Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Figunia']Ale ma fajne wakacje, zazdroszczę!!!;) Dogadzają, pieszczą...raj :lol: , tylko głośno mruczeć, korzystać i ...wykorzystywać ;):multi:[/QUOTE] Znowu miał chłopak szczęście :) Może nie będzie chciał wracać:evil_lol:
  2. [quote name='paula_t']Dostałam na maila zdjęcia i filmiki oraz nowe wieści z domu Julki i powiem Wam, że jestem przeszczęśliwa z dokonanego wyboru!:loveu: Julka ma najlepszy dom, jaki tylko można sobie wymarzyć...Mam niestety problem ze wstawieniem zdjęć i filmików, bo filmików nigdy wstawiać nie umiałam, a od kilku dni mam jeszcze problem z fotosikiem, więc gdyby znalazł się ktoś, kto wstawiłby te pliki na dogo, to byłabym bardzo wdzięczna:roll:[/QUOTE] Ślij do mnie na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]:) A z dobrych wiadomości bardzo się cieszę:):)
  3. Da się zrobić:) Pogadam z Agusią i na spółkę Cię adoptujemy:loveu: Agusia na pewno się zgodzi :) Wyciągnęło go na długość i do góry. Teraz niech nabiera masy:)
  4. [quote name='paula_t']Niestety, ale skasowali jedno z ogłoszeń Baksa (chyba już za dużo jest tych ogłoszeń...:roll:), pomimo tego, że zupełnie inny, nowy tekst dałam, który napisał TŻ :( Zastanawiam się czy jest sens znowu wyróżniać ogłoszenie, bo są wakacje i adopcje stoją...?[/QUOTE] Jak staniały te wyróżnienia, to wyróżnionych jest taka masa, że nie wiem czy jest sens.
  5. Wstawiam zaległe filmiki z odwiedzin u Lakusia:) http://pl.tinypic.com/r/xoqedg/8 http://pl.tinypic.com/r/2aje1ag/8 [video]http://pl.tinypic.com/r/xoqedg/8[/video] [video]http://pl.tinypic.com/r/2aje1ag/8[/video]
  6. [quote name='MagdaB']Majki to najcudowniejszy kot. Jeśli bym miała mieć kota, to tylko jego :loveu:.[/QUOTE] Magduś, Tobie też jeszcze raz pięknie dziękujemy za pomoc w zeszłym roku:loveu::loveu::loveu:
  7. Pauluś dzięki za relację, nie chciałam już dzwonić i zawracać Ci głowy, bo wiem że Ewa zawracała. On jest naprawdę bardzo spokojny i grzeczny. Trzymam kciuki żeby kichania i sprzątania było jak najmniej i jeszcze raz Cię dobiję i powiem że jesteś kochana:loveu::loveu::loveu: A że postawne, ładne i duże kocisko to fakt:)
  8. Majki od dzisiaj u Pauli:) Pauluś kochana, jeszcze raz przepięknie Ci dziękujemy :):):) Mam nadzieję, że nie sprawi dużego kłopotu, bo to grzeczna kocina jest:)
  9. [quote name='dorcia2']Cezarek to cudny psiak ale niestety niewidomemu psiakowi trudno będzie znaleźć domek :-( parę lat temu odszedł za TM mój niewidomy ukochany psiak, usłyszałam kiedyś od jakiejś głupiej baby, że go męczę i powinnam go uśpić , takie to jest właśnie podejście wielu ludzi :placz:, jak zaczyna zwierzaczek chorować to najlepiej go wyeliminować :angryy: stała za lipiec poleciała, przesyłam buziaczki dla Cezarka:buzi:[/QUOTE] Mnie już nic nie zdziwi w kwestii ludzkiej głupoty:(
  10. Koligacje wg naszych informacji są takie: Aiszunia to mama dwóch dzikich, dorosłych suń, z których jedna jest u Pani Mirusi, a druga u jej koleżanki. Jedna z tych dzikich suń (ta większa) jest mamą szczeniorków, m. in. Lakusia i Brunka. Tatusia nie znamy, podejrzewałyśmy że to ten czarny, albo onek, ale ten długi włos Lakusia do żadnego z nich nie pasuje:). Ale jak pisze Radek ważne że jest śliczny i ma super domek:). A uszy żyją własnym życiem i są niepowtarzalne:). Cieszył się jak nas zobaczył i poznał, dał się wycałować i lizał, ale nie wybierał się z nami jak odjeżdżałyśmy. Już wie gdzie jego dom i Pani i niech tak zostanie:)
