Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. NIESTETY :-( państwo zrezygnowali z chłopaka.Pies nadal szuka domu.
  2. w sobotę przeszłam około 15 km wzdłuż Bugu ale niestety nic nie było.znalazłam tylko nadjedzonego lisa :roll:
  3. Ezio nadal szuka dobrego domku
  4. niestety pomimo poszukiwań nic nie znalazłam ;-(
  5. jutro będę w okolicy.na pewno się będę rozglądać.
  6. jestem i ja. jako osoba reprezentująca fundację husky adopcje potwierdzam że nie mamy pieniędzy.mamy dług w lecznicy.niestety ludzie nie są hojni w dawaniu pieniążków na pieski. mam działkę w okolicy Wyszkowa-będę tam około czwartku.pospaceruję z psem wzdłuż rzeki Bug.może ją znajdę.
  7. to do zobaczenia bo na Mikołów się wybieram.do Witowa także :-) to co w SC1 lecicie?
  8. i czeka na swojego nowego właściciela...
  9. cieszę się że kupiliście.jak dla mnie jest super. ja już startowałam w zawodach na niej i dwa razy było już podium:eviltong: jakaś magia tej hulajki:cool3:
  10. jak dla mnie troszkę akitą zalatuje :-)
  11. imie: Ezio wiek: 7 miesięcy rasa: mieszaniec owczarka belgijskiego malinois umiejętności: proste polecenia typu: siad, zostań, daj łapę druga łapa, niewolno, "fee", aport. opis: Pies którego można jeszcze wiele nauczyć. Bardzo mądry i przyjazny. Lubi inne zwierzęta. Nie pokazuje agresji bez powodu. Bardzo się słucha i chroni swojego opiekuna. Lubi dzieci. Za przysmaki zrobi wszystko. Do tej pory karmiony tylko suchą karmą Purina. Ma piękną i miękką rudą sierść. Nauczony spać na swoim miejscu. Wychowany wśród psów oraz kotów. Bardzo się przywiązuje. Uwielbia się bawić, aportować, ścigać. Nie jest szczekliwy. Załatwia się tylko i wyłącznie na dworze. Grzecznie chodzi na smyczy. zdrowie: pies jest zdrowy, wszystkie szczepienia zrobione na rok, odrobaczony. Ma chipa! Szukam dla niego dobrego domu oraz kogoś kto by mu poświęcił trochę czasu. Potrzebuje dużo ruchu. Ja dodam od siebie że bardzo się słucha i przychodzi na każde zawołanie.Do innych psów podchodzi zawsze z dystansem aby "wybadać grunt" :-> W domu troszkę czasem coś zniszczy ale ze względu na to że nie zawsze jest wybiegany. Pies po osiągnięciu dojrzałości musi być wykastrowany!!!Przed wydaniem do nowego domu zostanie przeprowadzona wizyta przed adopcyjna. kontakt w sprawie adopcji: [email][email protected][/email] 600-755-573 jeśli nie odbieram to znaczy że jestem w pracy i nie mogę rozmawiać. [url]http://imageshack.us/a/img850/1742/dsc1476b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img28/9755/dsc1486q.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img822/7731/dsc1575b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img33/1854/dsc1576m.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img208/8995/dsc1580b.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img203/9274/dsc1626o.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img600/5276/dsc1628y.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img72/5163/dsc1630q.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img94/5098/dsc1631n.jpg[/URL] [url]http://imageshack.us/a/img825/3109/dsc1637da.jpg[/URL] [COLOR="#006400"][B] Moderacja: za duże i za duża ilość zdjęć. Szamanka[/B][/COLOR] [img]http://img207.imageshack.us/img207/8740/banerekts0.png[/img]
  12. i gratuluję!!!pochwal się fotką
  13. Fundacja Husky Adopcje zaprasza na bazarek.Pieniążki zostaną wykorzystane na leczenie psów północy,sterylizację/kastrację i na zakup karmy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233597-Nowe-dzieci%C4%99ce-ubrania-buty-i-inne-na-FUNDACJ%C4%98-HUSKY-ADOPCJE-do-21-10-2012-do-21-00[/url]
  14. :user: musze bardziej w ekran patrzeć.dzieki
  15. Szanti czuje się lepiej i czeka na kochający domek.
  16. każdy się zachwyca dziewczynką a nikt nie chce dać domku takiej malutkiej przylepce.
  17. brakuje nadal nam kaski na opłacenie hoteliku.wspomoże nas ktoś?a może ktoś da kochający domek tak cudnemu psu?
  18. czy Benio znajdzie odpowiedzialnych właścicieli?
  19. Polarek bardzo szczęśliwy w nowym domku. jak tylko dostaniemy zdjęcia od razu wstawimy :-)
  20. Amon bardzo ładnie dogaduje się z innymi psami.na zdjęciu wyżej widać że zakumplował się z naszym innym adopcyjniakiem Brutusem.
  21. kochani prosimy o wsparcie finansowe na operację drugiej łapki.
  22. Nemko-pies to nie rzecz żeby sobie zabrać na chwilkę,sprawdzić a jak będzie źle to oddać a jak będzie cacy to zostawić i chwalić się na lewo i prawo. skoro znasz sytuację z innej strony proszę o pw.
  23. może zmień tytuł wątku-być może ktoś zauważy.
  24. kochani -piesek jest super.czeka na nowego odpowiedzialnego opiekuna.
  25. :painting::painting::painting::painting::painting: lecimyyyyyyyy NADAL SZUKAMY FAMĘ
×
×
  • Create New...