Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Kasa na sterylki potrzebna ale na wągę złota są DT na kilka dni po zabiegu.
  2. [quote name='Vicky62']Ona ma bardzo ciekawe umaszczenie...jest śliczna :-)[/QUOTE] Jak na skrzata z lasu przystało.
  3. Jeszcze śpiący po operacji: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6553/p9031133.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Merys']Wolna niedziela wiec nie ma mowy :D[/QUOTE] Zapomniałam.
  5. [quote name='Merys']Juz sie boje :P[/QUOTE] Nazwę to delikatniej:) uczy porządku:)
  6. [quote name='Merys']dobranoc maleńkie :)[/QUOTE] Sama idź już spać;)
  7. [quote name='andegawenka']Co teraz je? nie wiem czy można tak zmieniać:)[/QUOTE] Je różnie więc nic się nie martw:)
  8. To mały terminator, już zapomniał o operacji i sieje spustoszenie:)
  9. [quote name='andegawenka']To czekamy, a ja namiary na zakup karmy proszę[IMG]http://www.picturesanimations.com/s/sunflower/z9.gif[/IMG][/QUOTE] Nie marudzimy bierzemy co dają;)
  10. Już po, było nawet pierwsze sikanie;) Okazało się,że miał również inne urazy tzn. połamany ogon który się już zrósł.
  11. Jutro operacja.
  12. [quote name='plastelina']Dzięki:)w razie czego nr do mojej mamy masz?Nie wiem czy wklejałam poprzednie zdjęcia Rudej, dlatego dwa albumy: [URL]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/Ruda?authkey=Gv1sRgCNiMi-ztu8m0HQ#[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/Psy2?authkey=Gv1sRgCNq1vIb64Y-RjwE#[/URL] a jak tam Toadi i Biała vel Lili w nowych domach?[/QUOTE] Mam;) Reklamacji nie ma:) Zdjęcia cudne!
  13. [quote name='plastelina']Mam nadzieję że się znajdzie!! Na koncie mam 56 zł z bazarku Zaginionej Sary, czekam jeszcze na jedną wpłatę(4zł) i przeleję na konto fundacji[/QUOTE] Dziękujemy.
  14. Badania lekarz zalecił za jakieś 2 tygodnie. Szarik nie saneczkuje.
  15. [quote name='as_ko']Zdjęcia już mam ale nadal czekam na teksty do ogłoszeń.[/QUOTE] To już wyzwanie;)Może w niedzielę uda mi się znaleźć chwilę. Merys, przecież już je ogłaszałaś, nawet gdzies widziałam ogłoszenia,może użyć Twoich tekstów?
  16. Poproszę do ogłoszeń:) [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4949/20110902001124.jpg[/IMG]
  17. [quote name='plastelina']ja jej zrobię jutro, tylko mogę podac Twój nr kom.?nie wiem czy mama zrobi odpowiedni wywiad środowiskowy albo od razu będzie wszystkim odmawiac:shake: jutro wkleję nowe zdjęcia.[/QUOTE] Kontakt może być na mnie ale alarmowy 602228411;)
  18. [quote name='phase']Podnoszę...[/QUOTE] Ja też...:(
  19. [quote name='ewu']Madi przelew posłałam , 100 zł- tyle mogłam:) Zaznaczyłam,że od ewu żebyś wiedziała i wg potrzeb przeznaczyła na rozinkę Piracika i te trzy bidusie z podwórka.Ty wiesz najlepiej. Gdybym umiała , to założyłabym wątek tym trzem suniom z kleszczami:( Niestety nie jestem orłem w komputerowym , nawet konto na dogo jest mojej córki, która nie ma teraz internetu :( Głaski dla psinek :)))[/QUOTE] Dziekujemy. Po wielu telefonach i straszenia mediami gmina zajęła się suniami o których wspomniałaś.
  20. [quote name='Merys']Tylko tyle zdjec?[/QUOTE] Mam jeszcze krótki filmik, ale nic na nim nie widać bo Szarik coś na nim wywąchał, ciężko było o zdjęcia bo brakowało rąk;) Mam złą wiadomość, będziemy musieli powtórzyć badania, ponownie odrobaczyć go mocnym środkiem bo nieco nam schudł:( Potrzebna jest znów bardzo dobra karma...
  21. [quote name='Asiaczek']Mam dla Sarika[B] 85 zł [/B]z mojego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211759-MISZ-MASZ-dla-mas!!!!-Do-05.08.2011-r.-godz.-24.00[/url] Chciałam je przelac na konto psiaka. Czy moge je przelać na konto fundacji,podane w I poscie? pzdr.[/QUOTE] Tak, dziękujemy.
  22. [quote name='Ty$ka']Coś cicho na wątku :([/QUOTE] No to może rozruszamy? Zgadnijcie kto to;) [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5586/p9011125.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4770/p9011123.jpg[/IMG]
  23. [quote name='cockermanka']Do pysia jej w nauszniczku :)[/QUOTE] Zdejmuje go:mad: ale chociaż na spacerach będzie wietrzenie.
  24. [quote name='Vicky62']Biedulka nie przyzwyczajona ...takie eksperymenty na psiakach trzeba uczyć chyba od szczeniaka, sama nie wiem ...moze przyzwyczai sie i Sonia, pewnie trzeba czasu.[/QUOTE] Damy radę innych rzeczy poszywała się natychmiast więc i tak jest sukces;)
  25. Przepraszam że śmiecę ale mamy wysyp psów, głównie maluchów:( Pilnie potrzebne są DS i DT. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1795828719[/url] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1800026571[/url]
×
×
  • Create New...