Jump to content
Dogomania

Pocahontas

Members
  • Posts

    2752
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pocahontas

  1. czy można w reklamach bazarków zamieszczać link do bazarku założonego na facebook'u?
  2. szukamy cały czas i nie tracimy nadziei bo ona umiera ostatnia :-)
  3. Ape to około 10 letni pies w typie Akity Amerykańskiej. Jest psem bardzo niezależnym. Ma bardzo silny instynkt łowiecki i raczej nie dogada się z kotami . Z początku jest dość odporny na szkolenie, po pewnym czasie i dość dużej ilości smakołyków robi postępy. Bardzo chętnie wychodzi z obroży byle tylko iść w swoim kierunku, potrafi także złapać przy ponownej próbie jej założenia. W tej chwili jest już po kastracji i może to ostudzi trochę jego dominujące zapędy. Dżin to około 6 letnia suczka w typie Akity Amerykańskiej. Jest pogodną suczką, lubiącą zabawę. Ma silny instynkt łowiecki, więc raczej nie dogada się z kotami. Jest psem bardzo pozytywnie nastawionym do świata i przede wszystkim do ludzi. Psy najprawdopodobniej całe życie spędziły razem - dobrze by było, gdyby trafiło do jednego domu. Psy są ze sobą mocno zżyte. Kontakt: Ola Grynczewska 504000424 APE DŻIN
  4. Maks jest starszym psem. Był kiedyś szczęśliwy. Miał rodzinę, kochających właścicieli. Jednak po ich śmierci z braku laku trafił do krewnych swoich Państwa. A nowi właściciele nie mieli czasu i środków, żeby zapewnić psiakowi odpowiednie warunki spokojnej starości i zaspokojenia nawet podstawowych potrzeb. Zatem, cóż robić… zabraliśmy go do świetnego hoteliku Psiak od 13.09 jest już bezpieczny, nic mu nie grozi i … czeka na dom! Tak, chcemy mu go znaleźć, bo zasługuje na tylko swój kawałek kanapy i swojego człowieka do podrapania za uszkiem. Psiak w hoteliku socjalizuje się z innymi zwierzętami, jest miły dla ludzi, mieszkał z dzieckiem. Maks ma ok. 12 lat i problemy z nerkami. Chcemy ustabilizować ich stan, aby móc przeprowadzić kastrację. Psiak potrzebuje przez to specjalistycznej karmy: Royal Canin Urinary. Charakterystyka psa: - lubi ludzi, mieszkał z dzieckiem - aktywny, energiczny psiak - niewykastrowany, zaszczepiony - cierpi na dolegliwości wieku starczego: je karmę dla psów chorych na nerki - nie akceptuje innych zwierząt. Psiak przebywa w hoteliku pod Toruniem. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: Ula 501807707 [email protected] wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/228391620645259/?context=create
  5. Wołają na mnie Beza. Moja historia zaczyna się w roku 2005, tak mi się wydaje. Miałam dom, swoich ludzi. Pewnego dnia wzięli mnie na przejażdżkę, w takie miejsce, gdzie było dużo psów... Wszystkie krzyczały "Uciekaj, uciekaj jeśli Ci życie miłe!!!" Nie wiedziałam o co im chodzi. Potem moi właściciele oddali smycz jakiejś pani, ona mnie wzięła, była miła, zagadała mnie... Jak się odwróciłam - moich właścicieli nie było. Pani zamknęła mnie w klatce z innymi psami. Płakałam długo. Czekałam, czekałam i czekałam ale oni nie wrócili. Pewnego dnia zjawili się jacyś ludzie i zabrali mnie na spacer, bałam się gdzie idę, szczekałam na wszystkich, na inne psy ale oni zabrali mnie do podobnego domu jaki już miałam. Znów było miło ale bardzo krótko. Byłam nerwowa, ciągle się bałam, szczekałam, piszczałam - znów to samo, wycieczka samochodem w to straszne miejsce. Znowu zostałam bez ludzi. Było zimno, strasznie zimno, nie chciałam spać w budzie. Chciałam pilnować wejścia do klatki, wierzyłam, że wrócą. Nie wrócili. Było tak strasznie zimno, padał śnieg. Przyszedł jakiś pan i powiedział, że mam depresję - nie wiem co to ale zabrali mnie w cieplejsze miejsce ale nadal nie był to dom. Zaczęłam chudnąć, mówili, że to z tęsknoty. Tęskniłam ale jadłam i chudłam, chudłam aż powiedzieli kiedyś, że trzeba skrócić moje cierpienie... Wtedy przyszła pewna pani, zabrała mnie do domu. Potem do lekarza, znów do domu i jeszcze raz do lekarza. Później do innego i do kolejnego aż jeden mądry pan powiedział, że mam chorą trzustkę i muszę brać lekarstwa i dostawać specjalną karmę. Dzięki opiece i uporowi ludzi, którzy mi pomogli, zaczęłam przybierać na wadze. Jednak nadal strasznie dużo szczekałam, chciałam bronić tego co udało mi się zdobyć. Trafiłam do hotelu i tu czekam aż ktoś po mnie przyjedzie i będzie mnie kochał już na zawsze... Beza przebywa w hoteliku w Chełmnie koło Torunia Charakterystyka psa Beza: - wesoła - umiarkowanie aktywna - karna - szybko się uczy - uwielbia towarzystwo człowieka - toleruje większość psów - ładnie jeździ samochodem - niszczy pozostawiona sama w domu - pozostawiona sama w domu na początku piszczy wydarzenie Bezy na facebook'u : [URL]https://www.facebook.com/events/280331492108148/[/URL] kontakt: [email][email protected][/email] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/4/kme6.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6796/kme6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/2q7f.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2666/2q7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/u8la.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4867/u8la.jpg[/IMG][/URL]
  6. sterylka umówiona na piątek :-) Pani pokrywa całkowite koszta więc anioł człowiek :loveu:
  7. Ja także bardzo się cieszę.Sunia będzie miała kolegę 6-letniego owczarka niemieckiego.Dom z ogrodem i spacery po Kampinosie :-) Malagos a swoją drogą Kaira była nie daleko Ciebie.Zaprzyjaźniony hotel znajduje się 15 km za Makowem Mazowieckim :-P
  8. KAIRA MA DOMEK dziękuję wszystkim za pomoc.
  9. jeśli zainteresowana osoba będzie chciała sunię od razu umawiamy ją na sterylkę.czas oczekiwania nie jest długi więc nie wykluczone że już po weekendzie pojedzie po zabiegu do domu.
  10. po cichu piszę że rezerwacja ale okaże się czy potencjalna zainteresowana która przyjedzie do niej w piątek zakocha się w niej na zabój. czekamy więc jeszcze tydzień na rozwój sytuacji. trzymajcie kciuki :-)
  11. Niestety jakoś nie ma szczęścia pomimo że odbiega od standardowego owczarka swoim zachowaniem.Karna,grzeczna i nie szczeka na latające muchy.
  12. super.widać że psica zadowolona.wymiziaj ją od cioteczek z dogo.pozdrawiamy i trzymajcie się :-)
  13. Mamy dużo telefonów w sprawie suni ale ciągle nikt nie może się zdecydować.Nie pozwólmy by tak młodziutki piesek tak długo czekał na swojego wymarzonego właściciela :-)
  14. 782351570 cena przez telefon.
  15. idzie sezon i hulajnogi czekają.
  16. sunia nadal szuka dobrego domku.nie pozwólmy aby tak młody psiak tak długo szukał swojego człowieka...
