[quote name='Natalisko']pojde chyba na latwizne i przekaze przez kogos z rodziny w Polsce.
A to co biora banki ,to rozboj w bialy dzien![/QUOTE]
ja dlatego banki do przelewow omijam ,a PayPal kosztuje 0 lub minimalna oplata -zalezy to od sumy wysylanej . jest szybki,bezpieczny i wysylasz z domu ,nigdzie nie trzeba latac,jest potrzeba -wysylasz,oczywiscie jak srodki na to pozwalaja w danym momecie:evil_lol:.
mozna placic bezposrednio z konta -(oplaty rowne prawie z 0 )-lub z VISA . polecam:)
ja juz dawno chcialam pomagac zwierzetom w Pl, ale przez te komplikacje bankowe myslalam ,ze nie ma takiej opcji,a PayPal otworzyl mi ta mozliwwosc.