Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. Groniec to młody około 3-4 letni wykastrowany i szalony miks chłopak który szuka swojego miejsca na ziemi od trzech lat Znaleziony wałęsający się po wsi w okolicach Pomiechówka koło Warszawy w maju 2017r.Nikt po niego się nie zgłosił dlatego trafił do hoteliku koło Byczyny na Opolszczyźnie. Uwielbia chodzić na spacery-na początku ciągnie smycz by po wywąchaniu większości zapachów zmniejszyć siłę uciągu,sprawdzi się jako towarzysz dogtrekkingów a po dobrym szkoleniu nawet canicrossu.Bawi się piłkami-nie zawsze oddaje ale nauka idzie co raz lepiej.Niepewnie wchodzi do samochodu ale podróż znosi bardzo dobrze,nie ma choroby lokomocyjnej.Lubi wodę dlatego na podwórku z chęcią korzysta z psiego basenu.W kojcu nie niszczy,bardzo rzadko sobie pogada.Towarzyszy wybiera sobie wybiórczo,z dziewczynami nie ma problemu.Zaczepia do zabawy inne psy.Ma tendencje do ucieczek dlatego jeśli by zamieszkał w domu z ogródkiem jest potrzebne wysokie ogrodzenie (najlepiej płot sztachetowy lub murek). Nie toleruje kotów i drobiu.Delikatnie i z gracją bierze smaczki. Czy do Grońca w końcu uśmiechnie się szczęście?Czy znajdzie ludzi którzy go pokochają?Mam nadzieje że tak bo tak młody pies nie może tak długo szukać domu a w maju 2020 minęły trzy lata jak jest bezdomny [email protected] 600-755-573
  2. mija rok odkąd Grim jest u nas.minus psa że nie akceptuje innych zwierząt ale czy to ma zamknąc drogę do nowego domu? potrzebuje stanowczego właściciela który nie da sobie wejść na głowę ale jednocześnie będzie go traktował jak przyjaciela. dom bez dzieci bo Grim to szalony pies.
  3. Grim-około 3 letni husky znaleziony w okolicach Radzynia Podlaskiego w szopie na metrowym łańcuchu i spętanymi nogami.Uratowany i przewieziony do prywatnego hoteliku pod Makowem Mazowieckim. Bardzo długo nabierał zaufania do ludzi-na początku kłapał zębami,był nie pewny. Teraz?Piękny ale nadal nie zależny haszczak który uwielbia biegać i bawić się w berka z człowiekiem.Ma swój sposób na życie i człowiek jest potrzebny do realizacji zamierzonego planu.Podchodzi aby go miziać,biega za piłką a podczas zabaw mocniej łapie zębami ale tylko w celu zaznaczenia swojej obecności. Wykastrowany i zaszczepiony. Gdy jest wybiegany jest spokojniejszy i można go np.spokojnie wyczesać. Szuka domu bez innych jakichkolwiek zwierząt oraz bez dzieci ponieważ nie znamy stosunku do nich a nie chcemy ryzykować.Przyszły właściciel musi znać rasę i wiedzieć jak z nią postępować. [email protected] 600-755-573
  4. czekałam chwilę aby nie zapeszyć.pies po 9 miesiącach oczekiwać znalazł dom!!!!pojechał do Poznania.Rodzina z dwójką dzieci lubiąca bardzo aktywnie spędzać czas.Tuga a w nowym domu Aron jest przeszczęśliwy dziękuję wszystkim archiwum
  5. Nie ma zainteresowanych ale zarówno ja jak i on nie tracimy nadziei :D zapraszam na bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/148315-wielki-misz-masz-na-op%C5%82acenie-hotelu-miksa-malamuta-tugi-do-3008-do-2200zapraszam/?p=16342124
