Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='anawa']no i najpiękniejsze i najkochańsze............ ;)[/QUOTE] ...i po polsku szczekaja i kochaja:evil_lol:
  2. [quote name='anawa']Na szczęście nasze i wszystkich potrzebujących psiaków odkryłaś tę możliwość ;)[/QUOTE] i ja tak mysle Aniu:) do tej pory od wielu lat pomagalam organizacjom na swiecie ,no i oczywiscie tutaj,ale zawsze NASZE zwierzaki blizsze esrcu!
  3. tak Voxa jest na medal!!!!!!! no to trzeba chlopaka ciachnac. co myslicie?
  4. [quote name='Natalisko']pojde chyba na latwizne i przekaze przez kogos z rodziny w Polsce. A to co biora banki ,to rozboj w bialy dzien![/QUOTE] ja dlatego banki do przelewow omijam ,a PayPal kosztuje 0 lub minimalna oplata -zalezy to od sumy wysylanej . jest szybki,bezpieczny i wysylasz z domu ,nigdzie nie trzeba latac,jest potrzeba -wysylasz,oczywiscie jak srodki na to pozwalaja w danym momecie:evil_lol:. mozna placic bezposrednio z konta -(oplaty rowne prawie z 0 )-lub z VISA . polecam:) ja juz dawno chcialam pomagac zwierzetom w Pl, ale przez te komplikacje bankowe myslalam ,ze nie ma takiej opcji,a PayPal otworzyl mi ta mozliwwosc.
  5. mozna przeciez do Was wyslac przez PayPal .. moze podajcie Natalisko taka opcje,ja tak wysylalam
  6. znowu cisza u Boryska...chlopak hop na pierwsza- moze cie ktos pokocha...
  7. podnosimy mala!
  8. no to kiedy wychodzi?:cool3:
  9. PIEKNY!!!!! no jak sie tu nie zakochac:cool3: co on ma z jego uchem?
  10. no ale gdzie te zdjecia:)
  11. napisalam juz do kikou...
  12. [quote name='idusiek']słuchajcie, zobaczymy na czym dokładnie stoimy jak Portos przyjedzie. IVV- beka da mu kojec za free :) Andzia obiecała przysłać karmę, z deklaracji na pierwszą wizytę u weta, RTG - mamy. Zobaczymy jak wyglada sytuacja, jak pies juz będzie. [B]Ja kombinuję jego przyjazd na początku tego tygodnia.[/B] [B]samochodem dysponuje beka,dota&koka, w miedzyzalataniu mysza.[/B] [B]Jakos to będzie...[/B] [B]a teraz i najważniejsze:[/B] [B]Pomożecie?![/B][/QUOTE] OK to trzeba zbierac na juz! prosze na PW o namiary postaram sie cos podeslac na chlopaka:)
  13. czy jest miejsce u kikou? ona zawsze ma te najbiedniejsze staruszki...
  14. rece opadaja na ta ignorancje...
  15. hmmm tzn jak wy wyciagacie te pieski to ich pozniej nie przywiazujecie do drzew lub nie przerabiacie na jakis smalec?;) tylko szukacie im kochajacych domow?
  16. pewnie go krzywda jaks spotkala w tym domu i tak bedaczek lezy;)
  17. wiedzialam od poczatku o tej milosci:evil_lol:;) strasznie sie ciesze Ewuniu:lol:
×
×
  • Create New...