-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
9letni spaniel - z ciepłego domu do schroniska - czy ktoś mu pomoże?
as_ko replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cockermaniaczka']Hm na razie DT bezplatny,najwyzej jak bedzie trzeba pomoc w kupieniu karmy czy cos to pomozemy co nie dziewczyny?:) A kto wie czy psiak i na stale nie zagosci;D Trzeba miec nadzieje;D[/QUOTE] A co z opłaceniem ewentualnych kosztów weta? -
9letni spaniel - z ciepłego domu do schroniska - czy ktoś mu pomoże?
as_ko replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie mój kolega jedzie w niedzielę z Puław do Warszawy samochodem! Tylko problemem jest to żeby pies w niedzielę dotarł do Puław, ja od jutra jestem w Puławach bo mam w sobotę imieniny Krystyny :roll: -
Uzupełniłam informacje przy zdjęciach :) to wszystko co udało mi się dowiedzieć, niektóre informacje zmieniłam bo wcześniej coś pomyliłam.
-
Tyyyle ogłoszeń :crazyeye: dzięki wielkie :loveu: Allegro zrobię sama :)
-
Ogłoszenia się przydadzą oczywiście :) dziękuję ślicznie. Zaczęłabym od psiaków, które mają zdjęcia poza boksami. Pod wieczór napiszę o nich więcej info. Zastanawiam się jeszcze nad allegro zbiorowym.
-
9letni spaniel - z ciepłego domu do schroniska - czy ktoś mu pomoże?
as_ko replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :) Co do kota to czy w razie gdyby Kuba go nie zaakceptował to ta osoba jest w stanie je odizolować jakoś? W jego przypadku nie ma mowy o zwrocie do schronu bo go to zabije, a nie mamy możliwości sprawdzić jak on będzie reagował na kotki. W takim razie rozglądamy się za transportem. -
Tak, psy z 4 strony wszystkie nadal są w schronie :( Tak ten mix jest super, nie pamiętam czy to pies czy sunia, w razie czego się dopytam. Zgłaszajcie proszę gdzie się da te pieski. W schronie jest też bokserek, ale na szczęście zabiera go na dniach fundacja :) Matrioszko już odetkałam.
-
Lady transport z Puław nie jest problemem dla mnie, tu raczej chodzi o zdjęcia i informacje o psach na bieżąco. Dla mnie problemem jest tylko to ewentualnie, że psa trzeba zabrać w sobotę rano (schron otwarty 9:30-11:30), a moja siostra jeździ co tydzień w niedzielę po południu do Lublina i gdzieś tego psa trzeba do tej pory przetrzymać. Ja nie mogę zabrać do domu, bo nasz pies nie toleruje absolutnie żadnego psa u nas w mieszkaniu, nie ważne czy mały czy duży czy pies czy suka. Nie mam ich jak odizolować i to jest za duże ryzyko. olga7 miałaś zapchaną skrzynkę i nie mogłam odpisać. Tamten jamniczek jest już w DS :) aktualne zdjęcia są na 4 stronie. Cieszę się że ktoś zagląda do tych psiaków.
-
JAGA ze schroniska w Białej Podlaskiej już mieszka z cudowną osobą
as_ko replied to cavani's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sunie. -
No niestety, to wielkie utrudnienie. Różnice między schronem w Puławach a w Nowodworze są olbrzymie, i widać je na każdym kroku :(
-
9letni spaniel - z ciepłego domu do schroniska - czy ktoś mu pomoże?
as_ko replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam allegro Kubie: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1500693014[/url] Jeśli macie jakieś pomysły co mogę tam jeszcze dopisać to dajcie znać. -
[quote name='E-S']No, to panienka obfocona. A kierownik może pamięta jak ona się w schronisku znalazła ?[/QUOTE] E-S nic nie wiem :( mówię Ci tam ciężko się czegoś dowiedzieć, bo wszystko szybko. Jestem tam sama i nie ma kto pomóc. Te zdjęcia mam tylko dlatego że moja mama z uczennicami robią je i co kilka miesięcy drukują w gazetce szkolnej, bo jak ja przyjeżdżam do Puław na weekend (co 2-3 tygodnie) to w piątek wieczorem, w sobotę schronisko jest tylko 2h czynne z rana i to nie zawsze, a w niedziele zamknięte.
-
Tylko że ja o niej nic na razie nie mogę więcej powiedzieć :( jest taką zagadką dla nas. Może uda się ją zabrać, musimy coś wymyślić bo ona zdecydowanie za długo już tam jest.
