała Ruby. :lol:
  4. ogonek faktycznie ciągle chodzi. :lol: swoją drogą uwielbiam te cockerowe ogonki :loveu:
  5. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/junior3.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7743/junior3.jpg[/IMG][/URL] Juniorek z dziś. :smile:
  6. Juniorek :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/junior3.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/7743/junior3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  7. [quote name='Aleksandra95']To jest Sela vel kulka.:D[/QUOTE] Haha, dobra i tak dużo imion zapamiętałam. :D
  8. Benek i Sela vel. Kulka. :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/benekikulka.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1011/benekikulka.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  9. [quote name='motyleqq']będzie się zachowywał zupełnie inaczej ;) ale niekoniecznie w kwestii relacji z psami. Paula, bądźmy szczere, każdy pies potrzebuje domu jak najszybciej... :([/QUOTE] zgadzam się, ale w jego przypadku każdy miesiąc zwłoki to mniejsza szansa na dom, bo gdy ludzie zobaczą 'młody, roczny energiczny psiak', to szybciej znajdzie domek. takie są niestety realia, tym bardziej, że jego agresja może się jeszcze pogłębiać, a wtedy szanse automatycznie maleją...
  10. http://img254.imageshack.us/img254/9233/36614198.jpg jaki wpatrzony wielkoludek. :loveu:
  11. [quote name='motyleqq']zależy z jakich powodów jest agresywny, jak wcześnie zostanie ciachnięty, i jak długo ta agresja postępuje[/QUOTE] wiesz co, wydaje mi się, że jemu akurat trzeba szukać domu na cito, bo inaczej będzie postępować. on jest tam po prostu maksymalnie sfrustrowany i to widać niestety. możliwe, że wybiegany przy nowych właścicielach będzie się inaczej zachowywał, ale pewności też nie ma.. ;)
  12. [quote name='motyleqq']kastracja dużo zmienia, nie ma się co oszukiwać. burza hormonów maleje, to i agresja maleje. to młody pies, nie ma wyuczonej agresji[/QUOTE] napewno zmniejsza wpływ hormonów, ale wątpie czy bez pracy pies przestanie być agresywny. ;)
  13. nie było mnie chwile i tyyle stron. :roll: obejrzałam fotki i filmiki. super, że już się dogadują, ale się ciesze. :loveu:
  14. [quote name='Aleksandra95']Pisałam o tym z Aga, prawdopodobnie mogłoby to minąć po kastracji . a z dominacją suk to nie wiem, on młody jest, do zabawy je zaczepiał.:D[/QUOTE] No tej małej to mi było naprawde szkoda, a chwilami nie wyglądało na zabawe. :D Wydaje mi się, że to samo nie minie.. Gdyby tak było to bym już dawno Scoobiego wykastrowała. ;)
  15. Najgorsze w szukaniu domku będzie to, że on chyba nie toleruje innych samców, gdy je atakował przez kraty był nie do ogarnięcia, a to jednak obcy pies więc ja też mogłam używać tylko głosu, nie działał. Nie wiem jak z sukami, ale z tego co widziałam raczej dominuje... :roll:
  16. No to nie pies to torpeda, ma więcej energii niż nie jeden border, przydałaby się rodzinka ze sportowymi planami... xd Ja osobiście go uwielbaim jakbym mogła od razu bym go porwała. :smile:
  17. [quote name='motyleqq']dlatego pytam, bo widzę, że lata :cool3: może we wrześniu jak, o ile w ogóle, będziemy brać psa, to do Was zawitamy wybrać :cool3:[/QUOTE] wow, planujecie drugiego psa już we wrześniu ? Ten to by wam dom rozniósł, ja w życiu nie widziałam tak nad aktywnego psa, każdy przy nim wymięka. Prawie porwał mi kurtke jak na początku do niego wyszłam, byłby idealny do agility, frisbee, bardzo szybko łapie, 2 upomnienia i już nie skakał. :smile:
  18. Przepraszam, że tak wtrące nie na temat. :smile: Byłam dzisiaj pierwszy raz w przytulisku pani Joli. Narobiłam fotek psiakom, mam nadzieje że przydadzą się do ogłoszeń. ;) W miare wolnego czasu postaram się pomóc. Jestem bardzo miło zaskoczona, psiaki w na prawde dobrych warunkach, kochane pieszczochy. :smile: Pani Jola też bardzo miła osoba, widać jej zaangażowanie w pomoc psom co bardzo cenie, takim osobom, aż chce się pomagać. ;)
  19. No nawet bardzo dobry, dołoży się jeszcze pare rzeczy, ja mam jakieś psie niepotrzebne i zawsze coś zbierzemy. :smile:
  20. [quote name='Klaudia.']Paulaa. kłócić się nie chcę, ale coś mi się wydaje, że tych miejsc było o wiele więcej. No ale na wątku pisać o tym nie chcę, jakiegoś offtopa robić itd. Napiszę tylko jedno: Skoro tu na dogo, chyba dział agilitowy, narzekałaś, że po obozie musiałaś odwracać w klubie masę błędów po OZP, to po co jedziesz po raz kolejny na obóz, który wg Ciebie "zepsuł" Twojego psa? Wg mnie zupełnie nielogiczne. Tyle ode mnie w tej sprawie, jak jeszcze coś, to zapraszam na priv ;) Zastanawiam się, czy w tym roku zorganizowanym nie pojadę, bo autem nie za bardzo mi się chce, w aucie nie ma tej atmosfery :loveu:. Zobaczy się jeszcze, czy się pomieszczę w odpowiednią ilość walizek itd. Nasz dojazd to ewentualnie z Wawki, bo do Katowic mam w sumie podobną odległość z Rzeszowa, ale ze stolicy mam już o połowę bliżej do Giżycka.[/QUOTE] Klaudia, nie chcesz się kłócić, ale celowo przekręcasz moje słowa. Tak to prawda, że nie uważam żeby Wandrus z tamtym trenerem, był dorym początkiem dla psa, który pierwszy raz w życiu widzi tor, a właściciel ma jakieś dalsze plany z tym związane. Nigdzie nie napisałam, że zepsół mi psa, ale tak musieliśmy w klubie odkręcać niektóre błędy, bo tam nauczanie jest zupełnie inne. Napisałam tam, że jeśli ktoś jedzie tylko w ramach zabawy bez większych planów, to świetna sprawa. ;) Ja jadąc na obóz nie miałam pojęcia co to agility, mój pierwszy raz w życiu widział tor, więc to troche co innego. Nie miałam pojęcia, że cokolwiek robie źle, więc nie mów mi, że miałam nie chodzić na zajęcia. xd Nie wiem jak wyglądały zajęcia w grupie zaawansowanej, dlatego wypowiadam się tylko w temacie grupy początkującej, do której osoba tam pisząca miałaby należeć.. Tyle, nie zamierzam spamować. xd
  21. A ja dzisiaj widziałam Juniora, kochany psiak. :loveu: Niemożliwa przylepa, oddał by całe serducho za głaski, typowy nakolankowiec. Trzeba będzie ruszyć z ogłoszeniami, ale najpierw operacja.. :roll: Też przeszukam rzeczy, jakieś na pewno się znajdą. ;)
  22. ja bym brała pomarańcz. :smile:
  23. Filmik świetnie przerobiony. A Kapsel jak nakręcony na frisbee, tylko pozazdrościć. :smile:
×
×
  • Create New...