-
Posts
2522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daśka
-
Z apetytem to jest tak,potrafi tylko skubnąc przez trzy dni,a później coś tam zajada.Byłyśmy u wet Sarunia dostała zastrzyk plus wit B i krople na odpchlanio-odkleszczanie:-) Wetka powiedziała,że to nie dobrze,że nie ma apetytu,ale zbadała ją dokładnie i nic sie nie dziej,taka starość.Ostatecznie można podać sterydy na poprawę apetytu,ale wet powiedziała,że to OSTATECZNOŚĆ.Z kolei wetka stwierdziła,że Sarunia o ile dożyje,to siądzie jej predzej,czy później kręgosłup i nie będzie chodziła,ale powiedziałam,że to nie problem,mogę ją wynosić na dwór.W końcu to nie pierwszy pies w moim życiu,którego trzeba będzie wynosić.Dziś jestem w o tyle komfortowej sytuacji,że nie muszę ją zwozić z ósmego piętra;-)
-
[quote name='Havanka']Daśka jesteś !!!! Bardzo sie cieszę, że masz już swoje okno na świat ! Dbaj o niego jak o Sarę ( tylko nie karm go i nie wyprowadzaj:evil_lol:) Skąd załapałaś tyle wirusów???? Czekamy na wieści od wetki.[/QUOTE] Witaj Havanko,a skąd ja mam wiedzieć dlaczego tyle trojanów załapałam,a raczej mój komputer,ponieważ ja wierna jestem jednemu! ale z mojego kompa to niezła "lafirynda" jak widać;-) Ufff dobrze,że Adam grzeczny,ponieważ nie wyobrażam sobie mieć w sobie tylu wirusów;-)
-
Ślicznie dziękujemy:-) daśka zapisz sobie,że ostatnia wpłata to BAZYLI3101 z 4 marca Sory Cioteczki ,ale muszę to sobie zaznaczyć na wątku;-)
-
Monika z Katowic - 20 zł:-) Mama Bjuty dla Agdana - 15 zł:-) Bjuta i Danusia - 20 zł :-) PAULINKEN - 15 zł:-) BAZYLI3101 - 20 zł:-)
-
Wiecie co Sara raczej już domku nie znajdzie,każde zapytanie odsyłam na allegro,w którym jest napisane ile Sarunia ma latek i w jakim jest stanie,tak jak napisała Havanka ludzie po przeczytaniu,że stara,że niedowidzi,że niedosłyszy już sie nie kontaktują:-( Ale wiecie ogromnie sie sie cieszę,że jest u mnie,ponieważ wiem,że nie jest traktowana jak "jakiś tam psiak z którego mam pieniądze" tylko jak część naszej rodziny! Nasza rodzinka dosyć spora,ponieważ zwierzątek jest sporo:-) Ciekawe co powie wet jak jej powiem o braku apetytu u Sary,zapewne usłyszę to co zwykle,że to już końcówka jej życia i żeby się przygotować,ale ja nie lubię tego słuchać!!! Bardzo się boję dnia,kiedy Sarunia.......... Zrobię wszystko co tylko bedzie można,żeby była z nami jak najdłużej.....i jeszcze dłużej...i jeszcze dłużej:-)
-
[quote name='Iljova']:-) ja też bardzo się cieszę że jesteś z nami :-) witam Cię wśród nas z uśmiechem :-). Spokojnej nocy życzę. :-)[/QUOTE] Witaj to ja w takim razie życzę miłego dzionka:-)
-
Dzień dobry wpłynęło na konto Sary 80 i 50 zł,czyli razem 130zł,ślicznie dziękuję:-)
-
kurcze wykasowałam wątek magnoliowej suni,muszę poszukać na wątkach z pomorskiego
-
Jednak wątek mam zapisany i bedę kibicowała:-) Muszę zobaczyć stare wątki,ponieważ gdzieś nawinęła się osoba,która bierze psiaki na dt i nawet do psiego "spa" je zabiera raz w miesiącu,zaraz popatrzę:-)
-
Ja niestety nie moge wziąć Pimpusia:-( Mam rotka,który nie toleruje psów,no chyba,że sa młode lub uległe:-(
-
ciszę się ogromnie,że już jestem:-) troche egoistyczne,ale naprawdę mnie to cieszy:-) moge troszkę pobyć między Wami:-)
-