  11. A może Pan by nam chociaż parę fotek przysłał:)
  12. Rzeczywiście szaleją:):) Zobaczymy co dr powie na wizycie kontrolnej.
  13. [quote name='szafranekm']Spróbuję napisać:hmmmm:.[/QUOTE] Gosiu, czy udało się czy mam coś tworzyć? Zdjęcia super:) Piesiu jestem na urlopie ale czasem udaje mi się połączyć z netem (aczkolwiek tylko wieczorem:)) W niedzielę wracam do cywilizacji (aczkolwiek niechętnie:))
  14. [quote name='sunia2000']Wczoraj miałam ten zaszczyt i dostałam ciumaska od Lisia:) Prosto w nos i bardzo mokry:) Lisio wyglądał na bardzo szczęśliwego psa, łapiny w te ciepłe dni nie dokuczają, biegał rześko z resztą stada:)[/QUOTE] Zazdrościmy Ci:) Niech biega sobie jak najdłużej żwawo i rześko:)
  15. Madziu, takie wiadomości to możemy czytać i czytać:):) Czas, cierpliwość i dobrzy ludzie to wszystko czego psiakom potrzeba, a wtedy i efekty są. Jestem szczęśliwa, że taki mu się domek trafił po tym co przeszedł. Niedawno rozmawiałam o nim i tym jego poprzednim domu z dziewczyną, która poprosiła mnie o pomoc dla niego. Po tym jak był traktowany wcześniej, to aż się wierzyć nie chce, że taki ufny przytulas z niego teraz jest. [B]To Wasza zasługa i bardzo bardzo Wam za to dziękujemy:):)[/B]
  16. Agunia udało mi się wprawdzie zalogować, ale o wstawieniu filmików nie ma mowy. Wstawię w niedzielę jak wrócę:) Rozmawiałyśmy z Panią Ulą, u Murzynka wszystko dobrze:)
  17. O Aiszunię niestety ani jednego telefonu:(
  18. Trafił wspaniale, każdemu psiakowi życzę takiego domku Jestem na urlopie i mam problem z zasięgiem, ale dzisiaj się udało, więc melduję się ze zdjęciami z wizyty:) Lakuś cudo, sierść błyszcząca, zadowolony i szczęśliwy. I poznał nas :):) i cieszył się :):) Mamy jeszcze filmiki ale wstawię dopiero po powrocie z urlopu. Mam taki zasię tutaj i taką prędkość, że nie da rady:)
  19. O Aiszunię telefonow dalej zero. Za to o Lakusia znowu dwa:)
  20. Być może kiedyś w tej firmie był ktoś kto lubił psy i zajmował się nimi. Mnie też trudno uwierzyć, żeby pies który nie był w kontakcie z ludźmi był tak przyjazny i otwarty na człowieka.
  21. Mnie też się pomysł Ninki podoba:):)
  22. Macha i nic mu już nie doskwiera, będziemy o nim pamiętać, zapadł w serducho bidul
  23. Na konto Murzynka wpłynęło [B]210 zł [/B]z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252958-Koniec-rozliczamy-Ciuszków-krzynka-dla-Murzynka-do-21-05-2014-godz-22-00[/URL][B] Bardzo dziękujemy wszystkim kupującym:loveu::loveu::loveu: [/B]
  24. Też zaglądam i o Szafranku nie zapomnę, a jeśli będą jakieś wydatki związane z wetem, leczeniem itp obiecuję pomoc bazarkową:)
×
×
  • Create New...