buba napisała juz wrócili od weta. Nico dostał 2 zastrzyki i ma wybrac do konca leki, dostal odpowiednia karme do wypróbowania, fredka ma b. duzy stan zapalny - tez dostala 2 zastrzyki i znaleziono guz wielkosci pileczki pimpongowej , ale wet powiedział, ze boi sie ze zasnie na stole zeby lepiej ja nie operować...
Nastepna wizyta bedzie pozniej - nie wiem dokladnie kiedy.
Buba jak juz nakarmi cale stadko pomysli na spokojnie co z ta fredką zrobic...
A , i ponoc sa zdjecia z wizyty... ( z buba była rowniez mroze). Pewnie dziś , moze jutro beda wrzucone na watek..
Dziekuję Tomo 2, który odpowiedział na moja prośbę pomocy w transporcie i byl dziś pomocny.:)