[quote name='ewu']Madi przelew posłałam , 100 zł- tyle mogłam:) Zaznaczyłam,że od ewu żebyś wiedziała i wg potrzeb przeznaczyła na rozinkę Piracika i te trzy bidusie z podwórka.Ty wiesz najlepiej.
Gdybym umiała , to założyłabym wątek tym trzem suniom z kleszczami:( Niestety nie jestem orłem w komputerowym , nawet konto na dogo jest mojej córki, która nie ma teraz internetu :( Głaski dla psinek :)))[/QUOTE]
Dziekujemy.
Po wielu telefonach i straszenia mediami gmina zajęła się suniami o których wspomniałaś.