  17. Sunia przywieziona prawie nieprzytomna przez Kasię Załogę w środę 31.07. Sunia trafiła do kliniki w Elwecie. Zrobiono jej badania krwi, kału, podano kroplówki, odrobaczono i w sobotę z Justyną Gettel pojechała do hoteliku. Sunia jest młodziutka, ma rok może 1,5. Jest bardzo przyjacielska wobec ludzi.W samochodzie chwilkę popatrzyła przez okno a potem grzecznie położyła się i przespała całą drogę.Ładnie chodzi na smyczy-nie ciągnie,wyplątuje się z linki. Bardzo prosimy o pomoc! sunia szuka domu i zbiera na rachunek na leczenie, sterylizację (ok 100 zł) i hotelik (320 zł z jedzeniem) Fundacja Zwierzeca Polana Cichociemnych 3/27 03-984 Warszawa konto: 55 1160 2202 0000 0002 2475 3664 tytułem Keyra (Kaira, Kayra :-)) Dziękujemy! Konrakt w sprawie adopcji Ola 504000424, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Sunia do adopcji zostanie wydana po sterylizacji. Sunię znam osobiście-co tydzień odwiedzam ją w hoteliku i utrzymuje kontakt z hotelem.Gdyby ktoś chciał o coś zapytac prosze do mnie pisac lub dzwonić: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 600-755-573 [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/d9z2.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4637/d9z2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/28b2.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9674/28b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/ot3l.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3804/ot3l.jpg[/IMG][/URL]
  18. Sunia przywieziona prawie nieprzytomna przez Kasię Załogę w środę 31.07. Sunia trafiła do kliniki w Elwecie. Zrobiono jej badania krwi, kału, podano kroplówki, odrobaczono i w sobotę z Justyną Gettel pojechała do hoteliku. Sunia jest młodziutka, ma rok może 1,5. Jest bardzo przyjacielska wobec ludzi.W samochodzie chwilkę popatrzyła przez okno a potem grzecznie położyła się i przespała całą drogę.Ładnie chodzi na smyczy-nie ciągnie,wyplątuje się z linki. Bardzo prosimy o pomoc! sunia szuka domu i zbiera na rachunek na leczenie, sterylizację (ok 100 zł) i hotelik (320 zł z jedzeniem) Fundacja Zwierzeca Polana Cichociemnych 3/27 03-984 Warszawa konto: 55 1160 2202 0000 0002 2475 3664 tytułem Keyra (Kaira, Kayra :-)) Dziękujemy! Kontakt w sprawie adopcji Ola 504000424, [email][email protected][/email]. Sunia do adopcji zostanie wydana po sterylizacji. Sunię znam osobiście-co tydzień odwiedzam ją w hoteliku i utrzymuje kontakt z hotelem.Gdyby ktoś chciał o coś zapytac prosze do mnie pisac lub dzwonić: [email][email protected][/email] 600-755-573 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/d9z2.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4637/d9z2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/28b2.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9674/28b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/ot3l.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3804/ot3l.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote]sunia została podrzucona na posesję.szuka odpowiedzialnego właściciela.aktualnie tam gdzie jest,docelowo niestety nie może zostać. Zdrowa,odrobaczona,zaszczepiona oraz wysterylizowana około roczna sunia husky. Uwielbia ludzi i dzieci-zero agresji,sam entuzjazm :smile: Umie biegać przy rowerze. Zuzia przebywa około 50 km od warszawy.w razie co darmowy transport do stolicy ma zapewniony. Kontakt do mnie: 600-755-573 kontakt do aktualnej opiekunki pani marii:608-379-552 [url="http://imageshack.us/photo/my-images/543/x19e.jpg/"][img]http://img543.imageshack.us/img543/4926/x19e.jpg[/img][/url] [url="http://imageshack.us/photo/my-images/11/a5x9.jpg/"][img]http://img11.imageshack.us/img11/941/a5x9.jpg[/img][/url] [url="http://imageshack.us/photo/my-images/35/bg9j.jpg/"][img]http://img35.imageshack.us/img35/6844/bg9j.jpg[/img][/url] [url="http://imageshack.us/photo/my-images/41/nwtt.jpg/"][img]http://img41.imageshack.us/img41/7667/nwtt.jpg[/img][/url][/quote] sunia ma domek :-)
  20. Sunia została podrzucona na posesję.Szuka odpowiedzialnego właściciela.Aktualnie tam gdzie jest,docelowo niestety nie może zostać. Zdrowa,odrobaczona,zaszczepiona oraz wysterylizowana około roczna sunia husky. Uwielbia ludzi i dzieci-zero agresji,sam entuzjazm :-) Umie biegać przy rowerze. Zuzia przebywa około 50 km od Warszawy.W razie co darmowy transport do stolicy ma zapewniony. kontakt do mnie: 600-755-573 kontakt do aktualnej opiekunki pani Marii:608-379-552 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/x19e.jpg/][img]http://img543.imageshack.us/img543/4926/x19e.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/a5x9.jpg/][img]http://img11.imageshack.us/img11/941/a5x9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/bg9j.jpg/][img]http://img35.imageshack.us/img35/6844/bg9j.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/nwtt.jpg/][img]http://img41.imageshack.us/img41/7667/nwtt.jpg[/img][/URL]
  21. super.a jakieś fotki będą?wszyscy chcieliby ją zobaczyć w nowym wspaniałym domku :-)
  22. ale dziewczynka ślicznie wygląda.cud,miód i malinki.super że ma tak wspaniały domek.
  23. w końcu dotarłam tutaj. bardzo się cieszę że dziewczynka ma już swojego człowieka.bardzo się cieszę.
  24. yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :multi:
×
×
  • Create New...