[quote name='Bjuta']
Pocahontas, Sybir znalazł wreszcie dom. Wypatrzyli go w schronisku wczoraj chyba. :) Jestem na wyjeździe, więc nie mogę napisać na jego wątku, bo zapomniałam loginów... W domu mam zapisane.[/QUOTE]
ok.napiszę.dzięki za info
ULKA miziania dla panienki i dla Was też wesołych świąt :-)