-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='warsawmoo']Oj co się dzieje? Gdzie te wszystkie ciotki poszły? :scream_3: halooooooo Bambu na pierwszą![/QUOTE] Hejka;) Komputer mi padł:(
-
Nie ma ani dobrych wieści ani zdjęć;) Wszystko po staremu:diabloti:
-
[quote name='Vicky62']Trzymam kciuki za domek dla Rudej ...oby jej sie poszczęściło jak dla Suzi ;-)[/QUOTE] Niestety Ruda nie może zostać w DT. Pilnie poszukiwany kochający dom!
-
[quote name='inga.mm']Na mnie nie licz, bo poza Maciejką juz ściągniętą do domu, czeka jeszcze Maleńczuk i dzis dostalam nowe zgłoszenie, ze Maleńczuk od wczoraj ma nowego kumpla. Zastrzelę się[/QUOTE] Nawet nie śmiałam proponować;) Ten dom tymczasowy jednak nie dojdzie do skutku, wypatrzyli najmniejszą sunie a ja nie dam rady pokryć kosztów ew. leczenia jej w Warszawie. Kto pomoże w ogłoszeniach? Mam fajne zdjęcia:cool3: Doszła paczka z kocykami zabawkami i witaminami( znam je i polecam w większych opakowaniach:evil_lol:) Dziękuje w imieniu maluchów:loveu:
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Podnosimy!
-
Może odezwie sie jeszcze jakiś DT z Warszawy?
-
[quote name='cockermanka']Na pewno ucho musi być dobrze wystrzyżone od wewnątrz. Można próbować związywać co jakiś czas frotką, a można założyć snoods (siatkowy nausznik) tak, żeby uszy były wietrzone (czyli ucho "wywinięte" a siatka zsunięta tak, żeby był dopływ powietrza) W razie czego służę np. takimi snoodsami - oczywiście gratis :) [IMG]http://www.royalstyle-sklep.yoyo.pl/files/snoods_siatkowy_sklep_podpis.jpg[/IMG][/QUOTE] Rewelacyjne, prosimy pięknie o takie cudeńko i mam nadzieję,że Sonia się do niego przyzwyczai.
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']O rany :crazyeye::-( , a właściciel- bandyta zgłoszony na policję :cool3:[/QUOTE] Póki co jeszcze nie ale zostanie zgłoszony. Pilnie potrzebujemy domów dla Sary i Kropki nawet tymczasowych... -
Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-%C5%82a%C5%84cuchami-w-szczerym-polu.?p=17528610#post17528610[/url]
-
Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-%C5%82a%C5%84cuchami-w-szczerym-polu.?p=17528610#post17528610[/url]
-
[quote name='Agucha']To trzeba wygolić całe uszy jak najkrócej. Będą lżejsze i wentylacja się zwiększy choć trochę. Wietrzyć można jej pod nadzorem, kiedy nie będzie miała jak ściągnąć - na spacerze na smyczy np. Raczej żaden pies nie będzie czegoś takiego nosił dłużej i z własnej woli :)[/QUOTE] Tak tez zrobione i wietrzenie również wykonywane. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-%C5%82a%C5%84cuchami-w-szczerym-polu.?p=17528610#post17528610[/url]
-
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Jeszcze zaktualizuje i uzupełnię. -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Odkarmione i szczęśliwe w DT: Sara Dogaduje się z psami/sukami i kotami Ma około 7, to dystyngowana wspaniała sunia. Kocha wszystkich ludzi:) Chodzi na smyczy. Jest wysterylizowana i zaszczepiona. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2538/img5379resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/995/img5381resize.jpg[/IMG] Kropka Ma około 3 lat. Jest wysterylizowana. Obecnie przebywa w DT mieszkając w bloku. To psi ideał:) Chodzi na smyczy, dogaduje się z psami/sukami i kotami. Uwielbia ludzi. Po Wybieganiu się na spacerze, śpi udając że jej nie ma. [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5849/img5404resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3601/img5441resize.jpg[/IMG] -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Skarpetka teraz: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3203/img5431resize.jpg[/IMG] Sonia plus jakieś 10kg;) [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4412/img5432resize.jpg[/IMG] Sonia i Skarpeta [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3705/img5433resize.jpg[/IMG] -