huraaaaaaaaaaaaaaaaaa Adam przywiózł mi komputer:-):-):-):-):-) trzy trojany i reszta innych badziestw,ale najgorszy podobno był ten,który się usadowił i tworzył wisusy w moim komputerze. Ale już jesteśmy,zobaczymy do kiedy,ale cieszę się chwilą:-) Jutro z Sarunią na zastrzyk,a później czeka nas przeprowdzka mojego 300 litrowego akwarium z pracy do domu,mam nadzieję że przez weekend chociaż je przewieziemy. Na konto narazie nie zaglądałam,jutro zajrzę i napiszę jak po zatrzyku Saruni:-) Dziewczyna ma się nieźle,ale apetytu nie ma.Na razie nie panikuje ponieważ to nie pierwszy raz,jednak jutro z wet porozmawiam na ten temat! Miło Was widzieć:-)
-
Witajcie ja do Agdusia jako do pierwszego w niedziele przestał mi działać komputer i dopiero dzisiaj Adam odebrał go od informatyka z Sopotu,więc odrazu lecę do staruszka.Maevel prześlę Ci oczywiście nr konta z danymi nie ma problemu. Nawet na konto jeszcze nie zajrzałam,ale jutro zerknę i dopisze nowe wpłaty,oraz przeleję Kikou za luty....jak ja się cieszę,że mam już kontakt z "BAZĄ"
-
Bjutko jesteś psim Aniołkiem:-) Poczekamy,ja już wierzę,że z Agdusiem wszystko w porządku:-) I nie dziwię się Kikou,że nie jest na dogo,faktycznie to dziwny portal,choć uzależniający;-)
-
[quote name='Iljova']Witam wszystkich w niedzielny poranek. Saruniu ślę buziaki i mizianka dla Ciebie.[/QUOTE] A no to buziaków moc również dla Ciebie:-)
-
25 zł za wsciekliznę,Havanko wklej pozostałe zdjęcia,które Ci przesłałam bardzo bardzo bardzo proszę:-)
-
Havanko,a Ty jak zawsze poranny ptaszek;-):-) Dzień doberek Cioteczki:-)
-
[quote name='czerda']dziekuję za podpowiedz , zaraz wezmę zdjęcia psiaków mam nadzieję że któryś znajdzie dom u tego pana pozdrawiam Sarę , widziałam ją z 2 razy - a na waszych zdjęciach jest taka szczęśliwa dołoże dla niej deklarację 35 zł tylko proszę o konto na pv[/QUOTE] dziękujemy postokrotniemegasuperhiper:-) popłakałam się.Czerda ona naprwdę nie moze trafić do budki,myślę,że wówczas wogóle przestałaby chodzić.Sarunia jest "nie szczekliwa",więc nie nadaje się na psiaka stróża,chociaż w razie potrzeby bez szczekania potrafi zadziałać:-) Jednak mimo wszystko jesteśmy wszyscy wdzięczni,że zajrzałaś na wątek:-) Ogromnie dziękujemy za deklarację:-)
-
Bjutko poproś Kikou ,może mogłaby zrobić fotkę Agdusiowi i wysłać Tobie na maila?
-
Uffff do piatku powinnam ustukać za luty,jak tylko wyślę napiszę. Przyszłą wpłata od Kachul 15 zł:-) ładnie dziekujemy:-) Jak ja nie lubię tego księgowania....brrrrrrrr.......chyba jestem nienormalna ponieważ wolę dwa dodatkowe psy,niż liczenie pieniedzy;-)
-
zastrzyki wybłagałam za 60 zł,a miały być za 100.Wetka fantastyczna:-) A wścieklizna nie pamiętam,jak znajdę kwit,to napiszę,a póki co idziemy na spacer z psiakami,porobie zdjątka Saruni:-) i oczywiście ładnie poroszę Havankę o wklejenie:-)
-
wet powiedziała,że jeżeli wcześniej nie były podawane żadne leki na stawy (a nie sądzę,aby były podawane) to lek może dać znaczną porawę:-) Sarze niestety zanikają mięśnie i niewiele można z tym zrobić,możemy działac tylko doraźnie.
-
wróciłam od wet:-) Sara dostała cartrophen i powinna go dostawać co pięć dni,ale nie wyrobię,więc na kolejny zastrzyk idziemy w sobotę,tak sie z wet umówiłam:-) [URL]http://fortehealthcare.com/Poland/DMOAD_BROCHURE.pdf[/URL] a tutaj krótki opis leku:-) Sara mówi,żeby Was pozdrowić gorąco i cieplutko:-)