Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='funia']czy w spr.psa z cieknącą ropą z ucha już coś wiadomo ? Czy udzielono mu jakiejkolwiek pomocy ?[/QUOTE] Dostał antybiotyk i krople od osoby z dogo.
  2. [quote name='jkasia']Własnie byłam u Pusi- mówie Wam -WSPANIAŁA. Pomimo cierpienia jakiego doznała bardzo garnie sie do ludzi i tak patrzy swoimi smutnymi oczami prosto w moje oczy! No cudna!!! Rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że pewna pani doktor od nich ją dzis widziała i że bedzie ją namawiał aby ja wzieła- heheh trzymajcie kciuki, miałaby fajny domek :) Bo jest taka słodka, że nawet pan doktor sie nad nią rozczulał-na to ja do niego-" niech ja Pan adoptuje " :) Ale on nie może. No i wtedy mi powiedział o Pani Emilce która bedzie namawiał ;)[/QUOTE] Wątpię aby ją wzięła ale należy do tych co takie bidy łapią za serce.
  3. [quote name='Plicha']Cudna sunieczka :) A kto wezwał policję?[/QUOTE] Ciekawa odpowiedz: policjanci.
  4. Widziałam je tez gdzieś w internecie, ale nie bardzo mogę teraz poszukać:( Reksio waży 7 kilogramów ale jest taki do kolana czyli średniak. Dziękuję za wszelką pomoc.
  5. Proponuję dalsze plany przenieść na PW.
  6. [quote name='wawer']Ale my czekamy na takie wieści... z utęsknieniem :). To chyba oczywiste :)[/QUOTE] Wiem;) wszystko ok za jakiś czas dostanę zdjęcia.
  7. Proszę o pomoc w szukaniu miejsca dla Pusi ( opuści klinikę za jakieś 10 dni), kota ( odbieram go we wtorek, ma podobno około 2 lat i jest typowym buraskiem).
  8. [quote name='jkasia']Czy wiadomo w jakim wieku jest Reksio?[/QUOTE] Podobno około 8 lat, zęby ma czyste pewnie dlatego że nie jadł:(
  9. Ustawa jasno mówi kto może odebrać psa m.in. policjant lub przedstawiciel organizacji której celem statutowym jest bronienie praw zwierząt. Nikt z Azylu wcześniej tego nie robił? Wydaje mi się,że był kiedyś jakiś wątek psa odbieranego przez tą organizację. Mogę Wam pomóc głównie merytorycznie inaczej nie podołam fizycznie. Idealnie jeśli uda się uzyskać zrzeczenie inaczej sprawa może trwać bardzo długo i teoretycznie nic nie będzie można zrobić z odebranym zwierzęciem przez ten czas. W razie potrzeby mam telefon do Teresz10 mam nadzieję,że się nie obrazi za udostępnienie go w tak ważnej sprawie.
  10. Miałam na myśli Teresz10 która pomaga często w transporcie. Nie wiedziałam,że są szczeniaki a to zmienia postać rzeczy. Mamy w Lublinie dziewczynę która jeździ pociągiem z psami ale może jechać tylko z jednym:( Zrzeczenie można załatwić ale wypada zgłosić sprawę do prokuratury aby mieli nauczkę.
  11. Chyba wyszło spore nieporozumienie:roll: Zaoferowałam pomoc w szukaniu transportu bo ja w tym tygodniu na 100% nie wyrwę się z Lublina z powodu psów będących pod moją opiekę jak i spraw administracyjnych związanych z nimi. Myślałam,że sunia zostanie dzisiaj odebrana prze przedstawiciela jakiejś organizacji bądź policję. Na zdjęciach wygląda źle na żywo jest pewnie jeszcze gorzej.
  12. Dziękuję Wszystkim za obecność. Zmieniłam mu imię, jak się okazało to "Azor" zimno brzmi... wolę Reksia. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Reksio sika, robi kupę, ma apetyt i....jest agresywny:( Mam nadzieję,że te dzikie zapędy szybko mu miną. Pusia w czasie transportu do kliniki położnictwa wymiotowała oraz zostawiła na pozostały pełen pakiet w samochodzie:( Niebawem to ja będę szukała domu. Reksio przez najbliższe dni będzie przebywał w domu u Pani doktor:modla:
  13. Atos przeżył noc!
  14. [quote name='ulvhedinn']Fajnych macie policjantów :)[/QUOTE] Niekoniecznie...mieszkali po sąsiedzku i nic podobno nie widzieli:roll:
  15. [quote name='ulvhedinn']Nie napiszę co myślę o tych... kreaturach, którzy doprowadzili do takiego stanu- bo to same słowa wysoce nieparlamentarne są..... .....zapytam za to, a co z kotem? I czy suni uda się zrobić sterylkę- tzn czy jej stan na to pozwoli?[/QUOTE] Kot tymczasowo przebywa u jednego z policjantów bo my jak na sygnale pędziliśmy do lekarki. Jutro będziemy kontynuować badania suni dzisiaj zwalczyliśmy tylko pchły i zostało wykonane USG, biedactwo sika pod siebie ze strachu.
  16. Sprawa oczywiście będzie pilotowana przez Fundację LSOZ i mam nadzieję,że "opiekunowie" zapłacą za to co im zrobili.
  17. Zwróćcie uwagę,że Atos( tak ma na imię nasz główny bohater) był uwiązany na łańcuchu, dodatkowo obroża była skręcona na stałe!
  18. Żywy trup! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  19. Żywy trup! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  20. Żywy trup! Pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  21. Pomóżcie! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  22. Pomóżcie! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  23. Świetne zdjęcia! Psina odżyła:)
  24. Czy znajdzie się chętny do odwiezienia suń do Rachowa w niedzielę a najlepiej we wtorek? Jeśli będzie taka potrzeba zwrócę koszty paliwa. Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
  25. Pomóżcie! [url]http://www.dogomania.pl/threads/216139-%C5%BCywy-trup-i-zag%C5%82odzona-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy.?p=17812077#post17812077[/url]
×
×
  • Create New...