Wyniszczone psy przykute łańcuchami w szczerym polu.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Sonia z wielką blizna po powieszeniu się na łańcuchu: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8577/p1050784s.jpg[/IMG] Skarpetka: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6465/p1050734j.jpg[/IMG] Misio, ma już dom:) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9908/p1050731s.jpg[/IMG] -
Kolejna burza lub słoneczny dzień mogłyby skończyć się tragedią! Psy przebywały na szczerym polu przykute łańcuchami do "bud". Do pasa stały w wodzie, błocie i odchodach, w powietrzu unosił się niesamowity smród.W upalne dni nie miały nawet kawałeczka cieniu i kropli wody! Miały chronić pobliskie bajoro... oczywiście agresywne nie były, tak się ucieszyły na nasz widok, że aż serce ściskało. Nie musieliśmy prosić żeby wskoczyły do auta…. Zostały zabrane zapchlone, wychudzone,wycieńczone i chorobami skóry (Soni poodpadały poduszki z powodu grzybicy). W klinice została pobrana im krew, mieliśmy obawy, ze jedna z suń jest w ciąży, jak się okazało, to był mocz, który zalegał, trzeba było ją zacewnikować. Zdiagnozowano również ropomacicze i silna anemię. Najgorsze mamy już za sobą. Obecnie psiaki czują się całkiem dobrze przebywają w domu tymczasowym gdzie czekają na upragnione domy. Będziemy wdzięczni za pomoc w ich utrzymaniu i szukaniu domów. FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt 24-204 Wojciechów, Romanówka 22 KRS 0000343426 [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] Psy można wspierać przekazując darowizny na konto: Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 Z dopiskiem "działania statutowe psy z pola" Istnieje możliwość wpłat PayPal . Możesz również przekazać fundacji 1% podatku KRS 0000343426 tel. 602228411 email: [email][email protected][/email]
-
[quote name='as_ko']Nie wiem Madi czy pamiętasz spaniela Fado, który był u mnie z Nowodworu? On miał chore uszy i kilka innych dolegliwości, o ile wszystko inne dało się wyleczyć to leczenie uszu trwało dobrych kilka miesięcy i to w nowym domu dopiero leczenie się zakończyło, u Coco jest gorzej :( więc nowy domek musi być gotowy na to że z tymi ucholami będzie problem.[/QUOTE] Pamiętam, dom wie że będą problemy ale trzeba te uszy chociaż zaleczyć.Ta sunia ściąga wszystko.
-
[quote name='Agucha']Są specjalne nauszniki dla spanieli, które można zawiązać nad głową. Może ciotki od spanieli poratują?[/QUOTE] Gdzie takie znaleźć? Próbowałam różnych rzeczy ale wszystko rozwala.
-
[quote name='cockermanka']A były robione wymazy z tych uszu? I to na każde oddzielnie. I wtedy dobrać odpowiednią kurację, tak żeby była skuteczna. Takie uszy - szczególnie jeśli jest tam pałeczka ropy błękitnej - są w zasadzie nie do wyleczenia, można je jednak zaleczyć tak, żeby nie były dyskomfortem dla suni.[/QUOTE] Były, jedno ucho jest z grzybicą a co mamy w drugim to niestety nie pamiętam:oops: To w gorszym stanie i tak jest lepsze ale miałam nadzieję na lepsze efekty. Macie może jakieś sprawdzone metody na "wietrzenie" co zrobić aby uszy były wywinięte?
-
[quote name='Roch']mogę wziąć jakąś suczkę na dt jest jakaś możliwość dowiezienia jej do wawy?[/QUOTE] Na jakich warunkach? Napisz co możesz zaoferować.
-
[quote name='Ty$ka']Jak się czuje Piracik? ;)[/QUOTE] Wyśmienicie, właśnie walczy z nakrętką od picia;)