-
Posts
2752 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pocahontas
-
EZIO-7 miesięczny owczarek belgijski do adopcji
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
NIESTETY :-( państwo zrezygnowali z chłopaka.Pies nadal szuka domu. -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
Pocahontas replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
w sobotę przeszłam około 15 km wzdłuż Bugu ale niestety nic nie było.znalazłam tylko nadjedzonego lisa :roll: -
EZIO-7 miesięczny owczarek belgijski do adopcji
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
Ezio nadal szuka dobrego domku -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
Pocahontas replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
niestety pomimo poszukiwań nic nie znalazłam ;-( -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
Pocahontas replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
jutro będę w okolicy.na pewno się będę rozglądać. -
POMOCY!!! Szczenna sunia husky/malamute koczuje nad rzeką (Wyszków)
Pocahontas replied to Plicha's topic in Już w nowym domu
jestem i ja. jako osoba reprezentująca fundację husky adopcje potwierdzam że nie mamy pieniędzy.mamy dług w lecznicy.niestety ludzie nie są hojni w dawaniu pieniążków na pieski. mam działkę w okolicy Wyszkowa-będę tam około czwartku.pospaceruję z psem wzdłuż rzeki Bug.może ją znajdę. -
to do zobaczenia bo na Mikołów się wybieram.do Witowa także :-) to co w SC1 lecicie?
-
EZIO-7 miesięczny owczarek belgijski do adopcji
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
i czeka na swojego nowego właściciela... -
cieszę się że kupiliście.jak dla mnie jest super. ja już startowałam w zawodach na niej i dwa razy było już podium:eviltong: jakaś magia tej hulajki:cool3:
-
EZIO-7 miesięczny owczarek belgijski do adopcji
Pocahontas replied to Pocahontas's topic in Już w nowym domu
jak dla mnie troszkę akitą zalatuje :-) -
imie: Ezio wiek: 7 miesięcy rasa: mieszaniec owczarka belgijskiego malinois umiejętności: proste polecenia typu: siad, zostań, daj łapę druga łapa, niewolno, "fee", aport. opis: Pies którego można jeszcze wiele nauczyć. Bardzo mądry i przyjazny. Lubi inne zwierzęta. Nie pokazuje agresji bez powodu. Bardzo się słucha i chroni swojego opiekuna. Lubi dzieci. Za przysmaki zrobi wszystko. Do tej pory karmiony tylko suchą karmą Purina. Ma piękną i miękką rudą sierść. Nauczony spać na swoim miejscu. Wychowany wśród psów oraz kotów. Bardzo się przywiązuje. Uwielbia się bawić, aportować, ścigać. Nie jest szczekliwy. Załatwia się tylko i wyłącznie na dworze. Grzecznie chodzi na smyczy. zdrowie: pies jest zdrowy, wszystkie szczepienia zrobione na rok, odrobaczony. Ma chipa! Szukam dla niego dobrego domu oraz kogoś kto by mu poświęcił trochę czasu. Potrzebuje dużo ruchu. Ja dodam od siebie że bardzo się słucha i przychodzi na każde zawołanie.Do innych psów podchodzi zawsze z dystansem aby "wybadać grunt" :-> W domu troszkę czasem coś zniszczy ale ze względu na to że nie zawsze jest wybiegany. Pies po osiągnięciu dojrzałości musi być wykastrowany!!!Przed wydaniem do nowego domu zostanie przeprowadzona wizyta przed adopcyjna. kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] 600-755-573 jeśli nie odbieram to znaczy że jestem w pracy i nie mogę rozmawiać. [url]http://imageshack.us/a/img850/1742/dsc1476b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img28/9755/dsc1486q.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img822/7731/dsc1575b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img33/1854/dsc1576m.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img208/8995/dsc1580b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img203/9274/dsc1626o.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img600/5276/dsc1628y.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img72/5163/dsc1630q.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img94/5098/dsc1631n.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img825/3109/dsc1637da.jpg[/URL] [COLOR="#006400"][B] Moderacja: za duże i za duża ilość zdjęć. Szamanka[/B][/COLOR] [img]http://img207.imageshack.us/img207/8740/banerekts0.png[/img]
-
i gratuluję!!!pochwal się fotką
-
Fundacja Husky Adopcje zaprasza na bazarek.Pieniążki zostaną wykorzystane na leczenie psów północy,sterylizację/kastrację i na zakup karmy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233597-Nowe-dzieci%C4%99ce-ubrania-buty-i-inne-na-FUNDACJ%C4%98-HUSKY-ADOPCJE-do-21-10-2012-do-21-00[/url]
-
Szanti czuje się lepiej i czeka na kochający domek.
-
MATI- malutka sunia husky znalazła Domek!
Pocahontas replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
każdy się zachwyca dziewczynką a nikt nie chce dać domku takiej malutkiej przylepce. -
SHAGGY-uratowany przed uśpieniem, znalazł wymarzony DS!!!
Pocahontas replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
brakuje nadal nam kaski na opłacenie hoteliku.wspomoże nas ktoś?a może ktoś da kochający domek tak cudnemu psu? -
czy Benio znajdzie odpowiedzialnych właścicieli?
-
JUNA-piękna ruda sunia husky w wymarzonym Domku!
Pocahontas replied to Agniechaa's topic in Już w nowym domu
Nemko-pies to nie rzecz żeby sobie zabrać na chwilkę,sprawdzić a jak będzie źle to oddać a jak będzie cacy to zostawić i chwalić się na lewo i prawo. skoro znasz sytuację z innej strony proszę o pw.