-
[quote name='lika1771']As_ko a ta nasza sunia o ktora pytałam na mikropieskach?[/QUOTE] Tak, ta sama. Kontakt do schroniska powinien być na pierwszej stronie, mam nadzieję że w razie czego ktoś odbierze, bo czasami trudno się dodzwonić :roll:
-
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
as_ko replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Proszę zajrzyjcie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194892-Psy-ze-schroniska-w-PU%C5%81AWACH!!?p=16460747#post16460747[/url] Post 94 i 95. Ta sunia bardzo długo już czeka w schronisku w Puławach :( [URL="http://img694.imageshack.us/i/dsc08306.png/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8414/dsc08306.png[/IMG][/URL] -
Zajrzyjcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194892-Psy-ze-schroniska-w-PU%C5%81AWACH!!?p=16460747#post16460747[/url] Post 98. Piękny ok 5-letni piesek. Bardzo łagodny. [URL="http://img263.imageshack.us/i/dsc08288.png/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3757/dsc08288.png[/IMG][/URL]
-
[quote name='lika1771']As_ko a co z ta sunia z Puław czy wiesz cos wiecej?Dasz rade cos wiecej sie dowiedziec[/QUOTE] Okazało się że to piękna jamniczka szorstkowłosa. Tutaj jest więcej zdjęć i info: [url]http://www.dogomania.pl/threads/194892-Psy-ze-schroniska-w-PU%C5%81AWACH!!?p=16460747#post16460747[/url] post 94 i 95
-
10) Młody - 4 lata - piesek. Piesek bardzo energiczny, tak się cieszył że został wyciągnięty na smycz, że trudno było go na niej utrzymać - tańczył z radości :loveu: Jak podeszła do niego osoba żeby go pogłaskać, to się uspokoił, podsuwał się żeby go głaskać i przytulać :) Bardzo potrzebuje czułości. Średniej wielkości, max. do kolan. [URL="http://img215.imageshack.us/i/dsc08316.png/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4448/dsc08316.png[/IMG][/URL] [URL="http://img140.imageshack.us/i/dsc08324.png/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2103/dsc08324.png[/IMG][/URL] [URL="http://img822.imageshack.us/i/dsc08326.png/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6360/dsc08326.png[/IMG][/URL]
-
9) Rottweiler - pies, ma ok 5 lat. Pies idealnie nadaje się do pilnowania posesji. Z daleka szczeka i hałasuje, przez co wzbudza respekt, natomiast jeśli się do niego podchodzi to jest niesamowicie łagodny, bez problemów daje się głaskać. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie wszczyna awantur. Wyciągnięty z boksu na smycz stał spokojnie i się rozglądał, nie szalał. [URL="http://img263.imageshack.us/i/dsc08288.png/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3757/dsc08288.png[/IMG][/URL] [URL="http://img98.imageshack.us/i/dsc08290.png/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5219/dsc08290.png[/IMG][/URL] [URL="http://img684.imageshack.us/i/dsc08295.png/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5065/dsc08295.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
6) Suczka - 1,5 roku - Niesamowicie wychudzona co widać na jednym ze zdjęć :( Gładkowłosa, ma bardzo ładną sierść. Wyciągnięta z boksu stała bardzo spokojnie, troszkę się bała, ale szukała kontaktu z człowiekiem. Jest łagodna. Po sterylizacji :) [URL="http://img847.imageshack.us/i/dsc08269.png/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5854/dsc08269.png[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc08270.png/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3986/dsc08270.png[/IMG][/URL] [URL="http://img607.imageshack.us/i/dsc08272.png/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1120/dsc08272.png[/IMG][/URL] 7) [URL="http://img856.imageshack.us/i/dsc08303.png/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2228/dsc08303.png[/IMG][/URL] 8) [URL="http://img203.imageshack.us/i/dsc083092.png/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/5096/dsc083092.png[/IMG][/URL]
-
5) Suczka - 2 lata - piękny mix owczarka niemieckiego i huskiego. Sunia wyciągniętą z boksu stała spokojnie i się rozglądała. Jak widac na zdjęciach ma jedno oczko po huskim a drugie po owczarku. Jest łagodna do ludzi i wesoła, pogodna. Sunia ma bardzo fajną w dotyku sierść, jak u szczeniaka :) Jest po sterylizacji. [URL="http://img19.imageshack.us/i/dsc08237.png/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8969/dsc08237.png[/IMG][/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/dsc08244.png/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6848/dsc08244.png[/IMG][/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/dsc08256.png/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8176/dsc08256.png[/IMG][/URL] [URL="http://img809.imageshack.us/i/dsc08261.png/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4106/dsc08261.png[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/dsc08262.png/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1403/dsc08262.png[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img812.imageshack.us/i/dsc08332.png/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1776/dsc08332.png[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/dsc08335.png/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8038/dsc08335.png[/IMG][/URL] 3) Małe rude [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc08224.png/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2776/dsc08224.png[/IMG][/URL] 4) Ta sunia tez już była [URL=http://img146.imageshack.us/i/dsc08225.png/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9179/dsc08225.png[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/dsc08227.png/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7753/dsc08227.png[/IMG][/URL]
-
To ja powrzucam nowe zdjęcia ze schronu...a nóż ktoś do nas zajrzy. Te psy bardzo potrzebują pomocy, tam w schronie rzadko kto bywa, a one siedzą bardzo długo :( 1) Tą pannę już Wam pokazywałam, ale co tam. [URL=http://img850.imageshack.us/i/dsc08209.png/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/787/dsc08209.png[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc08208.png/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2395/dsc08208.png[/IMG][/URL] 2) Sunia - jamniczka szorstkowłosa. Ma ok. 4 lata. Do krat podchodzi do ludzi, ale jak pracownik chciał ją złapać i wyciągnąć z boksu to uciekała. Bardzo długo siedzi już w schronisku, ponad pół roku i nikt się nią nie interesuje :( [URL=http://img571.imageshack.us/i/dsc08245.png/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9789/dsc08245.png[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/dsc08282.png/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4294/dsc08282.png[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc08306.png/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8414/dsc08306.png[/IMG][/URL]