-
Posts
1058 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piołun
-
[quote name='ihabe']Czy mam to włozyc na strone braci również? a jesli tak to jakis krótki lub długi opis poproszę:-)[/QUOTE] [COLOR=darkred][B]treść zaproszenia:[/B][/COLOR] Witam, zapraszam serdecznie w imieniu uczestników oraz organizatorów na wernisaż prac uczestników warsztatów sztuk graficznych GRAFART, który odbędzie się 28 stycznia (piątek) godz. 18.00 przy ul. Rynek 18 (I piętro nad Cukiernią Ania). W trakcie wernisażu odbędzie się również aukcja prac na rzecz Fundacji humanitarno-ekologicznej DLA BRACI MNIEJSZYCH. Warsztaty zostały zorganizowane ze środków programu Działaj Lokalnie VII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Rozwoju realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Żywiecką Fundację Rozwoju. Patronat nad warsztatami objął Burmistrz Miasta Antoni Szlagor oraz Starosta Powiatu Żywieckiego Andrzej Zieliński. Z poważaniem Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne "Zwrotnica" oraz prowadzący warsztaty artysta plastyk Tomasz Gawor
-
17 letnia kicia z guzami...w swoim domku :)
piołun replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://images38.fotosik.pl/839/32b0726508892a89gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/859/27adc3ecc1976a81gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/841/111db3e20535efb3gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/839/60dba0bd6e919453gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/852/e3e61cdd9fc913b5gen.jpg[/IMG] -
[IMG]http://images39.fotosik.pl/852/8b0d4e6477900811gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/860/9253f07a9ca7627egen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/839/c1332342c05ff529gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/852/e1fb6b20ac0afabcgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/852/d649f7150eae97d0gen.jpg[/IMG]
-
wróciłam od Chudego, spędziłam na rozmowie z wet. 1.5 godziny [B]takie mam informacje:[/B] 11. 03. 2011 r. kot był kastrowany, już wtedy było wskazanie do sanacji jamy ustnej, właściciele nie zgłosili się na zabieg 14. 03 wymioty i biegunka - wizyta, leczono farmakologicznie 10.04 WSZAWICA likwidacja poprzez prep. w proszku i wyczesywanie 05.05 pojedyncze wszy OD 06.05 HOSPITALIZACJA 10. 05 TASIEMCE W KALE!!! PODANO ANIPRACIT [B]obecnie wielomiesięczne niedożywienie, zarobaczenie, zawszenie[/B] CHUDY OD WCZORAJ JE w miarę NORMALNIE, JEST TAK GŁODNY, ŻE W CIĄGU DOBY ZJADŁ 4 SASZETKI /ZACZĄŁ OD SAMEGO SOSIKU/ na przełomie 2010/2011 miał zapalenie pęcherza i wtedy miał robione szczegółowe badania [B] / cytuje lekarza/ [/B]przy obecnych objawach nie ma sensu biochemia, wskazane byłoby bad. na kocią białaczkę i niedobór odporności, gdyż kot bardziej narażony na inf. wirusowe z powodu niedożywienia, zarobaczenia i zawszenia [B]poczekamy dwa tyg. lekarz sądzi, że wtedy stan kota będzie już dobry jeśli tak nie będzie, zrobimy biochemię [/B] to łysienie jest z powodu wszy, tasiemiec też może być z tego powodu, gdyż wszy mogą być zarażone tasiemcem, a kot po prostu zjada taką wesz z tasiemcem /przepraszam, że pisze tak dosłownie, ale tak mi to wszystko tłumaczył lekarz/ [B] mam dwie faktury na kwotę 75 zł i 97 zł[/B] podano leki: sedazin bioketan metacam betamox anipracit catosal intravit B12 combivit fiprex [B]za 2 tyg trzeba powtórzyć zastrzyk na tasiemca[/B] od piątku do dziś /środa widać [B]znaczą poprawę!!![/B] kot samodzielnie zaczął jeść / mokre, próbuje drobną suchą samodzielnie siusia i zrobił pierwszy raz stolec wet. był przerażony tym co zobaczył w środku jeśli chodzi o byłych właścicieli mają w jeszcze dwa koty i psa, wszystkie zwierzęta zarobaczone, zdeklarowali się, że przyprowadzą zwierzaki i pokryją koszty odrobaczenia, pani przyszła dziś w odwiedziny pogryziona przez pluskwy kobieta jest po trzech zabiegach onkologicznych, mieszkają w pustostanie, bez wody i prądu, nie chcą oddać pozostałych zwierząt Chudego się zrzekli na rzecz Stow. jestem wykończona, co robić?
