[quote name='elmira']Witaj Truflu:) Dzięki wielkie za pomoc. Jostel dowiedziała się, że Panie mieszkają na Podgórzu. Piesek, którym są zainteresowane to Stefan, za chwilkę zobaczę, gdzie on był pokazywany, tu na wątku i zalinkuję. Do Pani mam nr telefonu. Mogę Ci przesłać?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/173527-320-pi%C4%99knych-ps%C3%B3w-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-szuka-domk%C3%B3w-potrzebne-og%C5%82oszenia!!/page62[/url]
Stefan od postu nr 1230. Taki mały cudaczek:)[/QUOTE]
Na 100% Trufel będzie w Krakowie 7 czerwca. Jeżeli sprawa baardzo pilna to może być wizyta 2-3 czerwca. Ale będzie miał baardzo mało czasu. Dajcie znać 12 257 90 15 stacjonarny.