Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. podnoszę i zapisuje.....
  2. zrobiłam juz przelew internetowy, mamy ten sam bank -więc za pół godz. będą na podanym koncie:)
  3. obiecałam 50 zł. na transport - szybciutko poproszę nr konta i dane na PW , bo mam dostęp tylko na chwilę , nie wiem na jak długo....
  4. buba napisała , ze niedlugo bedzie miala naprawionego kompa i bedziemy mieli wiadomosci z pierwszej reki na biezaco... na pewno wiem, ze wykupila recepty dla Nico i fredki, Nico czuje sie lepiej, jesli chodzi o te ostatnie dolegliwosci...
  5. tak, cudny jest:fadein: mam nadzieje, ze juz niedługo opusci schronisko...... na 1 zdjeciu mnie rozbawił, jak cos podgryza
  6. fajnie już włoski odrastają.... duzo lepiej wygląda. Tylko się cieszyć!
  7. ba, śliczny jest , fajne zdjęcie...
  8. [quote name='magenka1']zaraz wstawię, Julia napisała , że namówiła tatę, żeby poszedł z nią do schroniska aby zrobić zdjęcie :)[/QUOTE] ma dar przekonywania, to dobrze;) na przygarne psa jest jamnik poszukiwany- moze Jakubka byś dopisała z nowymi zdjęciami?
  9. [quote name='magenka1']cioteczki mam superrrr zdjęcia wstawię wieczorkiem[/QUOTE] ocho, super- czekam z niecierpliwością.....! Moze nowe zdjęcia mozna by paros dosłać?
  10. to przez brak netu , ale juz jestem w odwiedzinkach....:)
  11. witaj kochany Toluś.! fajnie trafiłam na zdjęcie.
  12. z Pomorza ............
  13. pobiorę banerek chociaż i podniosę... bo finansowy to niestety dół na tą chwilę
  14. [quote name='magenka1']ja trzymam kciuki cały czas, u mnie za oknem pada deszcze i grzmi , jestem całym sercem z Kubusiem ...[/QUOTE] do mnie dziś taka pogoda doszła , wczoraj była bajka... Jaka ja jestem niecierpliwa w sprawie Kubusia...
  15. [quote name='togaa']Czerda, jesteś niesamowita.... Nivalin - po nim musza być efekty,tylko technicznie jak buba sobie poradzi z iniekcjami....? dostalam smsa od buby-- nie bedzie problemu z zastrzykami, bo potrafi sama robić zastrzyki.... czerda - serdeczne podziekowania, buba juz wyczytala jak bardzo pomocne moga byc te zastrzyki w przypadku Nico
  16. Buziaczki dla Charliego - fotki super! Poszla moja deklaracja stala.
  17. [quote name='Akrum']właśnie zrobiłam przelew i deklaracja za czerwiec poszła :)[/QUOTE] ja tak samo
  18. na takie: FUNDACJA ZWIERZETA W POTRZEBIE ŁÓDŻ [B]Tytuł:[/B] TAMARKA OD BEATACZL i zaczyna się od 05 i jeszcze poprosze o konto na PW jak bedzie mozliwosc, bo mam calą skrzynke wyczyszczoną.
  19. nie widze nigdzie mojej wpłaty z 23.05 na 1 stronie
  20. [quote name='togaa']Czerda, jesteś niesamowita.... Nivalin - po nim musza być efekty,tylko technicznie jak buba sobie poradzi z iniekcjami....? conajmniej 2 tygodnie domięśniowo
×
×
  • Create New...