-
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
piołun replied to piołun's topic in Już w nowym domu
[B]dziękuję [/B] zapraszam na bazar dla Chudego [url]http://www.dogomania.pl/threads/207618-quot-Witch-quot-dla-ma%C5%82ych-czarodziejek-na-leczenie-Chudego-do-5-czerwca-do-g.-20.00?p=16861879#post16861879[/url] -
[quote name='Szarotka']Witaj malutki:):) jak tam z ogloszeniami Karola ??[/QUOTE] są, są, te linki wkleję obiecuję, mam bałagan z tymi linkami, muszę uporządkować, każdą wolną chwile poświęcam teraz Chudemu zrobiłam mu bazarek zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/207618-quot-Witch-quot-dla-ma%C5%82ych-czarodziejek-na-leczenie-Chudego-do-5-czerwca-do-g.-20.00?p=16861879#post16861879[/url]
-
[FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Chudy zaprasza do świata magii[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207618-quot-Witch-quot-dla-ma%C5%82ych-czarodziejek-na-leczenie-Chudego-do-5-czerwca-do-g.-20.00?p=16861461#post16861461"]http://www.dogomania.pl/threads/2076...1#post16861461[/URL] bazar na leczenie kota działam, zrobiłam bazar na to badanie, ale czy to przyniesie kasę?, może ktoś ma jeszcze jakieś fanty?
-
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT] [FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Chudy zaprasza do świata magii[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207618-quot-Witch-quot-dla-ma%C5%82ych-czarodziejek-na-leczenie-Chudego-do-5-czerwca-do-g.-20.00?p=16861461#post16861461"]http://www.dogomania.pl/threads/2076...1#post16861461[/URL] bazar na leczenie kota [/INDENT]
-
[FONT=Verdana][SIZE=4][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Chudy zaprasza do świata magii[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/threads/207618-quot-Witch-quot-dla-ma%C5%82ych-czarodziejek-na-leczenie-Chudego-do-5-czerwca-do-g.-20.00?p=16861461#post16861461[/url] bazar na leczenie kota
-
przesyłam Areskowi gorącego "Bubusia" w sam środek pyszczka
-
Malutki Figo - odnalazł Go własciciel (?) juz w domku
piołun replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
ja też nie mam czasu na nic, ale wspólnie damy radę, podzielimy się robotą ok? -
ja nie umiem chodzić po miau, gubię się tam [B]byłam wczoraj u niego, a więc, zaczyna jeść, ale bardzo mało i tylko mokre - kilka kęsów pije samodzielnie i samodzielnie siusia i to jest wielki sukces[/B] dostaje kroplówkę, antybiotyk, sterydy już nie krew podstawowe bad. miał robione, jest ok. głębiej na razie się nie zagłębiamy, lekarz powiedział, że nie widzi wskazań, ale będzie miał na uwadze moje sugestie jama ustna nie najlepiej, na pewno bardzo go boli poza tym jest w miarę ufnym kotkiem, spokojnym w lecznicy będzie tak długo, aż zacznie samodzielnie jeść, przeciwnym razie umrze z głodu
-
wczoraj robiłam do dwunastej w nocy ogłoszenia /dla mnie to głęboka noc/ Karolowi, Aresowi, Figowi i Misiowi potem wkleję linki, dziś mam komunię, więc się śpieszę
-
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
piołun replied to piołun's topic in Już w nowym domu
10 zabiegów musi być pod rząd, czyli 10 dni, dziś jest drugi dzień po tych 10 dniach, zobaczymy, jakie będę efekty i na co będzie nas stać po pierwszym zabiegu poprawa jest znacznie widoczna -
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
piołun replied to piołun's topic in Już w nowym domu
dziękuję bardzo, jeden zabieg zapłacony, a co z resztą? -
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
piołun replied to piołun's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=4][B]Elwirka potrzebuje rehabilitacji, ma ogromne zaniki mięśni i sztywność stawów, po godzinie rehabilitacji widać ogromną różnicą, co daje ogromne szanse na całkowity powrót do zdrowia [SIZE=5][COLOR=darkorchid]na początek zostanie wykonane 10 zabiegów po 30 zł /300 zł/ zakupimy również lek HMB na odbudowę masy mięsniowej 65 zł prosimy o wsparcie[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT] -
Proszę o pomoc w znalezieniu domu stałego dla Tymka [url]http://www.dogomania.pl/threads/204945-Kto-pokocha-Tymka-mahoniowy-seter?p=16581312#post16581312[/url]
-
taki mądry, piękny pies, może dla niektórych wielbicieli jest za stary? [FONT=Book Antiqua][B][SIZE=3][COLOR=purple]Kto da dom Tymkowi, czy zasłużył na godziwą starość???[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
-
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
piołun replied to piołun's topic in Już w nowym domu
może była za malutka na takie długotrwałe unieruchomienie? Elwirka da radę wierzę w to, ile będzie kosztować rehabilitacja?