-
Posts
342 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madziak25
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
madziak25 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wiecie co Ona jest taka słodka że dam 10 zł stałej deklaracji:* -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
madziak25 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Cześć Ciotki! Przyda się 5 deklaracji stałej?wcześniej wpłacałam na Blankę, ale.... Wyślijcie na prywatną numer konta;) Ok? Madziak25 -
Dzięki wszystkim za świetny zlot:*
-
Jak podacie mi numer konta to przeleje za koszulke:)
-
AAA no jak zwykle ja mam adhd i polowy nie napisalam:P a wiec tak czarna z logo dogomaniin na ramieniu nick madziak25, rozmiar L:)
-
Hej!! Zdąże sie jeszcze na koszulke zalapac?? damska z logo dogomanii??
-
O to super!!!w takim razie zbieram pieniądze:) możecie mi powiedzieć ile mam przelać za siebie i Rambusa??i do kiedy?buziole:)
-
Witam!Mysia mi powiedziała, że jest zlot!! są jeszcze wolne miejsca??ja bym chętnie pojechała!! mam czworonoga-starszy Pan Rambo- w miarę grzeczny-panuje nad nim:) dajcie znać:) a ja prosze swojego szefa o urlop:)
-
No co do Kuloka to masz racje nie każdego słucha:P. zaś dobro Monga bardzo leży mi na serduchu.Ja deklaruję się na weekend majowy-chętnie pojadę:)Dziewczynki decydujcie-ja będę jutro wieczorem na dogo-muszę pozałatwiać pare spraw i jechać na uczelnię-myślę że najlepszy byłby week majowy:)Mysiu a może się uda??żebyśmy obie pojechały?buziole i do wieczora:)