Chciałam Wam podpowiedzieć,że najlepsza jest karma mokra, zwierzęta najchętniej ją jedzą zarówno psy jak i koty, również te które wcześniej nie jadły suchego, po suchej karmie będą więcej piły, a woda jest przecież skażona .
W czasie wcześniejszej powodzi to właśnie ten rodzaj karmy miał największe branie, wielkim plusem jest łatwiejszy podział puszek i sposób ich przechowywania. To przykre ale jak zawoziłam dary do Wilkowa ludzie np.zabierali wielki worek karmy i inni nie mogli już liczyć na pomoc, nikt tego nie kontrolował, ludzie łapali pod wpływem emocji wszystko w zasięgu rąk, często niestety bez potrzeby.