  6. To prywatny hotel.Nie ma strony,nie ogłasza się.Więcej info na pw.
  7. Tuga to ok. 3 max 4-letni psiak w typie malamuta, który przybłąkał się do starszego 76-letniego pana , pomagającego potrzebującym zwierzakom. Pies wyglądał jak siedem nieszczęść: wychudzony, zapchlony, zakleszczony i poobijany.Niestety straszy Pan zachorował i nie był w stanie już się nim zajmować.Tuga trafił na początku stycznia do mojego hotelu.Codziennie od rana do wieczora biega po posesji razem z innymi psami.Jest bardzo skocznym psiakiem dlatego ogrodzenie musi być wysokie lub odpowiednio zabezpieczone przed ewentualną wspinaczką i ucieczką.Dogaduje się ze wszystkimi psiakami-małe i duże ,samce i samice.W kojcu siedzi cicho i tam na spokojnie spożywa swoje posiłki.Podczas spacerów na początku ciągnie i wącha wszystko ale po pewnym czasie uspokaja się i idzie na rozciągniętej smyczy.Nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi.Potrafi skoczyć i przytulić się lub dać buziaka.Lubi jeździć samochodem i sam do niego chętnie wskakuje.Bez problemu daje się wyczesywać.Pies polujący na ptactwo i koty.Przy głaskaniu czy czochraniu pomrukuje z zadowolenia. Tuga obecnie przebywa w płatnym hotelu w okolicach Przasnysza.320 zł/miesiąc z wyżywieniem.Jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i odrobaczony oraz wykastrowany. TRANSPORT PSA NIE STANOWI PROBLEMU :) Kontakt: [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> 600-755-573 WYDARZENIE NA FEJSIE: https://www.facebook.com/events/1374375606200475/
  8. Ufff udało się zalogować. Chciałabym bardzo podziękować za ogromną pomoc jaką wykazał się Pan Konrad czyli Kmicic.Pomimo jeżdżącego trybu pracy ogarniał bazarki które pomogły mi w opłacaniu hotelu Rokiego.Psa znałam od listopada.Wcześniej wyciągnięty z Radys wrócił z adopcji bo zjadł królika.Jako że na co dzień zajmuję się psami husky kompletnie mi to nie przeszkadzało.Postanowiłam adoptować Rokiego bo jego charakter i spokój mnie zafascynowały.Przy szalonych psach północy jest to istna oaza spokoju. To ja,Roki synuś drugi i mój pierwszy synuś adoptowany husky Ziomek. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] W związku z tym że Roki jest już mój nadal mam kolejne psy do adopcji.Kolega Rokiego ,Tuga miks malamuta nadal szuka domu. [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  9. Byłoby cudownie ale niestety nie pomogę zbytnio bo mam duże problemy z zalogowaniem się na dogomanię i po kilku minutach mnie wyrzuca. Proszę zatem w razie co o kontakt mailowy który jest podany w pierwszym poście.Dziękuję :D
  10. Roki dalej wypatruje domku...
  11. prosimy admina o przeniesienie wątku do nowych domów
  12. No niestety.Pies ma cudowny charakter,jest bardzo spokojny,toleruje wszystkie psy a od momentu jak mam go pod opieką miałam o niego aż...1 telefon i niestety cisza :(
  13. PHASE powiem Ci że nawet się nie orientuje czy są jakieś fora o akitach.Ale akity w potrzebie wiedzą o nim. Tutaj więcej fotek Ape ---> klik
  14. nadal potrzeba pomocy.prosimy o jakiekolwiek wpłaty!
  15. Kira to około 6 letnia sunia ONka.W tym owczarku drzemie jeszcze dużo siły i chęci do pracy. Jak na prawdziwego ONka przystało lubi sobie czasem postróżować, ale także popaść swojego opiekuna ;) stara się trzymać w odległości nie większej niż 10m od człowieka, a już dwoje ludzi w dwóch skrajnych końcach wybiegu to dla Kiry duża łamigłówka i stres, ma skłonność do zachowań obsesyjnych (w tym do pogoni za własnym ogonem) i potrafi histeryzować przy zabiegach pielęgnacyjnych. Możliwe problemy z lękiem separacyjnym (głównie wokalne).Nie jest przy tym agresywna do człowieka.W kontaktach z człowiekiem uległa i przemiła, ale wymaga nauki odrobiny dobrych manier ;) Szuka domu bez innych psów gdyż nie toleruje żadnej płci.Mieszkała z kotami i z nimi nie ma problemów. Kontakt w sprawie adopcji: 504-000-424 [email protected] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  16. wydarzenie Rokiego na facbook'u https://www.facebook.com/events/911608218883972
  17. Roki-2 letni psiak w typie labradora z pięknymi miodowymi oczami.Jest bardzo przyjazny do wszystkich suczek i piesków niezależnie od wielkości.Nie toleruje kotów ani innych małych zwierzątek np. króliki.Ładnie chodzi na smyczy.Bez problemu jeździ autem.Jest wykastrowany,zaszczepiony i zaczipowany.Pełno w nim radości i szczęścia.Uwielbia być głaskany.Skacze na człowieka. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko domu.Pies przebywa w płatnym hotelu w okolicach Przasnysza.Transport psa nie jest problemem :) [email protected] 600-755-573 Zobacz filmik z Rokim --> http://youtu.be/NIwvBAYQSiE
  18. JACK DALEJ WYPATRUJE DOMU...
  19. archiwum.jest dom
  20. Niestety dalej szuka domu [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  21. ciągle ma długi,zero zainteresowania :(
  22. Kalendarze z pięknymi zdjęciami psiaków. http://www.dogomania.com/forum/topic/144575-kupuj%C4%85c-pomagaszkalendarze-fundacji-zwierz%C4%99ca-polana-do-6012015-do-2000/
×
×
  • Create New...