Elwirka to psie dziecko, na razie jest pełna dobroci i zaufania, jak czysta kartka papieru, od nas zależy jak będzie zapisana
przygląda się wszystkim i wszystkiemu, czy mamy ją nauczyć, że nie warto kochać, bo jak się pokocha, to i tak się to straci
w ten sposób straci swą dziecięcą niewinność
[B]marzę, by dać jej domek już na stałe[/B]
by znalazł się człek mądry, który nauczy ją, jak żyć pełnią życia, jak kochać ludzi i być kochaną
pamiętacie jakie było hasło "Zerwijmy łańcuchy" w roku 2010?
PIES CZUJE I MYŚLI JAK DWULETNIE DZIECKO