-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']szkoda, że musi stracić łapkę... ale nie da się żyć w bólu i nie ma sensu, skoro nie ma widoków ani szans na wyleczenie.[/QUOTE] Ciocia, nie straci łapki, nie doczytałaś:) Będzie miał zespoloną, ale nie straci:) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='halszka']Kilka ogłoszeń Lakusia na Dąbrowę z tekstem cioci Mysza2 :) reszta później ;)[/QUOTE] Halszko :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo Ci kochana dziękujemy, zawsze nam pomagasz :loveu::loveu::loveu: Obyś miała znowu szczęśliwą rękę:) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
Mysza2 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Zdrowych i Wesołych Świąt:smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/4/d/4345.gif[/IMG] -
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Mysza2 replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]To składamy Tapince najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i zarazem Świąteczne:):) Wszystkiego dobrego i Zdrowych i Wesołych Świąt:)[/B][/COLOR] [IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/4/d/4345.gif[/IMG] -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Mysza2 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Zdrowych i Wesołych Świąt dla Kesha i wszystkich jego dobroczyńców:)[/B][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/4/d/4345.gif[/IMG] -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Tak myślałam, że diagnoza będzie podobna, na wszelki wypadek pokażemy jeszcze zdjęcia dr Dziakowi. Będziemy czekać na wieści o spacerze bez rodea:) [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt:smile:[/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/4/d/4345.gif[/IMG] -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Ewciu bardzo :):) Też życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt:) -
Oczka w głowach właścicieli:) I tak powinno wszędzie być:) Wszystkim na wątku życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt [IMG]http://kartki24.eu/kartki/91/4/d/4314.jpg[/IMG]
-
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Madziu, po jednym czy dwóch dniach trudno od razu wyrokować co do jej stanu psychicznego. Daj jej czas, myślę, że postępy będą z dnia na dzień, poczuje się bezpieczna i będzie lepiej. Kibicujemy Tobie i Donce:) -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='Therion']Madziakota zrób jej badania kału w kierunku pasożytów i lamblii , wiele psów z Olkusza je ma - moga byc papkowate kupy. Jeśli chodzi o trzustke to sa odpowiednie badania do jej diagnozowania , robi sie je z krwi np. test TLI lub test cPl - specyficzna lipaza trzustkowa . Jak już bedzie wiadomo co jest , to dalej leczenie , ja bym zrobil ogolne badania - morfologia, profil nerkowy, watrobowy jeszcze.[/QUOTE] Dokładnie tak Madziu. Bez badań to tylko gdybanie. -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='madziakato']Uśmiałam się:-) I to jakich ochroniarzy:-)[/QUOTE] Jasne, że tak:) Mało że my dwie to jeszcze moja Saba:) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Kasiu za wieści:) Myszki mi szkoda:(, zawsze to rodzina :diabloti: -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']My chcemy więcej takich domków :):):) Elunia złożyłaś życzenie od cioci Agusi?;)[/QUOTE] Złożyłam:) -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Mysza2 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do domku Lary z życzeniami Świątecznymi. Wszystko u nich ok, Lara się jeszcze bardziej zaokrągliła. Energii ma w sobie za 6 psów. Pani się dziwi jak ona na tym balkonie wytrzymywała. Państwo przekazują życzenia dla wszystkich wielbicieli Lary:):) -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy co powiedzą w Krakowie, pokażemy też jeszcze zdjęcia dr Dziakowi. -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jolantina']Z tym spuszczaniem psów ze smyczy to jakaś mania. Słabo mi się robi, jak czytam relację z jakiegoś domu, w którym pies jest od kilku dni (albo i dłużej) i pani chwali pieska jaki to grzeczny, słucha i chodzi bez smyczy!!! Chodzi, do czasu....A potem szukamy pieska albo i gorzej....[/QUOTE] Dokładnie jest tak jak piszesz, niestety na ogół totalne zero wyobraźni. I nie słuchają co się do nich mówi, mają nas za nawiedzone paniusie i nie dociera, że to co mówimy jest poparte przykrymi doświadczeniami. -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak nic zejdziemy :shake: Dzwoniłam do Kasi, u Aiszuni ok, to "coś" nie rośnie tylko się wchłania, więc mamy nadzieję że to tylko stan zapalny. Kasia się dzisiaj odezwie na wątku:) i opowie o "psie kanapowym" :) -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='madziakato']Nie lada wyzwanie będzie znaleźć "ten" dom, ale wierzę, że się uda:-)[/QUOTE] Madziu też chcemy wierzyć, ale te telefony które są to masakra po prostu. A tu potrzeba tylko normalnych rozgarniętych ludzi, którzy zrozumieją, że jego nie wolno spuścić ze smyczy, bo będzie po nim:( Poza schizami na dworze to jest przekochany i bezproblemowy psiak (dla nas bezproblemowy). Dla paniusiek typu "córeczka tam marzy o piesku" to na pewno problemowy. -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Mysza2 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Paula, nie załamuj się i nawet nie odpisuj. Jeszcze lepsi są Ci co puszczają głucha na telefon, a ja durna kiedyś oddzwaniałam, ale wreszcie zmądrzałam:) -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Dzięki za wstawienie wielkie:-) Merda bo nie ma bezpośredniego kontaktu, jestem poza kojcem. Filmik nr 2 nakręcony jest ze środka kojca i już gorzej... Ale skoro widzisz jakieś pozytywy, to mnie lepiej też:-) Tylko wiem z doświadczenia z Kapryskiem, ile to może potrwać- ona musi się nauczyć wszystkiego! I jakiego domu szukać...[/QUOTE] Potrwa Madziu, ale to przecież pierwszy czy drugi dzień. Takiego domu jak nasze domy, tylko skąd je brać Madziu:( -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Filmiki [url]http://pl.tinypic.com/r/2qsxche/8[/url] [url]http://pl.tinypic.com/r/ebc11g/8[/url] Madziu, ale ona merda do Ciebie, będzie dobrze zobaczysz -
Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)
Mysza2 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
Melduję się Madziu u Twojej bidy:( Prześlij mi na maila filmik to wstawię -
Aiszunia, nasze słoneczko zgasło [*]
Mysza2 replied to AgusiaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu: Oba teksty bardzo mi się podobają ;) Może dzisiaj uda mi się zrobić ogłoszenia ;) To z którym tekstem robić jako pierwsze ?;)[/QUOTE] Agunia rób z tekstem Gabi bo jest lepszy moim zdaniem [quote name='Panna Marple']Zaglądam do Aiszki i jej synusia:lol:[/QUOTE] Aniu jutro zadzwonimy do Kasi, żeby wypytać co u Aiszuni. Lakuś dzisiaj odbył długi spacer, w większości po parku, co chwile włączają mu się schizy i chce biec na oślep. Agusia miała 2 telefony, ja jeden, szkoda gadać. Nie znosimy ogłaszać szczeniaków. -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='zolziatko']Dziewczyny (AgusiaP i Mysza2) zajrzyjcie na wątek Brenki .. to ważne![/QUOTE] Już zajrzałam i nie wiem jak Wam mamy dziękować kochane dziewczynki :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Murzynek ma dom !!!!!! już nie jest dzieckiem ulicy
Mysza2 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Ja mam nadzieję że tak będzie. Emilka mówiła, żebym jej na razie nie zawracała wydatków. Na koniec miesiąca wystawi nam zbiorczą fakturę za wszystko. Bardzo się cieszę że koszt całej wizyty zamknął się w takiej kwocie. Przecież w tym były i 2 zdjęcia, adventix na kleszcze, badanie krwi, czipowanie.