Jump to content
Dogomania

.Acha.

Members
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by .Acha.

  1. To i ja poproszę o numer konta, dorzucę chociaż jakąś jednorazówkę.
  2. [quote name='luka1']Baster śmiga jak burza po obejściu. Jest bardzo grzecznym psiakiem i może nie wygląda na arystokratę ale maniery ma super.[/QUOTE] No i nie musi wyglądać, kundle są taaakie fajne:) A gdzie on tak śmiga? Pogubiłam się chyba i nie wiem gdzie on teraz jest - wrócił do hotelu?
  3. Wpłaciłam dziś 56zł, niech Szymek ma czym zapłacić za kolejny tydzień w hotelu. Ciekawe jak sobie tam radzi.
  4. Ależ ten dług "pięknie" rośnie... Zmniejszę go chociaż troszkę, o 50zł, dzisiaj wpłaciłam.
  5. Dorzucę małej 50 zł, postaram się jutro wpłacić.
  6. Kobitki, wykasujcie "jedną mnie" z deklaracji, bo obiecane 50zł od acha = wpłacone 100zł od J.D. (na pewno wpisałam nick na przelewie)
  7. Głaski ode mnie dla Szymka:) J.D.=Acha (żeby nie było, że obiecane, a nie wpłacone)
  8. Ojej:( Prześlę 50 zł dla Szymka (ale dopiero we wtorek).
×
×
  • Create New...