[quote name='Maalwi']Ale chyba się polubiła Bibi z Johnnym prawda? :)[/QUOTE]
Johnnemu się bardzo spodobała Bibi i chętnie by z nią poszalał ;) a Bibi wydaje mi się ładnie go przywitała, nie szczekała ani się nie rzucała na niego, powąchali się, Bibi trochę szczeknęła. bardzo fajnie :)
potem Johnny się zakochał w Simonie Magi ale bez wzajemności ;)
Bibi jest taka maleńka!! na zdjęciach wydaje się być dużą suczką a w realu to taka drobinka. zakochałam się w niej ;)