Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dziendoberek piegusku ;)
  2. Anitko, czy pani dzwonila do Ciebie ?
  3. Pestusia na pierwsza
  4. to mam wyslac 30+150 tak ? do kogo ?
  5. wow !!!!!!!!!!!!!! strasznie sie ciesze ,ze Nana dochodzi do siebie :)
  6. [quote name='MaDi']Perełka była bardzo zainteresowana moją kotką, jednak ta ją olała i niestety nic nie wyszło ze spotkania;) Nie wiem jak to możliwe,że wszystkie psy mają we krwi sępienie jedzenia.[/QUOTE] z tym jedzeniem to syndrom schronu ....
  7. Mala Czarna napisala na CzK Przestrzegam natomiast przed p. Beata Meln***, ul. Blacharska, Warszawa. Zarówno ona jak i jej siostra, z która straciłysmy kontakt (adres podam póxniej), mogą nadal szukać yorka, bądź psa w typie yorka. Rezygnują z psa gdy dzwonimy i umawiamy się na wizytę poadopcyjną. Tel. 504 08* 3** Bardzo skomplikowana historia niestety [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać./images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] I dane kontaktowe siostry: E. Ponę** - Owczar***, Al. Lotników Warszawa, tel.:518 833 4** Siostra rozpłynęła się we mgle, od poniedziałku nie odbiera telefonów. Uwaga: może mieć telefon na kartę prepaidową, i po prostu ją wywaliła.
  8. Mala Czarna napisala na CzK Przestrzegam natomiast przed p. Beata Meln***, ul. Blacharska, Warszawa. Zarówno ona jak i jej siostra, z która straciłysmy kontakt (adres podam póxniej), mogą nadal szukać yorka, bądź psa w typie yorka. Rezygnują z psa gdy dzwonimy i umawiamy się na wizytę poadopcyjną. Tel. 504 08* 3** Bardzo skomplikowana historia niestety I dane kontaktowe siostry: E. Ponę** - Owczar***, Al. Lotników Warszawa, tel.:518 833 4** Siostra rozpłynęła się we mgle, od poniedziałku nie odbiera telefonów. Uwaga: może mieć telefon na kartę prepaidową, i po prostu ją wywaliła.
  9. nie chce nawet myslec o tych wszystkich kudlaczach w schronach :(
  10. ciekawe co jest jej ulubionym zajeciem ???
  11. po sterylce ???? a co z ta wirusowka ???????
  12. [quote name='MaDi']Zapomniałam napisać,że Perełka to kleptoman;) Ukradła i zaniosła do kenela moją skarpetkę i siatkę z zakupami:crazyeye: Wciągnęła też do środka koc, porwała podkłady w drobny mak i zjadła szelki:diabloti:Oszczędziła tylko pluszową kaczuszkę którą dostała rano w prezencie.[/QUOTE] mebluje sie ;)
  13. a moze u Owieczki jest miejsce ?
  14. i na dzien dobry...
×
×
  • Create New...