Trixie ma nowe fajne parciane obróżki, półzaciskowe z łańcuszka, naprawdę fajne, kupiliśmy w zoologu...w necie ich jeszcze nie widziałam, jak mi sie wspomni to zrobie fotkę. Talia nam też wszystko ginie w sierści bo przecież na szyi się zostawia u nas włos...ale co tam obróżka nowa musi być :D