u mnie też wyskakuje i wkurza :angryy: zaczynam się poważnie zastanawiać nad rezygnacją z dogo, ciągle coś dorzucają głupawego ;/
ja też mam w planach zakup szczotki i grzebienia, a jeszcze by się druga pudlówka przydała, oj chyba wezmę kredyt :eviltong:
ps. to zdjęcie jest cudne... [url]http://1.1.1.5/bmi/i55.tinypic.com/2cz6fk0.jpg[/url]